Новини турніру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Vuso Футбол Фаворит Спорт Колонки
Фаворит Спорт SELECT Eldorado Европав

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM


Таблиця

і о
1УРАГАН (Київ)24
2АФК СПАРТА (Кривой Рог)22
3МФК Стрий (Львів)21
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Аззедин 4 10 2.5
2 Цапок 4 5 1.25
2 Коваль 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


2018-02-21 10:57:35

Чемпіонат «В9ку» створює свою систему арбітрів!

Як усім відомо, суддівство – це болюча тема не лише для аматорських змагань з футболу, а й для спорту загалом. Так званий «людський фактор» інколи має сильний і подеколи відверто несправедливий вплив на результат. Організатори змагань «В9ку» з усіх сил намагаються тримати руку на пульсі, щоби вирішити цю проблему. Правило одне – ніхто не повинен залишитися незадоволеним!

Минулого туру в столичних змаганнях «В9ку», які завжди йдуть «попереду планети всієї», де випробовуються всі новинки та задуми, було проведено цікавий експеримент. Він полягав у тому, що деякі матчі обслуговували не запрошені професійні арбітри, які представляють федерацію та працюють на багатьох турнірах, а бригади арбітрів-аматорів, чий фах анітрохи не поступається професіоналізму колег, а можливо навіть перевершує. Адже нарікань на їх роботу не виникло!

Головний організатор чемпіонату «В9ку» Максим Мамедов наголосив на тому, що в плані покращення арбітражу треба рухатися вперед. Прийняте рішення про створення кількох таких «аматорських» бригад арбітрів, але від послуг «професіоналів» поки що також ніхто не збирається відмовлятися. В ідеалі має бути чотири таких, і чотири інших бригади, щоби мати можливість порівняти їх роботу, а головне – створити значну конкуренцію! Також постало питання над покращенням технічної оснащеності для суддів, і відповідна робота вже ведеться.

Одним з тих, хто спробував свої сили в якості рефері, був Володимир Вівчарюк, який розповів з цього приводу багато чого цікавого: «Я колись у суддівстві був, роки три тому, маю другу міжнародну категорію в великому футболі, багато серйозних матчів обслуговував. Вирішив спробувати відновитися в цій справі, яка для мене стала просто хобі. Але головна причина полягала в тому, що я зсередини бачив – дуже багато проблем з арбітражем на турнірі «В9ку».
Я граю за FC Phoenix – і ми потрапляли на великі неприємності через незадовільну якість суддівства. Часто від арбітрів спостерігалося халатне ставлення, некомпетентність. Насправді це важка праця – треба бути «менеджером» на полі, тримати гру під контролем. Тож претензій багато було і в нас, і в інших. Отак у мене виникла ідея – створити свої бригади, з чим я й звернувся до Максима Мамедова. Як на мене, це найкращий варіант. Працювати арбітрами мають люди, яким не байдужий турнір «В9ку». А ми, учасники змагань, в свою чергу, зможемо впливати на їх роботу. Треба міняти систему!
Варто давати спробувати себе і тим, в кого ще нема досвіду, але присутнє велике бажання. Досвід прийде з часом, як і взаєморозуміння в бригадах арбітрів. Я відпрацював у парі з Андрієм, якого фактично не знав, але наша робота не викликала нарікань – все пройшло добре, навіть подяку від деяких команд отримали. Переконаний: свої арбітри – це великий плюс для нашого чемпіонату».

Умови для всіх рівні, як і вимоги. А вимоги – високі. Арбітрам також слід працювати, вдосконалюватися. Проводити збори, ділитися досвідом, розглядати всі моменти, які викликають підвищену увагу. Хто готовий прийняти такий виклик – просимо приєднуватися. Звертаємося до тих, хто відчуває, що має до цього хист і бажання попрацювати на цій ниві. Просимо також капітанів, організаторів, гравців – якщо маєте на прикметі тих, хто зміг би стати на нашому турнірі дійсно хорошим арбітром високого рівня, запрошуйте їх спробувати себе в чемпіонаті «В9ку».

Звертайтеся за телефоном: (097) 01 00 922 – Максим Мамедов.