Полиграфия Футбол Европав

Acorns 5:0 «Цунами» ФК Chill United 0:5 «CRAFT MEN» Climatech 3:11 ФК УФЛ ФК Chill United 2 4:2 ФК Опытное

МАТЧ ТУРУ. Turbo 3:5 ФК «Авіаліга»
Матч, який повинен був розколоти квартет лідерів відбіркової групи D, цілком виправдав своє звання центрального в турі. Разом тим, у першому таймі глядачі побачили всього один забитий м’яч, і нічого не натякало на той футбольний трилер, який розгорнувся на футбольному полі після перерви. У перші хвилини другої двадцятихвилинки Олександр Ільченко і Дмитро Шабацький вивели гостей вперед, і суперники знову взяли довгу паузу. Вже в самому кінці зустрічі «потужні» спочатку зрівняли рахунок, а потім Дмитро Довбня влучно пробив і зробив важливий крок для перемоги свого клубу, адже часу залишалося вже зовсім небагато. Не встигла команда порадіти, як вже той самий Довбня побачив перед собою жовту карту, яка була для гравця другою, тож перетворилася на червону. Активний протягом всього матчу Антон Лошак завершив старання партнерів, і чисельна більшість гостями було конвертовано в забитий м’яч. Господарі кинулися відіграватися, однак суперник впіймав їх на контратаці і Артем Андрейченко встановив остаточний рахунок – з рахунком 5:3 перемогла «Авіаліга».

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Антон Лошак (ФК «Авіаліга»)
Колись він був на провідних ролях в структурі «Миротворця», потім отримав серйозне ушкодження, на відновлення пішло багато часу, і от він повертається «В9ку». Антон був активним протягом всього переможного матчу своєї команди і саме він останніх хвилинах забив надважливий м’яч і відкрив дорогу своїм партнерам до остаточної звитяги!

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Михайло Бобер (ФК «Авіаліга»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Ігор Мельников (Closer United)