(093)273-57-67
Parimatch3 Soccer Укркубок Parimatch
Seco Футбол Parimatch

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МАТЧ ТУРУ. FC Olymp 2:3 «Комфорт Таун»
Наші сподівання справдилися: представивши загалові «дев’ятки» кількох новачків, забезпечивши збір, видозмінившись, FC Olymp показав – буде діло. Треба гравцям призвичаїтися, «відчути лікоть» один одного, тож не дивно, що зіграний «Комфорт Таун» спершу наче переважав за грою. Втім, небагато часу знадобилося «еллінам», які досить швидко вирівняли гру, що отримала вигляд цілком рівної. Рахунок було відкрито на самому початку другого тайму, коли Владислав Шевченко надав перевагу «помаранчево-фіолетовим», завершивши стрімку триходівку. Гості могли забити ще парочку, а натомість хвилин п’ять по тому Руслан Касьян прямим ударом зі штрафного повз стінку поновив паритет. Він же на 36-й хвилині вивів вперед «олімпійців», двічі обігравшись з партнерами та завершивши атаку вже з близької відстані. Втім, за діями в атаці явно переважали суперники, які втратили ще кілька хороших моментів. Однак «Комфорт Таун» мав небагато часу на порятунок. А вийшло в них зрештою взяти повновісні три очки! Шевченко без проблем відправив м’яч у ворота після прориву партнера флангом і дуже зручної передачі. І він же став героєм двобою, коли Антон Шрамко так само виклав м’яч під удар зблизька.

ГРАВЕЦЬ/ГЕРОЙ ТУРУ. Владислав Шевченко («Комфорт Таун»)
Забив усі три голи команди, забезпечивши таким чином непросту перемогу. Втім, варто і посварити форварда за велику кількість змарнованих нагод.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Олег Носач (MFC Citrus)
Став героєм матчу проти AFC Staff , вправно діючи на останньому рубежі та зарядивши впевненістю команду.
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Руслан Касьян (FC Olymp)
Відзначив свою появу у «дев’ятці» двома голами.

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Комфорт Таун»
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. ShowTime 8:0 «Нікос»
Матч-катастрофа для «Нікоса». Рахунок цілком міг бути двозначним, тож «елліни» ще своєму воротареві мусять подякувати… Ну а ShowTime – команда туру!
НЕСПОДІВАНКА ТУРУ. Medium Tactics 2:6 «ЄвроЛогістикУкраїна»
Ні, за грою все так і було – результат відповідає перебігу подій на полі. Просто примітним фактом стало те, що «логістам» упродовж майже півгодини не вдавалося розпечатати ворота суперника. А якби так і тривало? Але вже як пішло, то пішло…
ПОДІЯ ТУРУ. Прекрасний старт команди BOSS
Опинившись у «срібній» лізі, BOSS продовжує відповідати власній назві. Не залишив він Partstore шансів – 6:1.

Автор: Віктор Петрушов