(067)451-20-81
SELECT Фаворит Спорт Вияр Колонки
Футбол Роберта Домс Фаворит Спорт Европав
Футбольная экипировка Vuso Funclub

Dreamteam 6:4 Star Lions Юність 3:9 Галицька здоба Фортуна 8:3 ФК Діамант ФК Арсенал 5:0 Сокіл АФК Леви 1:15 Леви Ескадра 3:7 МФК Львівські Резерви ФК Групіровка 4:4 NN Hornets CF Prosto Render 1:9 FC Status+ LTM 1:2 Торнадо МФК Княжий Ринок 22:3 Бізони

1 Думич Володимир

МАТЧ ТУРУ. LTM 1:2 «Торнадо» Оскільки LTM поступився в першому турі, команда розуміла, що від результату цього матчу залежатиме доля отримання перепустки до елітного дивізіону. І ці хлопці зробили все, що

Читати

Почати потрібно з того, що в новому, п’ятому за ліком, сезоні на старт у місті Лева вийшла найбільша кількість команд за весь час проведення – 20! Це дає можливість провести

Читати

4 листопада (неділя) стартує чемпіонат В9КУ у Львові. Матчі будуть проходити в спортзалі Палацу Спорту Динамо, що знаходиться за адресою: вул. Вітовського 53.

Читати

В зв'язку з виникненням неузгодження з адміністрацією залу, щодо виділення часу під наш турнір на 28 жовтня. Старт чемпіоната Львова В9КУ переноситься на 4 листопада.

Читати

Уже сьогодні о 18:00 буде проведене жеребкування по трьох містах, де вже цими вихідними розпочнуться чемпіонати під егідою турніру «В9ку». Онлайн-трансляція жеребкування буде висвітлюватися в нашому Інстаграмі. Запис буде викладено

Читати

Змагання в чемпіонаті «В9ку» останніми з усіх міст України завершилися у Львові. Ба більше, у Суперлізі довелося проводити два тури за один день, у суботу. Тож ім’я призера останнього, восьмого

Читати

«Галицька здоба» – чемпіон львівської Суперліги! І, відповідно, останній, восьмий учасник Кубка України «В9ку», який відбудеться 6 жовтня в манежах XPark. У принципі, вже після відбору ніхто не сумнівався, що

Читати

Посівши десяте місце серед 12-ти учасників відбору, «Бізони» опинилися у Вищій лізі, де стали тріумфаторами! Лише в стартовій грі поступилися, після чого оформили п’ять поспіль непростих перемог, обійшовши LTM і