(067)451-20-81
Полиграфия SELECT Колонки Футбол
Фаворит Спорт Vuso Eldorado Фаворит Спорт
Европав

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

МАТЧ ТУРУ. КЗПТО-2 5:3 AFC Flagman
Враховуючи турнірну диспозицію, зустріч між цими суперниками нагадувала битву Давида з Голіафом. Могутній велетень AFC Flagman був значно вищим за свого опонента, який, виходячи на бій, не міг похизуватися жодним здобутком, навіть внічию команда в «регулярному чемпіонаті» не грала. Звичайно, що всі ставили саме на номінальних гостей – і прогадали! Бо КЗПТО-2 вкотре довели всім, що в футболі немає нічого неможливого чи нездійсненого. Після першого тайму номінальні господарі взагалі приголомшили суперника, здобувши для себе солідний гандикап – 3:0. По перерві «флагмани» спробували відновити рівновагу і були близькими до тогоЮ, щоби переломити хід поєдинку. Здавалося, ще трохи – і Голіаф розчавить дерзкого опонента, але в цей день хлопців з КЗПТО-2 було не зупинити. Вони відзначилися ще двічі та здобули свою першу перемогу на турнірі, попутно створивши найгучнішу сенсацію туру.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Севастьянов (К3ПТО-2)
Звичайно, перемога КЗПТО-2 була би не можлива, якби не бомбардирські якості капітана і лідера команди Олексія Севастьянова. Гравець записав на свій особистий рахунок покер, забивши чотири з п’яти м’ячів своєї команди.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Галаган (КЗПТО-2)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Юрій Іванов («Шулявка Юнайтед»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Goodfellas
CЕНСАЦІЯ ТУРУ. КЗПТО-2 5:3 AFC Flagman
РОДЗИНКА ТУРУ. «Шулявка Юнайтед» і AFC Lazio продовжують йти турнірною дистанцією без очкових втрат. Найближчий переслідувач відстає вже на шість очок!