(093)273-57-67
Вияр Фурніком Soccer Parimatch
Футбол Віді-Трейд Укркубок Parimatch
Seco

«Київ НКС» 10:4 Variant Agro Build Otium 5:8 Чиста Вода BT-Ukraine 4:5 МФК «Филлер» Olympic private club 0:4 FC Endorphine Kyiv United 4:3 «Оболонь» CARLEONE 8:2 ФК «Фаворит» FC Goodfellas 2:4 AFC Start Tenders Agromat 5:2 Hammers BarbershopGC 4:0 Goal center Digital Choo 1:4 «Приход» DEPS 4:2 «Кава Про» ФК «Работнички» 0:2 ФК «Талан» «КБТ» 2:2 РСК Флагман Sam Family 4:0 S.K.I.L.L. Whaleapp 2:2 «Славутич» Lontano 1:7 FC Dominus+ «Токіо» 1:5 «Фокстрот+» Underdog 1:1 АФК «Хунта» AFC San Grano 4:2 Vartis Abilardo 2:3 ФК «Металіст-Київ» AFC Bender 2:3 FC VITSTROY «Пироговая Николай» 2:3 Astound FC Vtoris III 2:5 «ПБФ» «Київ НКС» 6:0 AFC Evraztrade AFC Staff+ 4:1 FC Olymp Noosphere Kyiv 3:0 AFC Wintel MIF 0:0 «Фокстрот» Medium Tactics 1:9 BOSS S.K.I.L.L. 0:6 BarbershopGC «Комфорт Таун» 4:2 ShowTime FC Getman Kyiv 3:2 TEC VIT EXPORT ФК «Трудові резерви» 5:4 SLC «Бандерлона» 1:3 A.F.C Svyatosh Partstore 0:6 МФК "Citrus" ST Wood 4:1 «Агросем» ЕвроЛогистикУкраина 8:2 «Никос» ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» «УкрЕлітЦентр» 3:3 AFC Staff FC Sorry Бабушка 0:4 FC Comfort Life «Перун» 5:3 Talisman Taxi Tigers «Ібіс» 1:8 МФК «Рух» FC Dominus 8:1 Bronto FC Vtoris 1:4 FC Sofiya-City Avis 4:0 МФК «Монолит» Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman ФК «Фурніком» 3:5 AFC Sparta «Сталь ТМК» 3:5 FC Pegas ФК «Донецк» 1:5 Mustang Taxi Variant Agro Build 2:1 «Любі друзі» FC United 4:1 Coffeelat

2019-08-15 10:35:43

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку». Північна конференція. Перша ліга. 9 тур

МАТЧ ТУРУ. Carleone 5:2 AFC Evraztrade
Уже на першій хвилині «трейдери» вийшли вперед, дякуючи автоголу суперника. М’яч у власні ворота зрізав Віктор Бєліков. Узявши тайм-аут у середині стартової двадцятихвилинки, Carleone зумів перебудуватися та ще до перерви не тільки відновив паритет, а й вийшов уперед. На початку тайму другого Євген Дармостук зрівняв рахунок, але майже одразу AFC Evraztrade вдруге за матч опинився в ролі наздоганяючих. «Біло-сині» досить часто помилялися при обороні власних воріт, що призвело до четвертого пропущеного м’яча, коли порожні ворота розстріляв В’ячеслав Дем’янчук. «Трейдери» всією командою пішли вперед, але повернутися у гру цього дня їм вже не судилося. Натомість команда пропустила ще, вже під завісу зустрічі результативним пострілом відмітився Богдан Кусюк, у підсумку оформивши дубль. Таким чином «жовто-чорні» здобули перемогу з рахунком 5:2, а разом з нею і комплект срібних нагород чемпіонату. Чудовий результат, як для дебютного сезону!

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Валентин Скітіков (Hammers)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Володимир Савчук (Hammers)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Денис Святокум (Carleone)

ЗБІР ТУРУ. Hammers
На останній тур, в якому вирішувалася доля чемпіонства, «молотобійці» не могли собі дозволити зібратися малою кількістю, тож обойма на бровці була бойова. На початку зустрічі, попри те що Hammers грав з аутсайдером, команда помітно нервувала. Кидалося в очі, що хлопці переживають за результат, можливо навіть сильніше, ніж це було потрібно, і тому в них багато що не виходило. Проте, коли нарешті рахунок зусиллями Євгенія Муренка було відкрито, команда відчула себе більш розкуто. У підсумку Hammers переміг AFC Bender з рахунком 6:1 і відправився отримувати золоті медалі з рук організаторів турніру!
«ТОТАЛ БІЛЬШЕ» ТУРУ. FC Pegas 4:7 «ПБФ»
На FC Pegas не тиснула якась відповідальність за результат, тож команда зіграла розкуто та відкрито. Правила гри прийняв і суперник, незважаючи на те, що для нього результат був головним у світлі боротьби за призові місця. Зрештою, здобувши гандикап на початку зустрічі у два м’ячі завдяки результативним ударам Сергія Хижого та Дмитра Іщука, в подальшому «будівельники» хоч і підпускали опонента на близьку відстань, але порівнятися з собою так і не дозволили. У середині першого тайму Сергій Шувалов скоротив відставання до мінімуму. Проте зовсім скоро знову взяття воріт святкували гості. У підсумку гра завершилася перемогою «ПБФ» 7:4, ставши найбільш результативною у звітному турі.