Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Фурніком Укркубок Parimatch
Чиста Вода Вияр Soccer Футбол
Seco Віді-Трейд Parimatch3

Clearwater 4:4 Noosphere Kyiv FC EXMO 2:2 Olympic Kyiv ГеоЕкосистеми 3:3 FC Leaders FC Aviator 4:8 РСК «Флагман» Fit24 1:5 «Ощадбанк» Abilardo 6:1 FC Astor FC Victory 5:4 Lontano МСК Україна 3:5 SLC Звезда 0:4 «Любі друзі» FC Pegas 5:2 BT-Ukraine «Фігаро» 4:3 FC Liv-Comfort FC Vtoris Left Coast 2:5 «Фокстрот+» Goal center 9:0 ММТ Tenders Penotrade 4:2 «Укроргсинтез» Kapelou 1:3 ФК «Талан» «Центральний офіс» 2:1 «ПБФ» S.K.I.L.L. 4:2 AFC Staff+ МФК «Филлер» 3:3 «Приход» ФК «Бортничі» 1:2 «Кава Про» Underdog 1:6 «Київ НКС» Vartis 3:14 Walzer Carleone-FitEat 1:5 Clearwater МФК «Парма» 5:1 Noosphere Kyiv Partstore 2:2 LABA Syndicate 4:3 ДП "Кюне і Нагель" «Ф-Енерджи» 3:1 «Інтергал-Буд» FC Eurostone 3:1 «Нікос» «Скіф» 4:2 Auto Energy AFC Start 3:1 ФК «ВіЯр+» Kyiv United 10:4 Medium Tactics InterSport 4:1 «Фокстрот» MFC Citrus 2:8 FC VIT EXPORT «Токіо» 0:0 FC Vtoris+ AFC Staff 1:4 AFC San Grano Dragons Talisman 1:1 «Ібіс» Generals 4:5 Talisman Taxi Tigers FC Sofiya-City 3:4 Carleone-VPK_Group ФК «ВіЯр» 6:1 Bronto ФК «Поліція Києва» 5:3 A.F.C Svyatosh МФК «Рух» 3:0 FC Vtoris Avis 0:7 MFC Terratek Mustang Taxi 8:2 ФК «Фурніком» МФК «Монолит» 7:4 AFC Sparta MIF 2:7 FC Sorry Бабушка «Бандерлона» 1:3 «Віді-трейд»


Таблиця

і о
1AFC Staff 921
2FC Vtoris+ 920
3Wolves919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сінькевич 8 19 2.38
2 Шама 8 12 1.5
3 Козачук 8 11 1.38
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Ніколаєнко 7 7 1
2 Сінькевич 8 6 0.75
2 Козачук 8 6 0.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Гринчук Юрій
1 Ширай Дмитро
дивитись




2019-11-06 15:32:39

ЧЕМПІОНАТ КИЄВА «В9ку» Parimatch. Сезон Осінь 2019. Лауреати

Завершився сезон, відбулося нагородження. Призи в нас не лише командні, а й індивідуальні. Звісно, просимо не кидатися в нас тапками, якщо ваші сподівання не співпали з нашим баченням. Визначити кращого – непросто, «скільки людей – стільки думок», але консенсусу між працівниками турніру «В9ку» Parimatch у Києві було досягнуто.

Отже, ось вони – герої сезону в чотирьох номінаціях.

Прем’єр-ліга: кращий гравець – Руслан Ніфталієв (FC Comfort Life), кращий воротар – Сергій Афанасьєв («Віді-трейд»), кращий бомбардир – Сергій Мельник (FC Sofiya-City), кращий асистент – Ярослав Кутовий (FC Sofiya-City).

Суперліга: гравець і бомбардир – Олександр Глущенко (Avis), воротар – Сергій Цикало (FC Dominus), асистент – Григорій Петренко (AFC Sparta).

Ліга Gold: гравець – Олександр Ліфер (ST Wood), воротар – Антон Фурсенко («Скіф»), бомбардири – Іван Плешаков («Скіф») і Денис Мусаєв (TEC VIT EXPORT), асистент – Андрій Садовський (ST Wood).

Відзначимо цей рідкісний випадок: два гравці провели однакову кількість матчів, забили однакову кількість голів, тож нагороди заслужені отримали і Плешаков, і Мусаєв.
	
Ліга Silver: гравець – Дмитро Сисоєв («Нікос»), воротар – Олег Носач (MFC Citrus), бомбардир – Владислав Шевченко («Комфорт Лайф»), асистент – Георгій Копаліані (MFC Citrus).
	
Ліга Bronze: гравець – Олександр Дудар («Інтергал-Буд»), воротар – Владислав Сидоренко («Ф-Енерджи»), бомбардир – Вадим Гуцало (AFC Start), асистент – Андрій Некрасов (AFC San Grano).

Вища ліга Північної конференції: гравець – Євген Хутренко («Фокстрот »), асистент – Віталій Жеребцов (АФК «Хунта»), воротар – Андрій Варчак (FC Vtoris III), бомбардир – Віктор Бєліков (Carleone).

Перша ліга Північної конференції: гравець і асистент – Анатолій Заєць («Чиста вода»), воротар – Михайло Баталінський (FC United), бомбардир – Іван Гоздеменюк («Чиста Вода»).

Друга ліга Північної конференції: гравець – Анатолій Савел'єв (SLC), воротар – Роман Нечипоренко (AFC Bender), бомбардир В’ячеслав Чуб («Трудові резерви»), асистент – Ігор Малюк («Трудові резерви»).

Третя ліга Північної конференції: гравець і бомбардир – Іван Жук («Пироговая Николай»), воротар – Остап Халавка (FC Endorphine), асистент – Владислав Кусок (Astound).

Вища ліга Східної конференції: гравець і асистент – Ігор Поліщук («Приход»), воротар – Олександр Масан («Славутич»), бомбардир – Тімофій Пащенко (Digital Choo).

Перша ліга Східної конференції: гравець – Андрій Полещук (Sam Family), воротар – Владислав Сидоренко (Sam Family), бомбардир – Дмитро Фурманчук (Goal center), асистент – Олександр Середюк (DEPS).

Ліга перспективи: гравець – Олександр Дубілевич (Kraft ), воротар – Денис Садовий (Kraft), бомбардир – Віталій Паляничка (Kraft), асистент – Станіслав Брязкало (Kraft).

Щиро вітаємо всіх лауреатів сезону!