(067)451-20-81
Фаворит Спорт Eldorado Колонки Vuso
Европав SELECT Фаворит Спорт Футбол
Полиграфия

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

МАТЧ ТУРУ. Zemledar 2:4 PVM
Господарям вдалося нав’язати серйозну боротьбу своїм суперникам, однак завадити лідерові здобути чергову перемогу «біло-зеленим» не вдалося. Zemledar у цьому матчі був представлений всього п’ятьма гравцями і не мав жодної можливості для заміни (на відміну від двох на лавці в суперника). Тим не менше навіть за такої маленької заявки гості змогли гідно побудувати захист проти лідера турнірної таблиці та навіть вдало вибігали в контратаки. Найактивнішим у складі господарів протягом першого тайму був Максим Скляр. Саме йому вдавалося відбирати м’яч у суперників і вдало розганяти атаки. Одна з них і завершилася саме його голом. Так Zemledar повів у рахунку. Втім, після цього тиск PVM дався взнаки. Протягом двох хвилин, після голів Антона Подзолкова та Артема Піддубного, з лідерів зустрічі «біло-зелені» перетворилися на тих, хто має наздоганяти суперника. Гол Олександра Іванова після перерви, здавалося, остаточно схилив шальки терезів на користь «рожево-білих». Однак Максим Скляр вкотре вдало завершив одну з атак господарів. Проте перемога не вислизнула з рук PVM. Артем Піддубний оформив дубль і дозволив своєму клубу відірватися від найближчих переслідувачів у турнірній таблиці вже на дев’ять очок.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Роман Ярошенко («Новий стиль»)
Хет-трик гравця «Нового стилю» дозволив йому стати найрезультативнішим у турі та піднятися на 7-му сходинку списку бомбардирів, обійшовши Олексія Волобуєва (PVM) та Антона Стадника («Джентельмени удачі»). Окрім того, чергова перемога команди Ярошенка дозволила «стильним» повернути собі другу сходинку.

ВОРОТАР ТУРУ. Ілля Кушніренко (Zemledar)