FC Hermes 1:3 АРКА МФК Железяка 3:0 FC Legion FC CHICAGO 4:1 1000 и 1 ночь

3Юнайтед912

1 Каймаков 8 13 1.63
2 Крижанівський 8 11 1.38
3 Дзюба 4 10 2.5

МАТЧ ТУРУ. Digital Choo 4:4 ФК «Благо» Уже на старті поєдинку Digital Choo забив гол у ворота суперника, але його не було зараховано, тому що команда ввела м’яч з-за бокової лінії

Читати

МАТЧ ТУРУ. USK 1:6 Underdog Три з трьох матчів завершилися з різницею у п’ять м’ячів. Вибір небагатий. Але саме тут було найцікавіше. Почнемо з того, що сподобалося, певно, Кирилові Микитенку в

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Металіст-Київ» 1:3 FC Unknown Цей матч обрано, бо інтрига в ньому жила до заключної хвилини. У попередньому сезоні FC Unknown виступав без особливого успіху на один щабель вище

Читати

«Двічі в одну річку не ввійдеш» – запевняє народна мудрість. Але «сталевари» якнайкраще знають, що метал, який бажає носити горде звання загартованого, має кілька разів зустрітися з рідиною. Удруге

Читати

Усе на світі проходить свої стадії становлення та розвитку. Не буває так, щоби – опа! Нате вам усе й одразу… Так і чемпіонат «В9ку» народився у вигляді ідеї в голові

Читати

Здається, що зовсім недавно відгриміли баталії сезону осінь-зима 2018/2019, а вже новий чемпіонат «В9ку» в столиці наполегливо стукає у двері – ще зовсім трохи, і розпочнеться. Минулої суботи відбулася церемонія

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Діамант» 1:4 FARR Добряче полоскотав нерви лідерові ліги скромний, але міцний «Діамант». Уже на другій хвилині зустрічі господарі завдяки голу Андрія Музики вийшли в лідери і демонстрували дуже

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Львівські Резерви» 5:2 МФК «Княжий Ринок» Прекрасні показники останнім часом у «Резервів». Дві перемоги в зустрічах з такими могутніми «пекарями» та «ринком»! Такому успіху позаздрить будь-який колектив ліги.

Читати

МАТЧ ТУРУ. Avto.pro 3:3 «Одеса-мама» В останньому матчі 17-го туру у двобої зійшлися екс-чемпіон Avto.pro та друга команда чемпіонату «Одеса-мама». Команди вже зіграли двічі між собою у сезоні: перемога «мами» 4:2