Новини турніру
Футбол Полиграфия Европав

МФК Альфа 11:6 Фк Бучми Рендер 1:2 FC Status+ LTM 4:4 FC Phoenix


Таблиця

і о
1FC Status+ 1232
2Рендер1228
3Торнадо 1222
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кузьо 12 26 2.17
2 Жовтовський 8 23 2.88
3 Шевцов 9 19 2.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Думич Володимир
дивитисьМАТЧ ТУРУ. «Рендер» 1:2 FC Status+ Волею календаря матч за золоті медалі львівської Суперліги припав на останній тур першості. «Статусні» мали одне очко переваги, тож навіть нічийний результат їх цілком задовольняв.

Читати

Як на замовлення, календар змагань у місті Лева приберіг на останній тур вирішальний матч за золото першості. До вирішального двобою FC Status+ підійшов, випереджаючи чемпіона Вищої ліги попереднього сезону «Рендер»

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 3:3 «Торнадо» Завершальний двобій туру між «статусними» та «стихійними» абсолютно повністю підтвердив своє реноме. І нічого дивного в цьому немає, оскільки зустрічалися справжні «зубри» львівського елітного дивізіону!

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Рендер» 5:3 FC Phoenix На звітний поєдинок «фенікси» заявили всього п’ятьох гравців, але це не завадило їм дати справжній бій команді Олеся Кузьо. Господарі створили безліч моментів. Однак справжній

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Phoenix 2:6 «Торнадо» Програма тринадцятого ігрового дня у львівській Суперлізі містила в собі лише один матч, де ім'я переможця можна було спрогнозувати з вірогідністю меншою, аніж 95 %.

Читати

МАТЧ ТУРУ. Status+ 10:3 FC Phoenix Гострих протистоянь львівські шанувальники футболу так і не побачили. Зрештою, для цієї рубрики було обрано зустріч, в якій суперники створили найбільше небезпеки біля воріт один

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Status+ 5:2 МФК «Альфа» Один з центральних матчів другого кола львівської Суперліги пройшов під знаком неймовірної боротьби та просто карколомного сюжету, якому позаздрив би будь-який голлівудський блокбастер! Глядачам

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Альфа» 5:3 «Торнадо» Десятий тур львівської Суперліги виділив трьох головних претендентів на королівський трон. Це FC Status+, «Рендер» і МФК «Альфа». Футболісти «Альфи» після надважливого матчу з «Торнадо»

Читати