FC Hop Hey 2:0 Acorns ФК «Auxilium» 8:3 Partizan Патрульна Поліція 3:2 А-Банк

3 Шойнов 7 14 2

2018-02-13 19:42:03

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Ліга Silver. 4 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Miners 4:3 VUSO
Звітний поєдинок перевершив всі сподівання, подарувавши глядачам подвійний камбек, причому від різних команд. На полі точилася рівна боротьба з великою кількістю нереалізованих гольових нагод. На початку другого тайму «шахтарі» мали перевагу в два м’ячі, тож могли собі дозволити грати за рахунком та ловити суперника на контратаках. «Страховики» всіма силами кинулися вперед відіграватися, і їм це більш ніж вдалося. Команда не тільки відновила паритет, а ще й забила третій м’яч. Почало здаватися, що ми стали свідками вольової звитяги VUSO, адже до фінального свистка залишалося декілька хвилин. Однак на цей раз настала черга вже господарям демонструвати свій характер і протягом двох хвилин Віталій Бондзік та Павло Годлевський, розписавшись у воротах гостей, вирвали перемогу для своєї команди. Яскравий успіх AFC Miners дозволив їм зрівнятися за набраними балами саме з VUSO, які зазнали першої поразки в сезоні.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Мельник (ФК «Фаворит»)
Хет-трик Олександра здебільшого визначив результат матчу його команди проти ФК «Донецьк». На момент, коли гравець почав забивати, його команда поступалася 0:1, і все менше часу залишалося до фінального свистка. Нападник примудрився протягом кількох хвилин відзначитися тричі, тож диспозиція одразу ж змінилася. «Фаворити» довели матч до своєї перемоги і продовжили очолювати турнірну таблицю Ліги Silver, а Мельник виборов звання найкращого гравця четвертого туру.

ГОЛКІПЕР ТУРУ. Владислав Самійленко (Ajax)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Віталій Бондзік (AFC Miners)
БОМБАРДИРИ ТУРУ. Віталій Ємельянов і Пилип Лунін (Ajax)
ГЕРОЙ ТУРУ. Іван Румига (МФК «Горняк»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. МФК «Горняк»
КАМБЕК ТУРУ. AFC Miners 4:3 VUSO (VUSO з рахунку 2:0, а потім AFC Miners з рахунку 2:3)
«ТОТАЛ МЕНШЕ» ТУРУ. МФК «Горняк» 1:0 КБТ
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. Ajax 12:7 AFC San Grano
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. AFC Miners 4:3 VUSO