Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Buffalo 99 - ресторан Колонки Фаворит Спорт
Европав Eldorado Футбол Фаворит Спорт
SELECT Полиграфия

Сокіл 1:4 NAVY FC WORLD 1:4 ФК Триада FC FIESTA 11:3 ФК Поляна МФК Молода Гвардія 1:1 Avto.pro


Таблиця

і о
1Бастион (Одеса)821
2Неос (Одеса)819
3Ника Пласт (Одеса)815
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Журенко 8 28 3.5
2 Сироватко 8 24 3
2 Павлов 8 24 3
дивитись

Дискваліфікація

1 Караман Сергей
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Караман Сергей

ФК САНТОС (Одеса)

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Караман
Сергей

ФК САНТОС (Одеса)

1 тур4 тур7 тур8 тур9 тур9 тур

Соронин
Дмитрий

Нежданчик (Одеса)

1 тур5 тур5 тур

Морарь
Михаил

ФК "АрсА (Одеса)

8 тур8 тур

Хорошун
Дмитрий

Неос (Одеса)

8 тур

Архипов
Александр

Неос (Одеса)

8 тур

Журенко
Роман

Неос (Одеса)

4 тур8 тур

Коваленко
Юра

ФК САНТОС (Одеса)

1 тур7 тур

Колощук
Виталий

Ника Пласт (Одеса)

4 тур9 тур

Осипов
Дмитро

Неос (Одеса)

1 тур3 тур

Шараевич
Николай

ФК САНТОС (Одеса)

4 тур5 тур

Андраев
Евгений

МФК «UMB» (Одеса)

8 тур

Бялковский
Александыр

ФК САНТОС (Одеса)

1 тур

Ворников
Константин

ФК "АрсА (Одеса)

4 тур

Гриценя
Николай

ФК САНТОС (Одеса)

5 тур

Дмитров
Евгений

Нежданчик (Одеса)

7 тур

Зубко
Павло

ЕЖИ (Одеса)

8 тур

Иванов
Олег

Ника Пласт (Одеса)

5 тур

Кичиджи
Павел

ФК "АрсА (Одеса)

8 тур

Кожевников
Александр

ФК "АрсА (Одеса)

5 тур

Луць
Богдан

Неос (Одеса)

4 тур

Мажуга
Дмитрий

ФК Торпеда (Одеса)

6 тур

Мазуренко
Влад

ЕЖИ (Одеса)

4 тур

Мазурченко
Александр

ЕЖИ (Одеса)

8 тур

Мельник
Даниил

Ника Пласт (Одеса)

3 тур

Микалута
Юрий

Нежданчик (Одеса)

4 тур

Михнев
Олег

ЕЖИ (Одеса)

7 тур

Никитенко
Иван

ЕЖИ (Одеса)

4 тур

Олейник
Сергей

ЕЖИ (Одеса)

5 тур

Павлов
Сергей

Бастион (Одеса)

9 тур

Пещанский
Георгий

Бастион (Одеса)

8 тур

Посмитный
Станислав

МФК «UMB» (Одеса)

4 тур

Седых
Александр

Нежданчик (Одеса)

3 тур

Скворцов
Костянтин

Бастион (Одеса)

6 тур

Стрезев
Александр

Ника Пласт (Одеса)

9 тур

Сухарь
Илья

МФК «UMB» (Одеса)

4 тур

Тростян
Павел

ФК Торпеда (Одеса)

5 тур

Чепура
Артур

Неос (Одеса)

5 тур

Янчоглов
Александр

ФК "АрсА (Одеса)

8 тур