А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

2 Чайка 6 14 2.33
3 Хамиру 5 12 2.4

1 Вацкий Федор

Молодые (Дніпро) VS ФК Урал (Дніпро)

Срібний призер першості ФК «Молодиє» став срібним завдяки перемозі над ФК «Урал», останньою командою турніру за підсумками усіх поєдинків. Тож, не зважаючи на маленький збір (команда грала без замін), «молодики» доволі легко зазвитяжили у цьому маті. Вже за п’ять хвилин після початку зустрічі господарі були попереду з рахунком – 3:0. Однак треба віддати належне й гостям, які зусиллями Дениса Карпенко та Річарда, справедливо кращого гравця у складі своєї команди, спромоглися відновити паритет. По перерві вже забивала тільки одна команда. Ото ж фінальний свисток зафіксував перемогу ФК «Молодиє» з рахунком – 6:3. Команда з надією дивиться у наступну першість. Що ж стосується ФК «Урал», то ми бажаємо хлопцям підтягнутися та показати себе з іншого боку в наступному сезоні.