Порушники ліги

(093)273-57-67
Вияр Parimatch Фурніком Укркубок
Seco Футбол Soccer Parimatch

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» Kyiv United 4:3 «Оболонь» Tenders Agromat 5:2 Hammers FC Goodfellas 2:4 AFC Start Digital Choo 1:4 «Приход» BarbershopGC 4:0 Goal center ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» DEPS 4:2 «Кава Про» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ Underdog 1:1 АФК «Хунта» «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» «Пироговая Николай» 2:3 Astound AFC Bender 2:3 FC VITSTROY FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade AFC Staff+ 4:1 FC Olymp Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers FC Dominus 8:1 Bronto «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» Avis 4:0 МФК «Монолит» FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat


Таблиця

і о
1AFC Staff 921
2FC Vtoris+ 920
3Wolves919
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Сінькевич 8 19 2.38
2 Шама 8 12 1.5
3 Козачук 8 11 1.38
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Ніколаєнко 7 7 1
2 Сінькевич 8 6 0.75
2 Козачук 8 6 0.75
дивитись

Дискваліфікація

1 Гринчук Юрій
1 Ширай Дмитро
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Гринчук Юрій

«Атлант»

9 Тур

Ширай Дмитро

Ширай Дмитро

4 Тур

8 Тур

9 Тур

ПОРУШЕННЯ

Козачук
Андрій

FC Milky Dogs

1 тур1 тур5 тур8 тур9 тур

Гринчук
Юрій

«Атлант»

2 тур9 тур9 тур

Аліменко
Олександр

Wolves

1 тур

Сєров
Ігор

AFC Staff

8 тур

Зарічнюк
Сергій

«Любі Друзі»

3 тур6 тур7 тур

Стадник
Василь

«Любі Друзі»

1 тур7 тур8 тур

Ширай
Дмитро

«Прем’єр Палац»

4 тур8 тур9 тур

Амплєєв
Антон

«Атлант»

3 тур5 тур

Едзота
Седрік

AFC Bender

2 тур5 тур

Жуковський
Богдан

«Любі Друзі»

8 тур9 тур

Кудрявець
Богдан

FC Partizan Kyiv

1 тур2 тур

Максименко
Ростислав

Wolves

2 тур

Мельничук
Віталій

FC Vtoris+

1 тур9 тур

Абдулаєв
Олександр

«Атлант»

3 тур

Бабіч
Валерій

FC Milky Dogs

2 тур

Бородуля
Микола

«Атлант»

3 тур

Воробйов
Юрій

Wolves

8 тур

Ворона
Даниїл

FC Partizan Kyiv

3 тур

Гобелецький
Юрій

Wolves

2 тур

Карабут
Єгор

FC Partizan Kyiv

2 тур

Кобзар
Ігор

«Атлант»

8 тур

Корнілов
Валерій

AFC Bender

2 тур

Кричевський
Костянтин

«Любі Друзі»

4 тур

Курченко
Олексій

«Атлант»

6 тур

Мятов
Юрій

«Прем’єр Палац»

7 тур

Пічка
Артем

АФК «Хунта NEXT»

8 тур

Рожко
Іван

АФК «Хунта NEXT»

1 тур

Сарнавський
Ігор

«Любі Друзі»

9 тур

Снісар
Євгеній

FC Milky Dogs

1 тур

Сніцар
Віталій

«Прем’єр Палац»

3 тур

Степанчук
Олександр

FC Vtoris+

9 тур

Стогній
Руслан

АФК «Хунта NEXT»

3 тур

Стукальський
Сергій

Wolves

3 тур

Терлецький
В"ячеслав

АФК «Хунта NEXT»

8 тур

Токаренко
Олександр

«Любі Друзі»

1 тур

Тонконог
Євген

AFC Staff

9 тур

Федін
Денис

AFC Staff

9 тур

Шама
Павло

AFC Staff

8 тур

Шамсієв
Сергій

FC Partizan Kyiv

1 тур