(067)451-20-81
Футбол Колонки SELECT Фаворит Спорт
Vuso Европав Полиграфия Eldorado
Фаворит Спорт

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

МАТЧ ТУРУ. АФК «НК» 2:5 FC ProfiTent
Як і очікувалося, цей матч став дуже непростим для обох суперників. Перед грою АФК «НК» додав до свого складу ще одного зіркового новачка – відтепер ворота команди захищатиме голкіпер «Миротворця» Ігор Кравцов. Дебют вдалим назвати для воротаря важко, адже в сітку його воріт влетіло аж п’ять м’ячів у підсумку, але в цілому гра проходила в рівній боротьбі. Відкрили ж рахунок гості завдяки влучному пострілу Олександра Кучера, і на перерву FC ProfiTent пішов в ролі лідера. У другому таймі наш «ПСЖ В9ку» зміг не тільки зрівняти цифри на табло, а й вийти вперед – забитими м’ячами відзначилися Сергій Степанчук та Олександр Дударь. Останньому через декілька хвилин довелося залишити поле, адже гравець отримав другу жовту картку. Номінальні гості додали і своїми шансами скористалися сповна, відправивши в сітку воріт суперника ще три м’ячі, які дозволили їм здобути перемогу.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Віталій Мірошниченко («Моноліт-ST Wood)
Як і годиться такому досвідченому гравцеві, Віталій Мірошниченко в матчі проти «ТК Футбол 1,2» вів команду за собою, встигаючи як розганяти атаки, так і організовувати роботу колективу в захисті. Звичайно, що на остаточну перемогу «Моноліта-ST Wood» вплинув маленький збір суперника, проте це аж ніяк не відміняє блискучої гри цього футболіста в стані команди-переможниці.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віталій Сохань «Моноліт-ST Wood»
ЗАХИСНИК ТУРУ. Дмитро Сисоєв («Нікос»)
ДЕБЮТ ТУРУ. Ігор Кравцов (АФК «НК»)
БОМБАРДИРИ ТУРУ. Хет-трики на свої особисті рахунки записали Костянтин Паньков (FC Wings) і Сергій Охріменко («Бризореза»).