Футбол Европав Фаворит Спорт Фаворит Спорт

2018-04-04 20:59:49

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Запоріжжя «В9ку». 21-22 тури

МАТЧ ТУРУ. ФК «Нікма» 3:2 «Легіон»
За практично повної відсутності турнірної інтриги в Суперлізі Запоріжжя перед заключним ігровим вікендом, упродовж якого відбулися відразу два тури, саме поєдинок за участі третьої та четвертої команд першості носив статус по-справжньому центрального. Так, історія протистоянь «Нікми» та «Легіону» в змаганнях «В9ку» недовга, але принципова, а поза межами нашого турніру – і поготів. Як і в матчі першого кола, «Нікма» відкрила рахунок просто блискавично. Цього разу швидкострільність номінальних господарів була на межі фантастики: фактично вже на другій хвилині на табло «горіли» цифри 2:0! До честі «легіонерів», пропустивши два швидких удари, вони зовсім не знітилися, не «поплили», якщо проводити паралелі з боксом. Більше того, гості, розлючені подібним розвитком подій на паркеті футбольної арени, достатньо швидко скоротили відставання в рахунку, проте на перерву колективи все ж пішли за переваги «Нікми» в два м’ячі. Другий тайм розпочався зі справжнього шквалу атак від «Легіону», однак у той день команду «підкосив» справжній нефарт. Незрозуміло, яким чином номінальні гості прогнівили богів, однак подібна «хвороба», в першу чергу, вразила їхнього форварда – Олександра Охвата. Низка невикористаних рандеву з голкіпером суперників, влучання в каркас воріт, удар практично впритул на останніх секундах зустрічі вже за рахунку 3:2 – це далеко не повний перелік змарнованих моментів атакуючого гравця «легіонерів». Врешті-решт «Нікма» здобула вельми непросту мінімальну вікторію, зумівши таким чином завершити сезон на мажорній ноті, а «Легіону» лишається нарікати на несправедливу долю.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Юрій Пазюк (МФК «Запоріжсталь»)
Форвард «сталеварів» Юрій Пазюк, виходячи на паркет футбольної арени в місті Запоріжжя перед завершальним матчем у цьому сезоні, цілком усвідомлював своє завдання – для здобуття престижного звання найкращого бомбардира місцевої Суперліги йому потрібно було відзначитися, як мінімум, сімома голами в воротах Noosphere. І з перших же миттєвостей зустрічі нападник, засукавши рукави, взявся до справи. Зрештою, продемонструвавши свій неабиякий голеадорський хист, Юрій наколотив одразу дев’ять голів у ворота знекровленого опонента! У підсумку форвард МФК «Запоріжсталь» став не лише автором унікального досягнення, відзначившись справжнім нона-триком, а й здобув «Золоту бутсу» чемпіонату Запоріжжя «В9ку».

ВОРОТАР ТУРУ. Олексій Мельник (ФК «Нікма»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Олександр Панасенко («Патрульна поліція»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «ХНА-Плаверс», «Роджерс»
РОДЗИНКА ТУРУ. Бомбардирський подвиг Юрія Пазюка, який сповнений бажанням повторити своє досягнення вже в рамках Кубку України «В9ку»! Тож, суперники «сталеварів», начувайтеся! Насувається справжня буря!

Автор: Богдан Костюк