Порушники ліги
Кубки Полиграфия Футбол Европав

AFC Miners 5:0 СКТ "Глобус"-Axxon Cash Point 0:5 Profit Rocket Power 5:6 «Універсал» МФК «Горняк» 4:6 «МаксБудЕнерго» FC Olymp 5:0 Hammers Underdog 2:4 «Шулявка Юнайтед» S.K.I.L.L. 5:8 «Гермес» AFC Staff 3:4 МФК "Сервіт" Playtech 5:0 АФК «Хунта NEXT» «Ібіс» 5:2 Бригантина Playtika 3:6 ФК Фаворит Spice 4:2 FC NIKUNIT «Прем’єр Палац» 1:6 «Любі Друзі» Bravo+ 4:3 FC Vtoris+ Restorator 0:4 «Скіф» ФК «Бортничі» 0:5 АФК «Хунта» Generals 3:1 «Авентин» MFC Donbasenergo 4:2 АФК НК ФК «Талан PC» 2:1 FC Milky Dogs FC Phoenix 2:3 FC Dragons ФК «Талан» 2:4 «Укрелітцентр» FC Sorry Бабушка 5:0 FC Warriors Ajax 4:3 «Бандерлона» FC Getman Kyiv 0:5 «Фокстрот ГК» Wolves 2:1 МФК «Парма» PZU K1 0:8 Unity AFC San Grano 4:5 «Ф-Енерджі» FC Pegas 9:8 FC Messa Перун 4:10 АФК «Миротворець» Linevich Group 3:2 FC Atletico «Миротворець NewSchool» 1:5 Алюр FC Vtoris 5:0 FC Partizan Kyiv


Таблиця

і о
1 ВІТІ (Forces) (Київ)618
2Generals (Київ)615
3AFC APACHE (Київ)66
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Муратов 5 10 2
2 Довбня 4 8 2
2 Митник 4 8 2
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Жданов
Дмитро

MFC ATHLETIC (Київ)

5 тур5 тур7 тур

Петриченко
Иван

ВІТІ (Forces) (Київ)

4 тур5 тур

Опанасенко
Максим

ВІТІ (Forces) (Київ)

1 тур6 тур

Старосвитский
Олег

Fiatclub.ua (Київ)

3 тур5 тур

Безусый
Леонид

ВІТІ (Forces) (Київ)

7 тур

Вовк
Ярослав

Generals (Київ)

3 тур

Дмитрієв
Станіслав

Горняк (Київ)

2 тур

Жадько
Андрей

Fiatclub.ua (Київ)

2 тур

Здоровило
Андрій

Generals (Київ)

5 тур

Качура
Ігор

AFC APACHE (Київ)

4 тур

Клименко
Олексій

MFC ATHLETIC (Київ)

1 тур

Кобринчук
Сергей

Fiatclub.ua (Київ)

2 тур

Кожух
Андрей-Йосафат

ВІТІ (Forces) (Київ)

7 тур

Корягін
Євгеній

Горняк (Київ)

6 тур

Кот
Сергей

BRAVO (Київ)

4 тур

Кучер
Виталий

BRAVO (Київ)

1 тур

Люткевич
Николай

BRAVO (Київ)

2 тур

Мамедов
Максим

BRAVO (Київ)

4 тур

Муратов
Денис

ВІТІ (Forces) (Київ)

6 тур

Панфілов
Олександр

AFC APACHE (Київ)

1 тур

Полищук
Владимир

Fiatclub.ua (Київ)

5 тур

Станилога
Александр

ВІТІ (Forces) (Київ)

1 тур

Сташко
Віталій

Generals (Київ)

6 тур

Уздемир
Антон

Горняк (Київ)

2 тур

Шостак
Олександр

BRAVO (Київ)

4 тур

Яворский
Юрий

ВІТІ (Forces) (Київ)

5 тур