Футбол Полиграфия Европав

ФК КОСМОС 1:21 Штурм Кривбасс-цемент 3:6 УРАГАН Dream Team 2:8 KR City SIGMA 7:6 АФК «СПАРТА»

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Львова «В9ку». 9 тур

МАТЧ ТУРУ. «Торнадо» 1:2 FC Status%2B Останніми днями з міста Лева прийшла шокуюча новина: ще недавній лідер львівської Суперліги МФК «Бандерштад», який за спортивним принципом не втратив жодного залікового пункту, прийняв рішення знятися з нашого чемпіонату після відповідної постанови контрольно-дисциплінарного комітету про позбавлення «бандерівців» левової частки набраних очок. І саме «статусні» були тим колективом, який виграв найбільше від подібного розвитку подій, адже чи не вперше від початку сезону саме ця команда змогла піднятися на вершину турнірної таблиці. А для того, щоби піти на перерву саме в ранзі одноосібного лідера чемпіонату, Status повинен був розкусити по-справжньому «міцний горішок» - «Торнадо». Команду Петра Зінчука відверто «лихоманило» на старті сезону, але останні матчі показали, що колектив виходить із крутого піке. І зрештою, матч вийшов справді на славу! Це саме той випадок, коли інтрига, градус напруги, нерв поєдинку компенсують з величезним надлишком відверто невелику кількість забитих м'ячів. Як підсумок: «статусні» виривають перемогу на останній хвилині основного часу завдяки неймовірній командній волі до перемоги. І це саме в той момент, коли здавалося, що суперник зрівняв рахунок, переломив хід поєдинку на свою користь і був навіть ближчим до того, щоби святкувати вікторію в цьому протистоянні! Оце характер! ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олексій Вербінський (FC Status ) Чи не головним уособленням цієї по-справжньому великої звитяги «статусних» у протистоянні з «Торнадо» став Олексій Вербінський! Адже саме він своїми результативними ударами під завісу кожного з таймів приніс своїй команді таку бажану перемогу, а також довів, що гра триває до свистка арбітра і битися на полі потрібно до останньої секунди! ВОРОТАР ТУРУ. Василь Титуса (FC Status ) ЗАХИСНИК ТУРУ. Іван Дармохід («Торнадо») РОДЗИНКА ТУРУ. «Статусні» йдуть на перерву в ранзі лідерів Суперліги. «Рендер» встановлює клубний рекорд результативності. РОЗЧАРУВАННЯ ТУРУ. МФК «Бандерштад». Оновлення антирекорду ФК «Бучми» в чемпіонаті Львова «В9ку». ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. FC Status