(093)273-57-67
Seco Parimatch3 Футбол Укркубок
Soccer Parimatch Parimatch

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МАТЧ ТУРУ. «Віді-трейд» 2:1 FC Vtoris
Чекали на бойовий, рівний, напружений двобій – отримайте та розпишіться! Ну так, збір у чинного чемпіона не найкращий, але достатній. «Трейдери» мали солідний вигляд, були помітні настрій і бажання, і на дев’ятій хвилині Максим Лошак відкрив рахунок з діагонального пасу Олександра Заріцького. Віддавши ініціативу суперникові (ну й «переробники», звісно, активізувалися), завзято пресингуючи, «біло-сині» вичікували на свої шанси в контратаці. І вони з’являлися. Але напружена гра проходила довгий час без голів. Наступне взяття воріт сталося аж на 35-й хвилині: Олександр Грищенко відновив статус-кво, причому спрацювала саме контратака, яку він же й започаткував. Може, нічия й була би справедливим підсумком такого протистояння, але «трейдери» провели класний випад, який завершив Лошак, принісши їм почесну перемогу над чемпіоном.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Руслан Ніфталієв (FC Comfort Life)
Чудовий матч провів, вирізняючись у зоряному складі «забудовників». Відзначився двома голами, допомігши здолати DragonsAutoSchoolTalisman – 5:2.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Афанасьєв («Віді-трейд»)
Без його самовідданої та плідної праці на останньому рубежі не було би перемоги. Пів команди – це про нього.
ГЕРОЙ ТУРУ. Максим Лошак («Віді-трейд»)
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Євгеній Шендрик (Carleone-VPK_Group)
Дебютуючи в складі «автомобілістів», провів дуже вдалий матч. Затьмарив навіть Ельдара Бодрова, який усе ж таки проміняв FC Sorry Бабушка, символом якої він був довгий час, на Carleone-VPK_Group, що теж давно є рідним колективом для нього.

СЕНСАЦІЯ ТУРУ. FC Sofiya-City 5:0 МФК «Рух»
Особисто я поставив би перед матчем на «Рух»… Але він зіграв нижче власних можливостей за відсутності кількох лідерів. Без Бовтрука й Авдаляна в атаці взагалі нічого не показав. Але справа навіть не в цьому, бо командно FC Sofiya-City мала значно привабливіший вигляд. Присвоюємо «софійцям» звання «команда туру» та вітаємо з прекрасним стартом в еліті!
ПОДІЯ ТУРУ. Шикарний старт дебютантів Прем’єр-ліги – FC Sofiya-City та FC Comfort Life.

Автор: Віктор Петрушов