Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол SELECT Футбольная экипировка Фаворит Спорт
Vuso Колонки Европав Фаворит Спорт
Вияр

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)24
2АФК СПАРТА (Кривой Рог)22
3МФК Стрий (Львів)21
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Аззедин 4 10 2.5
2 Цапок 4 5 1.25
2 Коваль 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

дивитись
2018-02-20 18:09:08

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга перспективи А. 5 тур

МАТЧ ТУРУ. АФК «НК» 2:5 FC ProfiTent
Як і очікувалося, цей матч став дуже непростим для обох суперників. Перед грою АФК «НК» додав до свого складу ще одного зіркового новачка – відтепер ворота команди захищатиме голкіпер «Миротворця» Ігор Кравцов. Дебют вдалим назвати для воротаря важко, адже в сітку його воріт влетіло аж п’ять м’ячів у підсумку, але в цілому гра проходила в рівній боротьбі. Відкрили ж рахунок гості завдяки влучному пострілу Олександра Кучера, і на перерву FC ProfiTent пішов в ролі лідера. У другому таймі наш «ПСЖ В9ку» зміг не тільки зрівняти цифри на табло, а й вийти вперед – забитими м’ячами відзначилися Сергій Степанчук та Олександр Дударь. Останньому через декілька хвилин довелося залишити поле, адже гравець отримав другу жовту картку. Номінальні гості додали і своїми шансами скористалися сповна, відправивши в сітку воріт суперника ще три м’ячі, які дозволили їм здобути перемогу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Мірошниченко («Моноліт-ST Wood)
Як і годиться такому досвідченому гравцеві, Віталій Мірошниченко в матчі проти «ТК Футбол 1,2» вів команду за собою, встигаючи як розганяти атаки, так і організовувати роботу колективу в захисті. Звичайно, що на остаточну перемогу «Моноліта-ST Wood» вплинув маленький збір суперника, проте це аж ніяк не відміняє блискучої гри цього футболіста в стані команди-переможниці.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Сохань «Моноліт-ST Wood»
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Сисоєв («Нікос»)
ДЕБЮТ ТУРУ. Ігор Кравцов (АФК «НК»)
БОМБАРДИРИ ТУРУ. Хет-трики на свої особисті рахунки записали Костянтин Паньков (FC Wings) і Сергій Охріменко («Бризореза»).
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Бризореза»
НЕСПОДІВАНКИ ТУРУ. FC Wings 7:2 LP Team, ФК «Родос» 2:4 «Бризореза»
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. АФК «НК» 2:5 FC ProfiTent

Автор: Ігор Колодій