Avto.pro 5:1 Олімп (с. Вигода) Neos 2:5 Жемчужина

1 Фаринюк 10 18 1.8
2 Соколов 5 15 3
3 Десов 10 15 1.5

1 Жданов Іван

Старт чемпіонату в Одесі відкладається на один тиждень – у зв’язку з проведенням якихось заходів цими вихідними в спортивному комплексі Університет, де будуть проходити матчі чемпіонату «В9ку». Була домовленість, але

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Вилки-Палки» 3:4 FC Seamensway «Лоцмани» зробили все від себе залежне, щоби фінішувати на другій сходинці. Саме вони розпочинали ігровий день матчем з колективом Сергія Докієнка і в разі перемоги

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Seamensway 8:5 «Олімп» Шанувальники «моряків» втратили багато нервових клітин під час перегляду звітного протистояння. З перших хвилин ініціативу захопили гості. До середини тайму «олімпійці» мали перевагу в три

Читати

Ну ось і все – МФК «Наум» офіційно став чемпіоном Одеси! Здолавши «Вилки-Палки» в передостанньому турі, «маніпулятори» стали недосяжними для Avto.pro, в якого є гра в запасі, адже в останньому

Читати

МАТЧ ТУРУ. МФК «Наум» 6:5 Vbaze.com.ua Колектив Вадима Начева здобув надзвичайно важливі три очки. Після надрезультативного першого тайму – 5:4, команди обмінялися голами в другій 20-хвилинці. «Маніпулятори» зуміли втримати мінімальну перевагу