Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Полиграфия Поле Киев Фоктрот
Футбол Колонки Европав Фаворит Спорт

МФК «Горняк» 1:2 Eldorado Wolves 1:3 Перун LP Team 5:1 Atletico Торнадо 2:5 FC Sorry Бабушка Eldorado 5:1 LP Team Перун 4:5 FC Sorry Бабушка АФК «Миротворець» 5:0 AFC Miners A.F.C Svyatosh 0:3 Profit ФК «Троя» 1:0 «Віді-трейд» FC Milky Dogs 0:3 Generals АФК «Миротворець» 3:1 Generals Profit 3:2 ФК «Троя» FC Sorry Бабушка 1:5 Profit Eldorado 2:0 АФК «Миротворець» FC Sorry Бабушка 4:2 АФК «Миротворець»


Таблиця

і о
1Bravo+ (Київ)412
2НК ФК (Киев)46
3КБТ (Киев)46
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сачок 3 20 6.67
2 Мазур 4 13 3.25
3 Опанасюк 4 12 3
дивитись

Дискваліфікація

1 Юречко Дмитро
1 Кравченко Олександр
1 Гуцаленко Дмитро
дивитись

Тур Дата Ліга Час Поле Матч
1 тур 20 Квітня Супер Кубок 19:00 3 FC Vtoris VS Profit
1 тур 21 Квітня Група C 11:15 1 FC Warriors VS JYSK
1 тур 21 Квітня Група F 11:40 3 ПБФ VS Underdog
1 тур 21 Квітня Група E 12:05 1 «Шулявка Юнайтед» VS V.S.P
1 тур 21 Квітня Група C 12:30 3 «Дракони» VS AFC EVRAZTRADE
1 тур 21 Квітня Група E 12:55 1 Hammers VS BarbershopGC
1 тур 21 Квітня Група F 13:20 3 Mustang Taxi VS AFC STAFF+
1 тур 21 Квітня Група D 13:45 1 ФК Талан VS ФК Фурніком
1 тур 21 Квітня Група F 14:10 3 Partstore VS Оболонь
1 тур 21 Квітня Група C 14:35 1 FC Pegas VS AVIS
1 тур 21 Квітня Група D 15:00 3 «Маттерхорн» VS Check Point
1 тур 21 Квітня Група D 15:25 1 Cash Point VS Park Lakers Team
1 тур 21 Квітня Група B 15:50 3 МФК Филлер VS НПУ "Десна"
1 тур 21 Квітня Група D 16:15 1 Никос VS ФК Металлист-Киев
1 тур 21 Квітня Група А 16:40 3 AFC Sparta VS МФК "Рух"
1 тур 21 Квітня Група D 17:05 1 ФК Кварцит VS Medium Tactics
1 тур 21 Квітня Група B 17:30 3 Торнадо VS OLX B2B
1 тур 21 Квітня Група B 17:55 1 AFC Troya VS Deportivo
1 тур 21 Квітня Група А 18:20 3 Restorator VS ФК ВИЯР
1 тур 21 Квітня Вища ліга 18:45 1 Ciklum VS Rastafari
1 тур 21 Квітня Група B 19:10 3 FC DOMINUS VS Materialise
1 тур 22 Квітня Група E 11:15 1 «Прем’єр Палац» VS FC Goodfellas
1 тур 22 Квітня Ліга Gold 11:40 3 ФК Фаворит VS FC Milky Dogs
1 тур 22 Квітня Ліга Silver 12:05 1 ФК Авіаліга VS FC Messa
1 тур 22 Квітня Вища ліга 12:30 3 FC Talisman VS FC Olymp
1 тур 22 Квітня Ліга Gold 12:55 1 AFC Miners VS WinWinCars
1 тур 22 Квітня Ліга Silver 13:20 3 «Скіф» VS Playtika
1 тур 22 Квітня Ліга Gold 13:45 1 «Бандерлона» VS VUSO
1 тур 22 Квітня Група А 14:10 3 «Любі Друзі» VS FC Getman Kyiv
1 тур 22 Квітня Група А 14:35 1 OLD BOYS VS S.K.I.L.L.
1 тур 22 Квітня Ліга Silver 15:00 3 FC Phoenix VS АФК «Хунта»
1 тур 22 Квітня Група E 15:25 1 Мустанг VS МФК "Рваний Кєд"
1 тур 22 Квітня Ліга Silver 15:50 3 AFC San Grano VS БФ "Товариство разом за життя"
1 тур 22 Квітня Ліга Silver 16:15 1 MFC Ataman VS КБТ
1 тур 22 Квітня Ліга Gold 16:40 3 МФК «Горняк» VS TURBO
1 тур 22 Квітня Вища ліга 17:05 1 «Миротворець NewSchool» VS «Віді-трейд»
1 тур 22 Квітня Вища ліга 17:30 3 Eldorado VS Generals
1 тур 22 Квітня Вища ліга 17:55 1 ФК «Троя» VS Wolves
1 тур 22 Квітня Суперліга 18:20 3 АФК «Миротворець» VS Перун
1 тур 22 Квітня Вища ліга 18:45 1 FC Vtoris+ VS A.F.C Svyatosh
1 тур 22 Квітня Суперліга 19:10 3 «Укрелітцентр» VS «Фокстрот ГК»
1 тур 22 Квітня Ліга Gold 19:35 1 Rocket Power VS ФК Донецк
1 тур 22 Квітня Суперліга 20:00 3 FC Soccer VS FC Dragons
1 тур 22 Квітня Суперліга 20:25 1 Profit VS FC Vtoris
1 тур 22 Квітня Суперліга 20:50 3 MFC Donbasenergo VS «Ібіс»
1 тур 22 Квітня Група F 21:15 1 Бригантина VS МаксБудЕнерго