А-Банк 4:5 Partizan ФК «Auxilium» 3:1 Acorns

2 Чайка 6 14 2.33
3 Хамиру 5 12 2.4

1 Вацкий Федор

2018-10-24 20:02:49

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Відбірковий етап. Друга ліга. Група В. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. МФК «Філер» 6:4 «КиївБіоКлімат»
Серед матчів туру найзапеклішою боротьбою виділялося два поєдинки – цей, а також Phoenix – FC Unknown, але ми, звісно, обрали той, де було забито десять м’ячів, на відміну від лише двох. З перших хвилин ініціативу захопили «кліматичні», і Олександр Ільчишин двома пострілами надав їм перевагу. У «червоних» мало що виходило в атаці, однак ще до перерви Олександр Гриценко спромігся відновити статус-кво. Олександр Бєй вивів «айтішників» вперед на початку другого тайму, а головні події відбулися вже під завісу двобою. «КиївБіоКлімат» зусиллями того ж Ільчишина зрівняв рахунок, але не стримав натиск суперника на фініші – певно, вже сил не вистачило, адже мали «жовто-червоні» лише одну заміну. МФК «Філер» на останніх хвилинах встиг забити чотири м’ячі: три – у чужі ворота, один – у свої.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Ільчишин («КиївБіоКлімат»)
Відзначився хет-триком. Але крім нього ніхто не забив у ворота суперника. Тож подвиг форварда можна охарактеризувати приказкою «один у полі – не воїн»…
ГЕРОЙ ТУРУ. Олександр Гриценко (МФК «Філер»)
Коли потрібно було термінове втручання, щоби змінити на свою користь невдалий перебіг подій на початку матчу проти «кліматичних», на сцену вийшов Олександр Гриценко. Його два голи дозволили «айтішникам» наздогнати суперника, після чого і він, і партнери повірили в себе, здобувши важливу перемогу на старті сезону.
ВОРОТАР ТУРУ. Олександр Сарана (Phoenix)
Зіграв надійно, відстояв на нуль. Вдало керував діями партнерів, постійно підказуючи та віддаючись грі на всі сто.

КАМБЕК ТУРУ. МФК «Філер» 6:4 «КиївБіоКлімат» (з рахунку 0:2)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Філер», «КиївБіоКлімат», FC Unknown
ПОДІЯ ТУРУ. Найбільша в історії виступів в турнірі «В9ку» перемога ФК «Металіст-Київ», який здолав новачка змагань «Славутич» з рахунком 8:1. «Дніпряни» хай не засмучуються – і не з таких поразок деякі колективи починали, а згодом все змінювалось на краще.
ВІДРОДЖЕННЯ. Phoenix
«Фенікс» відродився з попелу! Минулого сезону команда зійшла з дистанції, так і не завершивши виступи в чемпіонаті, але колектив зібрався і розпочав з новими силами. Ще й з перемоги!