Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол Vuso SELECT Фаворит Спорт
Вияр Фаворит Спорт Футбольная экипировка Колонки
Европав

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)24
2АФК СПАРТА (Кривой Рог)22
3МФК Стрий (Львів)21
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Аззедин 4 10 2.5
2 Цапок 4 5 1.25
2 Коваль 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-02-20 09:47:38

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Gold. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. Wolves 8:3 «Перун»
З перших хвилин стало зрозуміло, що цей матч буде повною протилежністю поєдинку тижневої давнини між Wolves і ST Wood. «Перун» погодився грати з суперником у відкритий футбол, а Леван Гулордава обмінявся з опонентами кількома небезпечними атаками лише за стартові тридцять секунд. Однак, як продемонстрували подальші події, «жовто-чорні» не змогли витримати подібний темп протягом всього ігрового часу, тож закономірно поступилися. Нехай вас не вводить в оману настільки розгромний рахунок, адже останні три м’ячі Wolves вже забили під завісу протистояння. Звичайно ж «громовержцям» не вистачало Івана Кривошеєнка і Павла Ксьонза, які би, без сумніву, допомогли своїй команді. За їхньої присутності на футбольному полі ситуація могла б розгорнутися в протилежний бік. Втім, як би там не було, «вовки» зіграли на досить високому рівні та цілком заслужено перемогли. Після фінального свистка у Лізі Gold змінився лідер, і ним стали саме Wolves!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Павло Плавуцький (Rocket Power)
На два голи суперника своєї команди Павло Плавуцький відповів чотирма! Гравець Rocket Power записав на свій рахунок покер, ставши найрезультативнішим гравцем звітного туру Ліги Gold, а його колектив таким чином спромігся здобути другу перемогу поспіль.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Ростислав Максименко (Wolves)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ростислав Яремчук (ST Wood)
РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. Rastafari
КОМАНДА ТУРУ. ST Wood
Очікувалося, що матч між «Скіфом» і ST Wood буде непростим – саме таким він таким і став. ST Wood прийшлося докласти немало зусиль, аби перемогти суперника. Все ж таки хлопці досягли свого і по-справжньому повернулися до чемпіонської гонки.
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Milky Dogs
ТЕНДЕНЦІЇ ТУРУ. Ліга Gold перетнула екватор і тепер вже точно можна сказати про те, що в цьому чемпіонаті визначилася така собі топ-4 на англійський манер, яка і поведе боротьбу за чемпіонство до останнього туру. Таким чином всі прогнози щодо фаворитів справдилися, але спостерігати за цією гонкою буде дуже і дуже цікаво.

Автор: Ігор Колодій