(093)273-57-67
Чиста Вода Футбол Parimatch3 Parimatch
Вияр Фурніком Parimatch Seco
Віді-Трейд Укркубок Soccer

FC Vtoris Left Coast 5:0 FC EXMO «Талан» + Hardbat 0:2 Semalt FC Goodfellas 3:7 «Пироговая Николай» FC EXMO 2:2 «Талан» + Hardbat FC Olymp 10:4 BT-Ukraine Abilardo 8:1 FC Pegas FC Aviator 3:5 ММТ Olympic Kyiv 3:3 «Кава Про» FC Astor 3:1 Goal center «Ібіс» 1:4 ФК «ВіЯр» Beta AutoTrade 3:2 «Імперія Холдинг» «Ощадбанк» 0:0 RCD Mallorca «Пироговая Николай» 6:8 МСК Україна ГеоЕкосистеми 3:4 BEERLAND Semalt 5:2 FC Goodfellas FC RESPUBLIKA 1:4 Победа «Фокстрот+» 6:5 «Укроргсинтез» Rest 3:1 Lontano ФК «Работнички» 0:5 ФК «Партизан» «Приход» 5:2 ФК «Сула» Fireteam 3:4 FDG ARP 410 1:5 МФК «Рух-2» «Машінтех+» 6:2 ФК «Талан» «Дружба» 1:1 МФК «Филлер» S.K.I.L.L. 2:4 Kapelou ФК «Бортничі» 2:8 «КБТ» «КСК» 3:4 ДЮСШ-25 AFC Staff+ 1:5 ФК «Антарес» Noosphere Kyiv 6:2 «Київ НКС» РСК «Флагман» 3:2 «Любі друзі» FC Liv-Comfort 11:5 FC Leaders Medium Tactics 3:2 AFC Evraztrade AFC Start 2:1 «Токіо» КИЙ АВІА 5:4 «Атлетіко» «Ф-Енерджи» 1:6 ФК «ВіЯр+» AFC San Grano 4:7 Clearwater Kyiv United 1:7 «Інтергал-Буд» Walzer 5:2 FC Vtoris+ МФК «Монолит» 4:0 «Фокстрот» AFC Staff 2:4 «Комфорт Таун» FC Getman Kyiv 0:6 «Скіф» «Бандерлона» 7:3 ФК «Фурніком» «Фігаро» 5:1 FC United FC VIT EXPORT 7:2 Avis AFC Sparta 4:2 «Віді-трейд» ФК «Троя» 5:4 MIF МФК «Рух» 1:6 Dragons «Ібіс» 0:1 FC Vtoris Carleone-VPK_Group 1:3 MFC Terratek МСК Україна 7:1 Beta AutoTrade FC Sofiya-City 4:1 ФК «Поліція Києва» SLC 1:0 Tenders Penotrade Syndicate 7:5 Variant Agro Build AFC White City 1:7 Underdog ФК «Время Газа» 3:4 МФК «Парма» «Сталь ТМК» 3:2 FC Drive

1 Соколов Дмитрий

МАТЧ ТУРУ. Fireteam 3:4 FDG Після перемоги над лідером першості «КБТ» у попередньому турі Fireteam на гру з FDG вийшов у якості фаворита матчу. І стартові хвилини це підтверджували. Команда швидко

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Пироговая Николай» 6:8 МСК «Україна» Рахунок у зустрічі було відкрито на шостій хвилині. Здавалося б нескладний удар для воротаря в ближній кут, але Єгор Суровцев з пострілом Івана Жука

Читати

МАТЧ ТУРУ. Walzer 5:2 FC Vtoris Інтерес до центрального матчу туру, в якому зустрілися друга та третя команди в турнірній таблиці, підігрівав один цікавий факт: у складі «Вальцера» виступають гравці

Читати

МАТЧ ТУРУ. «КСК» 3:4 ДЮСШ-25 Гравці ДЮСШ-25 розпочали матч набагато активніше, на самому початку гри створивши кілька непоганих нагод для взяття воріт, а скоро прийшов і гол. Денис Сніцаренко спочатку пробивав

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC San Grano 4:7 Clearwater «Сан-Грано» дав бій «Кліевотеру», але не зміг завадити супернику вибороти вже шосту поспіль перемогу. Рахунок відкрили «хрестоносці» – на п’ятій хвилині. Пішов пас

Читати

МАТЧ ТУРУ. AFC Sparta 4:2 «Віді-трейд» «Віді-трейду» потрібна перемога, щоби зберегти лідерство у чемпіонаті, однак протистоїть йому могутня «Спарта», тож завдання – надскладне. А як показала гра, нездійсненне. Ініціатива спершу належала

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Goodfellas 3:7 «Пироговая Николай» Довгий час після стартового свистка Goodfellas тримався, і до перерви Владислав Хмель пропустив усього лише один м’яч. На 17-й хвилині після розіграшу стандарту Дмитро

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Фокстрот+» 6:5 «Укроргсинтез» Суперники в обороні не відсиджувалися, тож гра перетворилася на перестрілку, ставши вельми результативною, але не найбагатшою на голи в турі. Нагод, як завжди буває, команди мали