(093)273-57-67
Укркубок Parimatch Віді-Трейд Soccer
Чиста Вода Parimatch Seco Фурніком
Футбол Вияр Parimatch3

FC Olymp 5:3 AFC Evraztrade FC Goodfellas 7:1 В9КУ Team Syndicate 6:3 В9КУ Team «ПБФ» 0:4 FC Liv-Comfort Underdog 5:0 Vartis Abilardo 3:1 Olympic Kyiv FC Victory 7:6 «Ощадбанк» МСК Україна 3:2 FC Aviator «Любі друзі» 2:2 Lontano FC Pegas 8:3 FC EXMO ГеоЕкосистеми 5:0 Fit24 BT-Ukraine 4:9 РСК «Флагман» FC Leaders 12:2 FC New Generals SLC 9:3 FC Astor FC Liv-Comfort 0:5 «Укроргсинтез» «Фігаро» 3:2 FC Olymp Goal center 1:6 ФК «Талан» FC Vtoris Left Coast 2:4 «Центральний офіс» «Кава Про» 4:5 ММТ «Фокстрот+» 5:2 AFC Evraztrade МФК «Филлер» 0:0 Kapelou Tenders Penotrade 2:1 «ПБФ» «Приход» 7:3 AFC Staff+ ФК «Бортничі» 1:2 S.K.I.L.L. FC Olymp 5:0 «ПБФ» Carleone-FitEat 2:1 Noosphere Kyiv В9КУ Team 3:4 Syndicate Partstore 0:5 МФК «Парма» LABA 4:2 Walzer «Київ НКС» 1:1 Clearwater «Скіф» 3:4 «Фокстрот» FC Getman Kyiv 7:3 MFC Citrus Kyiv United 7:0 «Нікос» «Токіо» 2:7 InterSport «Ф-Енерджи» 3:1 AFC Start AFC Staff 0:5 FC Eurostone FC Vtoris+ 1:3 FC VIT EXPORT AFC San Grano 2:5 ФК «ВіЯр+» «Інтергал-Буд» 6:1 Medium Tactics ДП "Кюне і Нагель" 5:1 FC Goodfellas ФК «Фурніком» 3:4 Carleone-VPK_Group Mustang Taxi 3:1 ФК «ВіЯр» Avis 3:1 AFC Sparta MIF 2:5 FC Sofiya-City Generals 2:2 ФК «Поліція Києва» FC Sorry Бабушка 2:7 Dragons Talisman «Бандерлона» 7:6 МФК «Монолит» МФК «Рух» 3:3 «Ібіс» «Віді-трейд» 8:3 A.F.C Svyatosh FC Vtoris 3:5 Bronto Talisman Taxi Tigers 2:2 MFC Terratek

2019-12-04 18:45:52

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Західна конференція. Перша ліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. «Імперія Холдинг» 4:5 ФК «Богданівка»
На паркеті зійшлися два рівних суперники, два дебютанти. Було помітно, що деякі гравці нервували, що й вилилося в червону картку в другому таймі, коли достроково поле змушений був залишити Герман Овдієнко. Перший тайм залишився за гостями, завдяки дублю Олександра Іваненка та голам Артема Теплюка й вищезгаданого Овдієнка. Солідну перевагу в чотири м’ячі розбивали результативні постріли суперників, голами відзначилися Денис Майборода та Тарас Чопілко. На початку другого тайму Володимир Зірка (як з таким прізвищем не забивати?) скоротив відставання номінальних господарів до мінімуму, але трохи згодом команда знову пропустила, на цей раз від Данііла Голя. Тим не менше ««імперці»  руки не опустили і вкотре змогли наблизитися впритул до свого суперника, а на останній хвилині  хлопці могли навіть врятувати нічию, але не вдалося відправити м’яч у сітку певно не з метра, а навіть з кількох сантиметрів. Та й без цього «Імперія Холдинг» не реалізувала багато гольових нагод, і цей компонент варто ще підтягувати. Також обом суперникам було непросто, тому що «Імперія Холдинг»  тільки недавно зібралася, а ФК «Богданівка» – це клуб, який грає у великий футбол, тож зрозуміло, що потрібен час на перебудову, та ще й до незвичного покриття треба пристосуватися. Сама ж зустріч завершилася дебютною звитягою ФК «Богданівка» з рахунком 5:4.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Микита Каменчук (FC LIV-Comfort)
GMS грав без голкіпера, тож це зіграло свою роль в підсумкових цифрах на табло на користь FC LIV-Comfort, який повністю переважав суперника, і розрив у рахунку міг бути набагато більшим, але в багатьох випадках гравців підводила реалізація, а десь опоненту елементарно щастило. Ще до перерви «комфортні» вели 4:0, тож тайм другий перетворювався на формальність. Головним архітектором стартової звитяги став Микита Каменчук, який оформив хет-трик. Фінальний свисток арбітра зафіксував ефектну перемогу FC LIV-Comfort 7:2. Вдалий дебют!
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олександр Ковальчук («Беличи-Арей»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Владислав Тягній («Фігаро»)

КАМБЕК ТУРУ/ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Фігаро» 6:4 «Трудові резерви»
У минулому сезоні «Трудові резерви» звикли тільки перемагати, а зробивши один крок угору, на один турнірний щабель, команда вже зіткнулася з потужним суперником, якому в першому ж матчі поступилася. «Фігаро» приголомшив. У середині стартової двадцятихвилинки голом спочатку відзначився Владислав Король, а на останній хвилині по одному результативному пострілу завдали Олександр Збронжко та Євген Балакірєв. І тільки в середині вже тайму другого суперник нарешті прокинувся. Просто неймовірною вийшла 31-ша хвилина матчу. Склалося враження, що «Трудові резерви» в цей час реалізували все те, що не вдалося реалізувати до цього. Протягом якоїсь хвилини дублем відмітився кращий бомбардир минулого сезону В’ячеслав Чуб, і ще один додав Валентин Сварковський. Господарі були приголомшені, і хоч трохи згодом вийшли вперед, але пропустили вчетверте – на цей раз вистрелив Ігор Малюк. Здавалося, що після такого героїчного камбеку психологічна перевага вже на боці гостей, і вони свого не відпустять. Однак, як часто буває в таких випадках, не так сталося, як гадалося. Помилки «жовто-чорних» в захисті призвели до того, що Владислав Тягній і Євген Балакірєв зробили неймовірне та все-таки принесли дебютну перемогу дебютанту нашого турніру з рахунком 6:4.
ДЕБЮТ ТУРУ. «Беличи-Арей»
Наймолодша команда всього турніру «В9ку» стартувала з перемоги! При цьому ще й проявивши волю до перемоги! ФКФ зрівняв рахунок на 34-й хвилині – 2:2, але юнаки цього дня були налаштовані тільки на перемогу, тож змогли вирвати максимальний результат. Спочатку Денис Шваб знайшов вільну позицію в карному майданчику суперника та переграв голкіпера, а потім Іван Гусак блискучим ударом встановив остаточний рахунок матчу – 4:2 на користь «Беличи-Арей».