Команда з мініфутболу
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Футбол Футбольная экипировка Европав Vuso
Благо Фаворит Спорт Колонки Olympia Sport
Фаворит Спорт Вияр SELECT

AFC Evraztrade 2:1 Jysk КБТ 2:7 Mustang Taxi AFC Bender 6:13 FC Comfort Life ПБФ 3:1 Tenders Agromat МФК «Горняк» 4:3 ФК Фурніком Арсенал-17 6:2 Underdog MFC Athletic 3:4 BarbershopGC АФК «Хунта» 3:3 АФК НК Ukrmedias 1:4 Kyiv United ФК Здвиж 5:6 FC Binotel Zeppelin 0:5 Ф - Енерджи Tokyo 2:1 Vartis Medium Tactics 5:0 ДоброБуд Капітал Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 4:0 «Бандерлона» AFC San Grano 3:2 НПУ "Десна" Хилти 3:2 ФК Талан FC Unknown 0:0 SC Olympia Sport «Укрелітцентр» 8:1 AFC Spartan FC Dominus 2:3 Avis Никос 5:1 Coffeelat Київ Біо Клімат 1:2 Славутич FC Imperial 5:1 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві A.F.C Svyatosh 6:2 FC Vtoris+ ФК "ВіЯр 1:2 Оболонь Hammers 2:1 FC Sporting FC Vtoris 2:2 ФК Донецк FC Sorry Бабушка 4:3 FC Breeze FC Olymp 0:2 AFC Staff WinWinCars 2:8 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 1:2 «Ібіс» Перун 10:2 Ikarus Фокстрот 1:3 «Віді-трейд» Wolves 5:4 FC Milky Dogs Rastafari 2:1 VUSO МФК Филлер 1:3 Горняк + Інтергал-Буд 4:8 «Дракони»


Таблиця

і о
1PTG 924
2Rastafari921
3МФК «Горняк» 919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Бухал 3 10 3.33
2 Єдоков 7 10 1.43
3 Цапук 8 10 1.25
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Бойко 5 7 1.4
2 Березняков 7 7 1
3 Вітомський 9 7 0.78
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


«Гермес»

Тур Дата Час Поле Матч
9 тур 25 Червня 11:40 2 «Гермес» 2 : 5 VUSO
8 тур 18 Червня 11:40 2 Rastafari 4 : 1 «Гермес»
7 тур 11 Червня 12:30 2 «Гермес» 1 : 8 PTG
6 тур 04 Червня 10:50 2 «Маттерхорн» 0 : 12 «Гермес»
5 тур 28 Травня 13:20 2 «Гермес» 2 : 4 FC Messa
4 тур 21 Травня 10:50 2 Spice 0 : 3 «Гермес»
3 тур 14 Травня 13:20 2 МФК «Горняк» 5 : 1 «Гермес»
2 тур 07 Травня 10:50 2 «Гермес» 9 : 2 MFC Athletic
1 тур 22 Квітня 15:20 1 Ajax 1 : 9 «Гермес»

2017_Lito_Kiev_Otbor_B Святокум Денис Васильович 1986-05-19 7 5
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Цисар Іван Сергійович 1991-04-28 9 9
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Мунно Нікола Миколайович 1994-05-26 8 6 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Ільящук Дмитро Сергійович 1990-08-06 9 4 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Кононенко Євген Олександрович 1978-09-27 9 4
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Маляр Ігор Владленович 1989-08-21 7 4 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Кравцов Микола Олександрович 1993-08-07 8 3 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Інжиєвський Олександр Олександрович 1993-07-09 4 2
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Башаєв Роман Олександрович 1987-05-13 7 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Михайленко Олександр Павлович 1991-07-19 7 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Хоменко Євген Володимирович 1985-12-19 7 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Сукачов Микола Васильович 1993-09-04 4 1
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Рижков Андрій Олегович 1993-05-27 3
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Заіка Сергій Олександрович 1992-09-14 2
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Швець Костянтин 1992-01-04 2
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Рамазанов Даніїл Олександрович 1995-02-24
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Розквас Тарас Олександрович 1990-02-19
2017_Lito_Kiev_Otbor_B Святокум Олексій Васильович 1993-01-01