Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Футбол Футбольная экипировка Фаворит Спорт
Колонки Благо Европав Olympia Sport
Vuso SELECT Вияр

Jysk 3:5 Славутич TEC VIT EXPORT 7:4 FC ProfiTent Ukrmedias 7:5 MFC Athletic КБТ 4:2 Kyiv United Інтергал-Буд 3:4 Хилти Tokyo 8:4 Київ Біо Клімат SC Olympia Sport 3:0 ФК Благо Tenders Agromat 5:1 Zeppelin МФК Филлер 4:1 FC Unknown BarbershopGC 5:0 AFC Bender AFC San Grano 3:8 ФК Фурніком Никос 0:1 Coffeelat FC Sporting 3:4 Vartis Локомотив 12:4 «Любі Друзі» Restorator 1:4 Горняк + FilunetsHome 1:4 FC Imperial АФК «Хунта» 2:6 ФК Здвиж Avis 5:5 Bronto Агросем 9:5 Hammers FC Milky Dogs 3:10 «Дракони» АФК НК 2:2 Salateira «Бандерлона» 3:7 AFC Sparta МФК «Горняк» 1:4 FC Comfort Life FC Getman Kyiv 1:4 ФК Талан ФК Фаворит 8:2 FC Goodfellas FC Olymp 1:0 ФК Авіаліга A.F.C Svyatosh 2:0 AFC Miners Partstore 4:2 FC Binotel Mustang Taxi 2:0 МФК "Рух" FC Sorry Бабушка 4:2 «Віді-трейд» Фокстрот 4:3 Generals CARLEONE-VPK_GROUP 5:2 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району Talisman Healthgroup 5:2 FC Sofiya-City Оболонь 4:2 FC Dominus VUSO 5:5 Medium Tactics FC Breeze 2:4 Перун Ikarus 5:2 Rastafari «Ібіс» 7:3 Wolves ФК «Троя» 9:3 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 2:1 ФК Донецк


Таблиця

і о
1 ВІТІ (Forces) (Київ)618
2Generals (Київ)615
3AFC APACHE (Київ)66
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Муратов 5 10 2
2 Довбня 4 8 2
2 Митник 4 8 2
дивитись

Дискваліфікація

дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
2 тур 22 Грудня Ліга Silver 14:00 1 ФК Здвиж VS FC Comfort Life
2 тур 22 Грудня Перша ліга "B" 14:20 2 Ф - Енерджи VS Tokyo
2 тур 22 Грудня Друга ліга "B" 14:50 1 ФК Металлист-Киев VS Славутич
2 тур 22 Грудня Перша ліга "B" 15:10 2 Phoenix VS Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві
2 тур 22 Грудня Друга ліга "А" 15:40 1 FC Unknown VS Tenders Agromat
2 тур 22 Грудня Друга ліга "А" 16:00 2 FC Sporting VS МФК Филлер
2 тур 22 Грудня Ліга Bronze 16:30 1 КБТ VS FilunetsHome
2 тур 22 Грудня Ліга Bronze 16:50 2 ФК Фурніком VS НПУ "Десна"
2 тур 22 Грудня Друга ліга "B" 17:20 1 AFC Evraztrade VS SC Olympia Sport
2 тур 22 Грудня Ліга Silver 17:40 2 АФК «Хунта» VS Інтергал-Буд
2 тур 22 Грудня Ліга Silver 18:10 1 Bronto VS Partstore
2 тур 22 Грудня Ліга Gold 19:10 1 «Укрелітцентр» VS Оболонь
2 тур 22 Грудня Ліга Gold 19:50 1 VUSO VS Агросем
2 тур 22 Грудня Respect ліга 20:50 1 FC ProfiTent VS Restorator
2 тур 22 Грудня Ліга Gold 21:30 1 Hammers VS ФК "ВіЯр
2 тур 23 Грудня Перша ліга "B" 08:30 1 Underdog VS Київ Біо Клімат
2 тур 23 Грудня Вища ліга 09:20 1 FC Milky Dogs VS «Бандерлона»
2 тур 23 Грудня Respect ліга 10:10 1 Локомотив VS TEC VIT EXPORT
2 тур 23 Грудня Ліга Gold 11:00 1 FC Dominus VS АФК НК
2 тур 23 Грудня Ліга Silver 11:00 2 FC Binotel VS МФК «Горняк»
2 тур 23 Грудня Ліга Silver 11:50 1 Хилти VS Avis
2 тур 23 Грудня Друга ліга "B" 11:50 2 ФК Благо VS Jysk
2 тур 23 Грудня Перша ліга "B" 12:40 1 FC Pegas VS Миротворець OldBoys
2 тур 23 Грудня Перша ліга "А" 12:40 2 FC Getman Kyiv VS Никос
2 тур 23 Грудня Ліга Gold 13:30 1 Medium Tactics VS Salateira
2 тур 23 Грудня Вища ліга 13:30 2 AFC Miners VS Mustang Taxi
2 тур 23 Грудня Перша ліга "А" 14:20 1 ФК Талан VS ПБФ
2 тур 23 Грудня Перша ліга "А" 14:20 2 MFC Athletic VS BarbershopGC
2 тур 23 Грудня Суперліга 15:10 1 FC Vtoris+ VS FC Olymp
2 тур 23 Грудня Ліга Bronze 15:10 2 FC Imperial VS AFC San Grano
1 тур 23 Грудня Друга ліга "B" 16:00 1 AFC Evraztrade VS ФК Металлист-Киев
1 тур 23 Грудня Друга ліга "А" 16:00 2 Vartis VS Zeppelin
2 тур 23 Грудня Вища ліга 16:50 1 МФК "Рух" VS Talisman Healthgroup
2 тур 23 Грудня Ліга Bronze 16:50 2 AFC Staff+ VS ФК Фаворит
2 тур 23 Грудня Прем"єр ліга 17:40 1 AFC Staff VS FC Sorry Бабушка
2 тур 23 Грудня Прем"єр ліга 17:40 2 ФК Донецк VS FC Breeze
2 тур 23 Грудня Суперліга 18:30 1 ФК Авіаліга VS CARLEONE-VPK_GROUP
2 тур 23 Грудня Прем"єр ліга 18:30 2 Wolves VS Перун
2 тур 23 Грудня Суперліга 19:20 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Фокстрот
2 тур 23 Грудня Суперліга 19:20 2 Rastafari VS Generals
2 тур 23 Грудня Respect ліга 20:10 1 «Любі Друзі» VS Горняк +
2 тур 23 Грудня Прем"єр ліга 20:10 2 «Віді-трейд» VS АФК «Миротворець»
2 тур 23 Грудня Суперліга 21:00 1 Ikarus VS ФК «Троя»
2 тур 23 Грудня Перша ліга "B" 21:00 2 S.K.I.L.L. VS AFC Spartan
2 тур 23 Грудня Вища ліга 21:45 1 «Дракони» VS FC Sofiya-City
2 тур 23 Грудня Вища ліга 21:45 2 AFC Sparta VS A.F.C Svyatosh
1 тур 13 Січня Перша ліга "А" 10:00 1 Арсенал-17 VS ПБФ
1 тур 13 Січня Перша ліга "B" 10:00 2 FC Pegas VS Underdog
3 тур 13 Січня Respect ліга 10:50 1 TEC VIT EXPORT VS «Любі Друзі»
1 тур 13 Січня Прем"єр ліга 10:50 2 «Ібіс» VS FC Vtoris
2 тур 13 Січня Перша ліга "А" 11:40 1 AFC Bender VS Арсенал-17
3 тур 13 Січня Друга ліга "B" 11:40 2 Славутич VS ФК Благо
3 тур 13 Січня Друга ліга "B" 12:30 1 Jysk VS AFC Evraztrade
1 тур 13 Січня Прем"єр ліга 12:30 2 FC Vtoris VS AFC Staff
3 тур 13 Січня Друга ліга "А" 13:20 1 МФК Филлер VS Vartis
3 тур 13 Січня Друга ліга "А" 13:20 2 Tenders Agromat VS FC Sporting
3 тур 13 Січня Друга ліга "А" 14:10 1 Zeppelin VS FC Unknown
1 тур 13 Січня Перша ліга "B" 14:10 2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Ф - Енерджи
1 тур 13 Січня Перша ліга "B" 15:00 1 Миротворець OldBoys VS S.K.I.L.L.
3 тур 13 Січня Respect ліга 15:00 2 Горняк + VS FC ProfiTent
1 тур 13 Січня Ліга Bronze 15:50 1 НПУ "Десна" VS AFC Staff+
1 тур 13 Січня Перша ліга "B" 15:50 2 AFC Spartan VS Phoenix
3 тур 13 Січня Respect ліга 16:40 1 Restorator VS Локомотив
3 тур 13 Січня Ліга Gold 16:40 2 ФК "ВіЯр VS «Укрелітцентр»
3 тур 13 Січня Друга ліга "B" 17:30 1 SC Olympia Sport VS ФК Металлист-Киев
2 тур 13 Січня Ліга Bronze 17:30 2 Kyiv United VS FC Goodfellas