Футбол Полиграфия Европав

Сокіл 0:5 МФК НАУМ Булочная 0:5 Олімп Вилки-Палки 3:4 FC Seamensway Vbaze.com.ua 2:8 Avto.pro

1 Жданов Іван

МАТЧ ТУРУ. «Вилки-Палки» 3:4 FC Seamensway «Лоцмани» зробили все від себе залежне, щоби фінішувати на другій сходинці. Саме вони розпочинали ігровий день матчем з колективом Сергія Докієнка і в разі перемоги

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Seamensway 8:5 «Олімп» Шанувальники «моряків» втратили багато нервових клітин під час перегляду звітного протистояння. З перших хвилин ініціативу захопили гості. До середини тайму «олімпійці» мали перевагу в три

Читати

Ну ось і все – МФК «Наум» офіційно став чемпіоном Одеси! Здолавши «Вилки-Палки» в передостанньому турі, «маніпулятори» стали недосяжними для Avto.pro, в якого є гра в запасі, адже в останньому

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Наум» 6:5 Vbaze.com.ua Колектив Вадима Начева здобув надзвичайно важливі три очки. Після надрезультативного першого тайму – 5:4, команди обмінялися голами в другій 20-хвилинці. «Маніпулятори» зуміли втримати мінімальну перевагу

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Наум» 3:3 FC Seamensway Ситуація в турнірній таблиці чемпіонату Одеси дедалі загострюється. Вже відомі три колективи, які ведуть боротьбу за головний трофей – це Avto.pro, МФК «Наум» і

Читати

МАТЧ ТУРУ. Seamensway 4:4 Avto.pro Неймовірне протистояння лідерів чемпіонату, претендентів на золото завершилося на користь… «Наума». «Моряки» мали перевагу, але, як і у матчі першого кола, втратили її. На кожен гол

Читати

МАТЧ ТУРУ. Vbaze.com.ua 4:5 FC Seamensway Команди влаштували на футбольному полі справжній футбольний спектакль. Місце знайшлося для всього – і для зав’язки, і для кульмінації з неочікуваним фіналом. Глядачі були прикуті

Читати

А чи знаєте ви, що в нашому чемпіонаті виступає один з героїв ХХІІІ літніх Дефлімпійських Ігор? Андрій Сотников разом зі збірною України отримав срібні нагороди – наші поступилися лише господарям змагань,