Збірна туру
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Buffalo 99 - ресторан Колонки Eldorado Фаворит Спорт
Европав Футбол Vuso Фаворит Спорт
SELECT Полиграфия

Никос (м. Київ) 1:3 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) Champ (м. Одеса) 2:1 ФК Альянс (м. Бровари) New Tone (м. Одеса) 2:1 PVM (м. Харків) VUSO (м. Київ) 1:0 ФК Альянс (м. Бровари) МФК Молода Гвардія (м. Одеса) 2:3 New Tone (м. Одеса) PVM (м. Харків) 8:0 Никос (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) PVM (м. Харків) 5:1 МФК Молода Гвардія (м. Одеса) New Tone (м. Одеса) 6:1 Никос (м. Київ) ФК Альянс (м. Бровари) 5:2 Ботев (с.Задунаевка) Ботев (с.Задунаевка) 0:12 VUSO (м. Київ) FC Faithful Friends (м. Одеса) 1:2 АЛЗО (м. Харків) Ботев (с.Задунаевка) 0:5 Champ (м. Одеса) FC DOMINUS (м. Київ) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 1:2 МФК «Горняк» (м. Київ) ФК Піраміда (м. Ржищев) 2:5 1000 (м. Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) 1:2 FC Faithful Friends (м. Одеса) АЛЗО (м. Харків) 4:0 FC DOMINUS (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 3:2 Ника Пласт (м. Одеса) МФК «Горняк» (м. Київ) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) FC Faithful Friends (м. Одеса) 2:1 FC DOMINUS (м. Київ) АЛЗО (м. Харків) 1:2 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) Ника Пласт (м. Одеса) 2:1 ФК Піраміда (м. Ржищев) МФК «Горняк» (м. Київ) 0:0 1000 (м. Черкаси) New Tone (м. Одеса) 3:1 VUSO (м. Київ) Champ (м. Одеса) 3:4 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 2:0 МФК «Горняк» (м. Київ) 1000 (м. Черкаси) 1:3 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 1:5 PVM (м. Харків) АЛЗО (м. Харків) 0:1 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя) New Tone (м. Одеса) 5:0 АЛЗО (м. Харків) PVM (м. Харків) 2:0 Суспільна Взаємопоміч (м. Запоріжжя)


Таблиця

і о
1МФК НАУМ1334
2Avto.pro1332
3FC Seamensway1330
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Фаринюк 10 18 1.8
2 Соколов 5 15 3
3 Десов 10 15 1.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Жданов Іван
дивитись


збірна туру №14

Донченко Андрій

Лимзаєв Артем

Кульков Олег

Казаков Мерет

Парван Сергій

збірна туру №13

Толоконніков Дмитро

Генчу Андрій

Казаков Мерет

Бузіян Владислав

Шевченко Георгій

збірна туру №12

Чабанюк Владлен

Донченко Андрій

Мустафаєв Шахін

Бузіян Владислав

Мамедов Камран

збірна туру №11

Цапок Дмитро

Начев Вадим

Фаринюк Денис

Андашаєв Азат

Устименко Андрій

збірна туру №10

Толоконніков Дмитро

Лимзаєв Владислав

Кульков Олег

Захаров Олег

Устименко Андрій

збірна туру №9

Захаров Валентин

Десов Сергій

Фаринюк Денис

Ніпрокін Павло

Устименко Андрій

збірна туру №8

збірна туру №7

збірна туру №6

збірна туру №1