Футбол Полиграфия Европав

Acorns 5:0 «Цунами» ФК Chill United 0:5 «CRAFT MEN» Climatech 3:11 ФК УФЛ ФК Chill United 2 4:2 ФК Опытное

2017-12-06 08:57:27

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Перша ліга Bronze (кваліфікація). 6 тур

МАТЧ ТУРУ. КБТ 4:2 Dresdner
На дев’ятій хвилині матчу арбітр вилучив голкіпера КБТ, і це, звичайно ж, збільшило шанси гостей на перемогу. Під завісу першого тайму Олександр Чернов вивів свою команду вперед – і на перерву суперники пішли за переваги «біло-синіх». У другій половині протистояння «фіолетово-чорні» примудрилися протягом однієї хвилини не тільки відновити рівновагу, а й вийти вперед – 2:1. Чернов знову взяв слово, оформивши дубль, проте далася взнаки прекрасна форма опонентів в цьому сезоні. КБТ – лідери кваліфікації, а Dresdner, при всій повазі та тотальному невезінні, все-таки пасуть задніх. Влучні постріли Михайла Ковальчука і Антона Пироговського принесли успіх «будівельникам», дозволивши їм продовжувати лідирувати в чемпіонаті разом з ФК «Фаворит».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Новіков («Любі друзі»)
На цьому тижні «Любі друзі» приємно здивували, розібравшись з непростим AFC Bender. Команда здобула свою другу перемогу в сезоні, що дозволило їй піднятися в середину турнірної таблиці. Головним рушієм і серцем цієї звитяги був Олексій Новіков, який носився по футбольному полю неначе навіжений, встигаючи віддавати паси своїм партнерам, відпрацьовувати в обороні та й сам, звичайно, засмучував голкіпера суперника. У підсумку Олексій записав на свій рахунок хет-трик, а його команда перемогла з рахунком 6:4.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Віктор Льодін (AFC Miners)