Порушники ліги

(093)273-57-67
Soccer Seco Parimatch Футбол
Вияр Фурніком Parimatch Укркубок

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» Kyiv United 4:3 «Оболонь» Tenders Agromat 5:2 Hammers FC Goodfellas 2:4 AFC Start Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC San Grano 4:2 Vartis «Пироговая Николай» 2:3 Astound AFC Bender 2:3 FC VITSTROY FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel AFC Staff+ 4:1 FC Olymp MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life FC Dominus 8:1 Bronto «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» Avis 4:0 МФК «Монолит» FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat


Таблиця

і о
1МФК "Сервіт"1230
2 Linevich Group1225
3Перун1224
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Марцун 8 16 2
2 Гузенко 5 13 2.6
3 Федорченко 9 10 1.11
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Федорченко 9 12 1.33
2 Клименко 4 8 2
3 Ісса 6 6 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Сєров Костянтин
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Сєров Костянтин

МФК "Сервіт"

14 Тур

ПОРУШЕННЯ

Давыденко
Вячеслав

Перун

3 тур10 тур

Сєров
Костянтин

МФК "Сервіт"

4 тур14 тур

Савченко
Олександр

ST Wood

9 тур

Садовой
Антон

Перун

10 тур

Ковтун
Сергій

ФК Фаворит

5 тур11 тур13 тур

Яремчук
Ростислав

ST Wood

6 тур12 тур13 тур

Марцун
Богдан

МФК "Сервіт"

8 тур9 тур

Олендер
Константин

Перун

6 тур12 тур

Федорченко
Яків

МФК "Сервіт"

1 тур9 тур

Ісса
Хейдар

Бригантина

4 тур

Асланян
Агасі

ФК Фаворит

12 тур

Вільчінський
Руслан

ST Wood

5 тур

Галактіонов
Євген

ST Wood

13 тур

Головко
Богдан

ФК Фаворит

12 тур

Гриб
Роман

Бригантина

11 тур

Гулордава
Леван

Перун

12 тур

Заставський
Олег

SPARTA

4 тур

Каплунов
Игорь

Перун

6 тур

Кривець
Ігор

ST Wood

14 тур

Кривоногов
Нікіта

Бригантина

11 тур

Міроненко
Костянтин

Linevich Group

9 тур

Маршалков
Сергей

Перун

12 тур

Мельниченко
Ярослав

ФК Фаворит

7 тур

Меркулов
Максим

SPARTA

1 тур

Михно
Ігор

ФК Фаворит

4 тур

Павленко
Сергій

ST Wood

12 тур

Пархоменко
Дмитро

Linevich Group

12 тур

Примачук
Олег

МФК "Сервіт"

8 тур

Сінькевич
Валентин

Linevich Group

1 тур

Соломатін
Олександр

ST Wood

14 тур

Сопромадзе
Гуга

SPARTA

4 тур

Тіщенков
Дмитро

Linevich Group

2 тур

Феленюк
Сергій

Linevich Group

7 тур

Щербак
Валерій

Linevich Group

14 тур