Порушники ліги

(098)427-71-85
Фаворит Спорт Вияр Благо SELECT
Колонки Европав Olympia Sport Футбольная экипировка
Vuso Футбол Фаворит Спорт

BarbershopGC 4:3 НПУ "Десна" ФК Талан 6:3 Kyiv United FC Vtoris 4:2 «Віді-трейд» Carleone-VPK_Group 1:1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Medium Tactics 2:1 AFC Miners TEC VIT EXPORT 0:7 FC Comfort Life Abilardo 3:4 AFC Evraztrade ФК Фурніком 8:3 AFC San Grano «Скіф» 6:2 Underdog Никос 5:4 Kyiv United FC VITSTROY 8:2 BT-Ukraine FC Unknown 2:4 FC Kung Lao Хилти 5:3 КБТ МФК Филлер 4:2 USK Ukrmedias 10:2 ФК Фаворит ФК Металіст-Київ 7:2 Restorator Avis 14:1 МФК "Citrus" Partstore 3:0 НПУ "Десна" FC Pegas 5:0 «Прем’єр Палац» VUSO 3:4 «Бандерлона» SC Olympia Sport 1:6 Tenders Agromat Vartis 4:4 МФК Монолит FC Milky Dogs 0:5 Агросем Центральный офис 6:4 Ф-Енерджи ФК Талан 3:3 BarbershopGC АФК Стратегия (Spartan) 4:3 ПБФ FC Dominus 4:2 AFC Staff+ FC Vtoris+ 3:5 Оболонь Talisman Taxi Healthgroup 7:6 MIF Coffeelat 2:8 АркадСтрой АФК «Хунта» 1:1 FC Goodfellas Энергия 2:2 Комфорт Таун Evoplay 9:1 Фокстрот FC Dominus 5:3 MFC Athletic FC Getman Kyiv 1:2 АФК НК Parimatch 6:3 Jysk MFC Athletic 2:0 Энергия Hammers 0:5 АФК "Миротворець" ЕвроЛогистикУкраина 9:2 FC Sporting FC Olymp 5:9 AFC Sparta Інтергал-Буд 2:1 AFC Start FC Sofiya-City 6:1 A.F.C Svyatosh Digital Choo 3:3 AFC Bender DragonsAutoSchoolTalisman 0:3 Mustang Taxi J. Daniel’s 1:1 Арсенал-17 Generals 4:8 ФК Авіаліга S.K.I.L.L. 2:10 Tokyo FC Vtoris 3:2 FC Sorry Бабушка Playtech 3:1 FC Drive Carleone-VPK_Group 1:4 «Ібіс» Арсенал-17 0:7 Tokyo AFC Staff 2:4 ФК Донецк Крылья Донбасса 4:12 ФК Благо Перун 3:7 Ikarus «Віді-трейд» 3:3 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району


Таблиця

і о
1DRESDNER (Київ)821
2Шулявка Юнайтед (Київ)818
3СКИФ (Київ)716
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Чернов 8 24 3
2 Кочетов 7 22 3.14
3 Прибіга 6 21 3.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Гордієнко Дмитро
1 Чернов Олександр
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Гордієнко Дмитро

Гордієнко Дмитро

5 Тур

7 Тур

8 Тур

Чернов Олександр

Чернов Олександр

4 Тур

7 Тур

8 Тур

ПОРУШЕННЯ

Дроговоз
Євген

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур4 тур5 тур5 тур

Клеваев
Артур

MEDICTA (Київ)

5 тур6 тур6 тур

Павлюк
Валентин

ALLIANCE (Київ)

5 тур7 тур7 тур

Гордієнко
Дмитро

DRESDNER (Київ)

5 тур7 тур8 тур

Чернов
Олександр

DRESDNER (Київ)

4 тур7 тур8 тур

Вернигора
Игорь

ALLIANCE (Київ)

1 тур7 тур

Колль
Игорь

PZU K1 (Київ)

2 тур4 тур

Мозговий
Максим

DRESDNER (Київ)

7 тур8 тур

Роговець
Василь

AFC LIFE (Київ)

3 тур7 тур

Ходаковський
В"ячеслав

DRESDNER (Київ)

4 тур6 тур

Яловенко
Руслан

DRESDNER (Київ)

2 тур5 тур

Алекберов
Тимур

MEDICTA (Київ)

7 тур

Баков
Олександр

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Болілий
Павло

AJAX (Київ)

6 тур

Босенко
Александр

PZU K1 (Київ)

7 тур

Величко
Максим

ALLIANCE (Київ)

7 тур

Воронкин
Анатолий

СКИФ (Київ)

2 тур

Ганжа
Олексій

СКИФ (Київ)

6 тур

Дронов
Юрій

СКИФ (Київ)

5 тур

Жемчужний
Дмитро

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Заверюха
Дмитро

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Іванов
Юрій

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Ивченко
Владимир

ALLIANCE (Київ)

5 тур

Коваль
Максим

AJAX (Київ)

6 тур

Козаченко
Андрій

DRESDNER (Київ)

7 тур

Кондисюк
Роман

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Кононенко
Олександр

ALLIANCE (Київ)

5 тур

Кочетов
Сергій

СКИФ (Київ)

6 тур

Кривошия
Вадим

AFC LIFE (Київ)

6 тур

Лавришин
Олег

DRESDNER (Київ)

1 тур

Лобок
Вячеслав

MEDICTA (Київ)

7 тур

Поліщук
Сергій

PZU K1 (Київ)

5 тур

Попенко
Віктор

AFC LIFE (Київ)

6 тур

Прибіга
Микола

СКИФ (Київ)

6 тур

Приходько
Олександр

PZU K1 (Київ)

6 тур

Пряхін
Всеволод

AJAX (Київ)

6 тур

Снисар
Александр

PZU K1 (Київ)

3 тур

Суровицький
Михайло

AJAX (Київ)

1 тур

Теліцин
Олексій

PZU K1 (Київ)

6 тур

Федорченко
Віталій

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Цикало
Сергій

ALLIANCE (Київ)

1 тур

Шубка
Олександр

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур