Календар матчів міста
Фоктрот Футбол Полиграфия Поле Киев
Колонки Европав

ФК Фаворит 12:6 Dresdner TURBO 5:0 УкрЕлітЦентр 2 «Авентин» 6:2 ПБФ Петарда 12:0 Hurricane Salateira 0:7 Мустанг Closer United 2:9 ФК Авіаліга Торнадо 8:5 «Прем’єр Палац» ФК Одесcа 7:4 AFC Troya Atletico 2:3 MFC Athletic Rocket Power 12:4 AFC San Grano Казакі 1:3 ФК Донецк МФК Филлер 2:10 БФ "Товариство разом за життя" Оболонь 2:1 Partstore SC Olympia Sport 4:2 S.K.I.L.L. Granda 2:7 СНВ "Миротворець OldBoys" 4:4 Cash Point FC DOMINUS 3:7 KFC Leon ФК Талан РС 2:2 FC Dragons Restorator 2:5 Ikarus ФК Одесcа 13:3 Unity Торнадо 8:2 МФК Филлер TURBO 4:2 БФ "Товариство разом за життя" Ikarus 13:6 Київ Біо Клімат Unity 0:8 WinWinCars РСК Флагман 0:4 Underdog FC Milky Dogs 8:10 «Скіф» AFC Miners 3:0 «Любі Друзі» AFC Bender 5:2 ФК Фаворит КБТ 1:0 «Маттерхорн» FC Phoenix 0:2 МФК «Горняк» Rastafari 3:1 Playtika A.F.C Svyatosh 4:3 Ajax ST Wood 2:1 «Бандерлона» FC Olymp 7:1 Ciklum Перун 7:6 Wolves FC Messa 0:2 FC Pegas «Hermes» 3:7 FC Warriors Кристал 5:4 АФК «Хунта NEXT» VUSO 3:1 Dresdner «Фокстрот ГК» 4:5 «Миротворець NewSchool» AFC Staff 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 5:2 Bravo+ Breeze 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 9:2 «Ібіс» MFC Ataman 8:10 Hammers FC Vtoris 3:1 ФК Донбас+ FC Vtoris+ 5:3 Generals АФК «Хунта» 5:10 «Укрелітцентр» Бригантина 5:4 «Ф-Енерджі»


Таблиця

і о
1DRESDNER (Київ)821
2Шулявка Юнайтед (Київ)818
3СКИФ (Київ)716
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чернов 8 24 3
2 Кочетов 7 22 3.14
3 Прибіга 6 21 3.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Гордієнко Дмитро
1 Чернов Олександр
дивитись


Тур Дата Ліга Час Поле Матч
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група А 14:20 1 СНВ VS РСК Флагман
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група C 14:45 2 Hurricane VS Unity
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група D 15:10 1 «Прем’єр Палац» VS МФК Филлер
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група А 15:35 2 ПБФ VS Granda
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група C 16:00 1 AFC Troya VS Salateira
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група А 16:25 2 MFC Athletic VS «Авентин»
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група B 16:50 1 Restorator VS FC DOMINUS
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група D 17:15 2 УкрЕлітЦентр 2 VS Торнадо
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група C 17:40 1 Partstore VS ФК Одесcа
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група C 18:05 2 Мустанг VS Петарда
5 тур 25 Листопада Вища ліга 18:30 1 Generals VS ФК Талан РС
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група D 18:55 2 ФК Авіаліга VS SC Olympia Sport
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група B 19:20 1 Київ Біо Клімат VS Казакі
1 тур 25 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 19:45 2 Wolves VS Бригантина
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група B 20:10 1 ФК Донецк VS "Миротворець OldBoys"
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група D 20:35 2 БФ "Товариство разом за життя" VS Closer United
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група А 21:00 1 АФК «Хунта NEXT» VS Atletico
3 тур 25 Листопада Відбірковий етап група C 21:25 2 WinWinCars VS Петарда
5 тур 25 Листопада Відбірковий етап група B 21:45 1 Cash Point VS AFC Sparta
5 тур 26 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 10:30 2 «Ф-Енерджі» VS Rastafari
5 тур 26 Листопада Відбірковий етап група D 11:00 1 S.K.I.L.L. VS TURBO
5 тур 26 Листопада Відбірковий етап група А 11:25 2 Underdog VS Кристал
5 тур 26 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 11:50 1 Wolves VS FC Milky Dogs
5 тур 26 Листопада Ліга Bronze (кваліфікація) 12:15 2 Dresdner VS AFC Bender
5 тур 26 Листопада Ліга Bronze (кваліфікація) 12:40 1 «Маттерхорн» VS MFC Ataman
5 тур 26 Листопада Ліга Bronze (кваліфікація) 13:05 2 ФК Фаворит VS КБТ
5 тур 26 Листопада Ліга Silver (кваліфікація) 13:30 1 МФК «Горняк» VS Rocket Power
5 тур 26 Листопада Ліга Silver (кваліфікація) 13:55 2 AFC San Grano VS FC Messa
5 тур 26 Листопада Вища ліга 14:20 1 «Віді-трейд» VS FC Olymp
5 тур 26 Листопада Ліга Silver (кваліфікація) 14:45 2 FC Warriors VS FC Phoenix
5 тур 26 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 15:10 1 «Бандерлона» VS Перун
5 тур 26 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 15:35 2 Playtika VS ST Wood
5 тур 26 Листопада Ліга Silver (кваліфікація) 16:00 1 FC Pegas VS A.F.C Svyatosh
5 тур 26 Листопада Ліга Gold (кваліфікація) 16:25 2 «Скіф» VS Бригантина
5 тур 26 Листопада Ліга Silver (кваліфікація) 16:50 1 Ajax VS «Hermes»
5 тур 26 Листопада Ліга Bronze (кваліфікація) 17:15 2 «Любі Друзі» VS VUSO
5 тур 26 Листопада Ліга Bronze (кваліфікація) 17:40 1 Hammers VS AFC Miners
5 тур 26 Листопада Суперліга 18:05 2 «Укрелітцентр» VS FC Sorry Бабушка
5 тур 26 Листопада Суперліга 18:30 1 «Миротворець NewSchool» VS FC Vtoris
5 тур 26 Листопада Вища ліга 18:55 2 FC Dragons VS Breeze
5 тур 26 Листопада Суперліга 19:20 1 ФК Донбас+ VS АФК «Миротворець»
5 тур 26 Листопада Вища ліга 19:45 2 Ciklum VS FC Vtoris+
5 тур 26 Листопада Суперліга 20:10 1 Bravo+ VS «Фокстрот ГК»
5 тур 26 Листопада Вища ліга 20:35 2 ФК «Троя» VS AFC Staff
5 тур 26 Листопада Суперліга 21:00 1 «Ібіс» VS АФК «Хунта»
5 тур 26 Листопада Відбірковий етап група B 21:25 2 KFC Leon VS Ikarus
5 тур 26 Листопада Відбірковий етап група C 21:45 1 WinWinCars VS Оболонь