Европав Футбол Полиграфия

Торпедо 3:9 Mеталург Штурм 2:4 Драконы SIGMA 4:2 Dream Team 39 1:7 Штиль Штурм 0:4 Штиль

Mеталург VS SIGMA

Цей матч став яскравим доказом того, що в міні-футболі можливо все. Так, дива не сталося, але воно було цілком імовірним. Sigma, яка до того двічі поспіль програла, в силу своїх можливостей дала бій «Металургу» (відзначимо, що «сталевари» завдали за гру рівно вдвічі більше пострілів у площину воріт). Скоротивши відставання до мінімуму на 29-й хвилині, «Сігма» зберігала надії на порятунок до фінального свистка, однак не судилося… Капітан «Металурга» Олександр Коротченко був відвертим: «Втрата очок завжди можлива. Ми поступалися по ходу гри з рахунком 0:2. Переломили хід матчу, однак завершальні п’ять хвилин були реально «валідольні». Це незручний для нас суперник. Хороша команда! На мій поглід, і більшість партнерів по команді зі мною згодні, кращим гравцем матчу треба було визнати воротаря «Сігми» Дмитра Дудниченка, який добряче попсував нам нерви. Ми грали на фоні втоми, не задіявши всі можливі кадри, адже вихідні були дуже загружені – билися на кількох фронтах. Треба вже відпочити, сил набратися, бо триматися в такому темпі вже дуже складно». Капітан «Сігми» Володимир Вальчук: «Гадаю, ми могли розраховувати на кращий результат. Упродовж завершальної 10-хвилинки могли забити і ми, і вони. Наша команда дуже старалася, але трохи не вистачило, щоби за нічию зачепитися. «Металург» – справжній чемпіон, шикарна команда. Тож результат хороший. Головне, що наші хлопці всі сили боротьбі віддавали, а з таким настроєм обов’язково прийде позитивний результат».