(073)263-00-10
(067)451-20-81
Европав Фаворит Спорт SELECT Vuso
Eldorado Колонки Фаворит Спорт Футбол

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Харкова «В9ку». Вища ліга. 11 тур

МАТЧ ТУРУ. MFC Byfet фаст-фуд 4:4 ФК «Механік»
Друга поспіль втрата очок змушує «буфетників» пропустити АЛЗО вперед себе в турнірній таблиці. Щоправда, MFC Byfet фаст-фуд має матч у запасі. Протистояння з «механіками» обіцяло бути непростим, адже клуб знаходиться у першій п’ятірці на невеликій відстані від лідерів. Потенціал у команди Євгена Васильєва є, з цим не посперечаєшся, він цілком дозволяє їм боротися за якомога вищі позиції. Однак проблеми, що сталися останнім часом, насторожували. Проте в цьому поєдинку команді вдалося це зробити – всім на диво. Не зважаючи на присутність лише шести гравців у заявці, «Механік» зумів віднайти в собі сили здійснити неймовірний камбек. Хоча перший гол у цій зустрічі і забив Максим Бєлоножко, який вивів гостей вперед, однак уже до 25-ї хвилини господарі були попереду – 4:1. Їхнім суперникам знадобилося тільки хвилини, щоби відновити статус-кво. Заключна чверть поєдинку минула в неймовірній боротьбі з обопільними шансами на перемогу. Втім, три очки в цій дуелі не судилося здобути нікому.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Каменський (ФК «Хроли»)
ФК «Хроли» продовжують впевнено рухатися турнірним шляхом Вищої ліги чемпіонату Харкова, де вони провели наразі чотири матчі, приєднавшись в другій половині сезону. Але вже встигли набрати 10 очок! Команда здобула переконливу перемога над іншим дебютантом – ДВС «1 Столиця». Шість з 14-ти командних голів у ворота опонента відвантажив капітан ФК «Хроли» Олексій Каменський. Неймовірна результативність дозволяє Каменському увірватися до шістки лідерів рейтингу бомбардирів. Загалом на його рахунку вже 8 голів у чотирьох матчах.

ВОРОТАР ТУРУ. Владислав Трохимчук (АЛЗО)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Володимир Борзов (АЛЗО)
COMEBACK ТУРУ. MFC Byfet фаст-фуд 4:4 ФК «Механік» (з рахунку 4:1)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. ФК «Механік», «АгроЕкспорт Лан»
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. «АгроЕкспорт Лан» 3:4 FC Sporting
ПОДІЯ ТУРУ. АЛЗО очолює турнірну таблицю, але MFC Byfet фаст-фуд відстає лише на один бал, маючи гру в запасі.