(093)273-57-67
Soccer Parimatch Parimatch Укркубок
Parimatch3 Футбол Seco

Альфа 0:5 Юність FC Status+ 6:5 Бізони МФК Княжий Ринок 4:2 Галицька здоба LTM 3:8 Gulfstream

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 4:4 DragonsAutoSchoolTalisman
Полюбляють ці команди атакувати, і у грі між собою сповідували «бразильську систему» в – треба було забити більше за суперника. Прямим ударом зі штрафного увігнав м’яч у дальню дев’ять Юрій Чепа, а вже за хвилину більярдним відзначився Віталій Мармизов – 1:1. «Автомобілісти» наче трохи переважали за гостротою атак, але Максим Троян і Денис Калінкін «драконам» перевагу у два голи надали, і вже переваги господарів не простежувалося. Перший – після вкидання від воротаря, другий – після розіграшу штрафного. Втім, ще до перерви Віктор Бєліков встановив на табло 2:3, покаравши суперника за шостий фол. Пів тайму боротьби у другому таймі промайнули непомітно, а потім Калінкін повернув гостям відрив у два м’ячі. Але «автомобілісти» проявили характер, доволі швидко забили – і не раз, а двічі, тож рахунок став 4:4. Юрій Цибенко опинився там де потрібно, зіграв на добиванні. А Бєліков класно вистрілив здалеку низом. Після цього ще й вилучення Дениса Дробіта сталося, і здавалося, що «автомобілісти» за допомоги групи підтримки на куражі дотиснуть суперника. Але вистояли «дракони», і славетна битва завершилася внічию.

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Вадим Бовтрук (МФК «Рух»)
Зробив усю різницю в протистоянні з «Ібісом», На його рахунку чотири голи, результативна передача та безліч корисних дій.
ГОЛКІПЕР ТУРУ. Дмитро Давиденко («Віді-трейд»)
Найскладніший вибір був у цій номінації, оскільки відмінно проявили себе голкіпери всіх команд, що вийшли переможцями в даному турі. За вагомістю внеску в командну перемогу тут усе ж таки переміг саме Дмитро Давиденко.
ДЕБЮТАНТ ТУРУ. Віктор Цой (FC Comfort Life)
Пам’ятаємо його по виступам за Carleone-VPK_Group, себто WinWinCars тоді це був. Тепер він у складі «забудовників», і його два голи дозволили зломити опір FC Sorry Бабушка.

КАМБЕК ТУРУ. ФК «ВіЯр» 1:3 «Віді-трейд» (з рахунку 1:0)
Дебютанту Прем’єр-ліги ФК «ВіЯр», на нашу думку, забракло досвіду гри з найсильнішими. Ну от він, тож «чужого навчайтесь, свого не цурайтесь»!
СЕНСАЦІЯ ТУРУ. «Ібіс» 1:8 МФК «Рух»
Минулого туру МФК «Рух» підніс сенсацію зі знаком «мінус», а нині – ну такий жирний «плюс»!
ПОДІЯ ТУРУ. Друга поспіль поразка чинного чемпіона FC Vtoris, який поступився новачкові FC Sofiya-City. Але до останнього в «переробників» (і не тільки) щось почали виникати питання…

Автор: Віктор Петрушов