•  

    Нарушители

    Имя Команда
    1 Щербатий
    Михайло
    Олександрович
    Шестой (Кривий Ріг)
    Тур 9Тур 10Тур 10
    2 Евдокимов
    Максим
    ФК «Легион Юнайтед» (Кривий Ріг)
    Тур 7
    2 Заєць
    Віталій
    Володимирович
    Шестой (Кривий Ріг)
    Тур 7
    2 Мінкін
    Олександр
    Олександрович
    Титан (Кривий Ріг)
    Тур 8
    2 Монада
    Вадим
    Олександрович
    Титан (Кривий Ріг)
    Тур 4
    2 Постригань
    Роман
    Сергійович
    Dream Team (Кривий Ріг)
    Тур 9
    2 Шляхов
    Алексей
    Андреевич
    SIGMA (Кривий Ріг)
    Тур 10
    3 Жданов
    Дмитро
    Костянтинович
    Шестой (Кривий Ріг)
    Тур 5Тур 9Тур 10
    4 Ведерников
    Евгений
    ФК «Легион Юнайтед» (Кривий Ріг)
    Тур 1Тур 2
    4 Гарманюк
    Євген
    ФК Спарта (Кривий Ріг)
    Тур 7Тур 9
    4 Єрмаков
    Сергій
    Олександрович
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 3Тур 5
    4 Мохамед
    Али
    ФК «Легион Юнайтед» (Кривий Ріг)
    Тур 7Тур 8
    4 Санду
    Сергей
    АртСин (Кривий Ріг)
    Тур 7Тур 8
    5 Беликов
    Антон
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 8
    5 Гавриленко
    Артем
    Dream Team (Кривий Ріг)
    Тур 4
    5 Грицюк
    Александр
    РНК-5А (Кривий Ріг)
    Тур 9
    5 Денис
    Ігор
    Володимирович
    Dream Team (Кривий Ріг)
    Тур 7
    5 Дудниченко
    Дмитрий
    SIGMA (Кривий Ріг)
    Тур 5
    5 Кабаненко
    Александр
    SIGMA (Кривий Ріг)
    Тур 10
    5 Квартюк
    Руслан
    Вадимович
    Шестой (Кривий Ріг)
    Тур 7
    5 Коростылев
    Егор
    SIGMA (Кривий Ріг)
    Тур 9
    5 Косенко
    Богдан
    ФК «Легион Юнайтед» (Кривий Ріг)
    Тур 9
    5 Кравченко
    Андрій
    Васильович
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 5
    5 Красюков
    Станислав
    Металлург (Кривий Ріг)
    Тур 1
    5 Лавренко
    Сергій
    Олександрович
    Red (Кривий Ріг)
    Тур 7
    5 Лаврик
    Максим
    Миколайович
    Red (Кривий Ріг)
    Тур 3
    5 Мазенко
    Дмитрий
    Валерьевич
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 7
    5 Масюк
    Юрий
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 3
    5 Нестеренко
    Евгений
    SIGMA (Кривий Ріг)
    Тур 4
    5 Плахотник
    Сергій
    Вікторович
    Титан (Кривий Ріг)
    Тур 4
    5 Потапенко
    Павел
    АртСин (Кривий Ріг)
    Тур 1
    5 Сакун
    Євген
    ФК Спарта (Кривий Ріг)
    Тур 8
    5 Сорокотяга
    Вадим
    Вікторович
    БАСОТА (Кривий Ріг)
    Тур 5
    5 Шаблий
    Артем
    РНК-5А (Кривий Ріг)
    Тур 7
    5 Ясногор
    Алексей
    Red (Кривий Ріг)
    Тур 9

    Футбол 1, Футбол 2

    vivat

    Игры разума

    REAL MADRID FOUNDATION

    ТАЛИСМАН