Новини турніру

(093)273-57-67
Футбол Soccer Укркубок Parimatch3
Parimatch Seco Parimatch

FC Status+Cerber 2:2 Юність Рендер 7:0 LTM FC Berkut 4:4 Gulfstream ЛУК 1:2 Сокіл Атлант 0:5 Бізони Lion Team 5:0 Ескадра


Таблиця

і о
1FC Status+ 1232
2Рендер1228
3Торнадо 1222
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Кузьо 12 26 2.17
2 Жовтовський 8 23 2.88
3 Шевцов 9 19 2.11
дивитись

Дискваліфікація

1 Думич Володимир
дивитись
2019-09-12 10:29:46

ЕКСПРЕС-ПІДСУМКИ. Чемпіонат Києва «В9ку» Parimatch. Суперліга. 1 тур

МАТЧ ТУРУ. AFC Staff 3:5 Avis
Зізнаюся чесно: перед грою записав Avis у андердоги, щоби «завести» команду. Спрацювало! Уже в дебюті матчу Олександр Глущенко прямим ударом зі штрафного з далекої відстані увігнав м’яч під поперечину – «Авіс» попереду. У середині тайму пройшла контратака, в якій Дмитро Ульянов відгукнувся на прострільну передачу Глущенка. Ще й Максим Камендо зарядив у перекладину. Хитро розігравши штрафний, Андрій Барановський допоміг відзначитися Данилу Рижкову, і на перерву команди пішли за рахунку 1:2. Але вміють користатися стандартами й «картаті»: розіграли швиденько штрафний, Глущенко вийшов на ударну позицію, забив, суперників непристойним жестом розлютив після голу, попередження отримав. Назар Ніколаєвський перевірив на міць каркас, а Володимир Іванцов скоротив розрив. Ще одна контра «стафів», Барановський на завершенні – 3:3! Напруга – шалена! Нічого не ясно… Зрештою Глущенко став справжнім героєм матчу, вивівши Avis уперед за пару хвилин до кінця гри. Завершив контратаку з улюбленого лівого флангу після пасу Ульянова. Після цього Ростислав Лещенко не реалізував 10-метровий, але невдовзі виправився, встановивши остаточний рахунок – 3:5. Класний матч. Прекрасна перемога «автомобілістів», тим цінніша, що суперник, який чимало пограв у найвищій лізі, діяв дуже непогано і мав добрий збір.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Олександр Глущенко (Avis)
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Сергій Литвин (ФК «Фурніком»)

ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Перун»
Більшу частину гри з Bronto «громовержці» поступалися. Але зрівняли рахунок – 3:3, а заключну частину матчу провели значно краще за суперника. Проте вирвати перемогу не вдалося. Невже знову якесь «прокляття нічийне» нависає над «жовто-чорними»?
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. «УкрЕлітЦентр» 0:3 ФК «Фурніком»
Напрочуд переконливо! Діючи з позиції сили (хто би міг подумати?) в матчі з таким солідним опонентом, «Фурніком» зробив чудовий подарунок своєму капітанові Олексію Крюку, який напередодні відсвяткував своє 33-річчя. Вітаємо команду! Вітаємо Олексія!
ПОДІЯ ТУРУ. Солідний старт дебютантів
Ми вже згадали про Avis і ФК «Фурніком». Уперше на такому високому рівні виступає Bronto, і результат свого матчу команда також може занести собі в актив.

Автор: Віктор Петрушов