Мини футбол LIVE V9KY
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Фаворит Спорт Европав Фаворит Спорт Колонки
Футбольная экипировка Футбол Вияр Благо
Vuso Olympia Sport SELECT

AFC Evraztrade 0:1 ПБФ AFC Staff+ 0:8 TEC VIT EXPORT FC Kung Lao 2:4 АФК Стратегия (Spartan) Фокстрот 0:6 Talisman Taxi Healthgroup «Скіф» 5:0 МФК Монолит Restorator 2:5 FC VITSTROY Kyiv United 4:1 BarbershopGC МФК Филлер 0:5 Ф-Енерджи КБТ 1:6 Avis ФК Металіст-Київ 1:3 FC Unknown FC Goodfellas 1:3 Інтергал-Буд Ukrmedias 2:3 НПУ "Десна" USK 1:6 Underdog FC Sporting 0:5 Abilardo АФК НК 2:2 AFC Start SC Olympia Sport 4:2 BT-Ukraine Hammers 0:4 ФК Фурніком Оболонь 5:5 FC Comfort Life ФК "ВіЯр 5:2 VUSO DragonsAutoSchoolTalisman 8:3 MIF FC Milky Dogs 1:1 «Бандерлона» Evoplay 4:3 МФК "Рух" FC Dominus+ 5:2 Спайс Кемп Агросем 7:0 FC Vtoris+ Coffeelat 5:3 Jysk ФК Фаворит 1:2 Никос ЕвроЛогистикУкраина 4:0 MFC Athletic Wolves 3:2 FC Sofiya-City Комфорт Таун 5:0 ФК Сиба-Вендинг AFC Miners 3:4 FC Getman Kyiv Mustang Taxi 6:2 FC Olymp AFC Sparta 6:2 A.F.C Svyatosh S.K.I.L.L. 2:5 Арсенал-17 АФК "Миротворець" 3:0 Partstore Tokyo 7:1 AFC Bender Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 1:3 AFC Staff Digital Choo 4:4 ФК Благо ФК Донецк 3:5 ФК Авіаліга J. Daniel’s 1:5 FC Drive «Ібіс» 3:2 Generals FC Sorry Бабушка 2:2 Перун «Віді-трейд» 1:5 Ikarus FC Vtoris 2:2 Carleone-VPK_Group


Таблиця

і о
1Profit 26
2Wolves13
3АФК «Хунта»13
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Нечепуренко 5 9 1.8
2 Повторацький 3 8 2.67
3 Бондзик 3 7 2.33
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Нечепуренко 5 8 1.6
2 Єременко 5 5 1
3 Рагулін 4 4 1
дивитись

Дискваліфікація

1 Аліменко Олександр
дивитись



LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 1 FC Talisman 11 : 3 FC Soccer
Київ 1 тур 05 Липня 21:50 3 ФК «Троя» 3 : 6 «Ібіс»
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 4 тур 01 Квітня 14:30 1 Profit VS ФК «Троя»
Київ 3 тур 24 Березня 17:40 1 AFC Staff VS FC Vtoris
Київ 3 тур 24 Березня 18:30 1 Перун VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 3 тур 24 Березня 19:20 1 Carleone-VPK_Group VS «Віді-трейд»
Київ 3 тур 24 Березня 20:10 1 ФК Авіаліга VS «Ібіс»
Київ 3 тур 24 Березня 21:00 1 Ikarus VS ФК Донецк
Київ 4 тур 31 Березня 16:40 1 «Ібіс» VS Ikarus
Київ 4 тур 31 Березня 17:40 1 «Віді-трейд» VS ФК Донецк
Київ 4 тур 31 Березня 18:30 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Авіаліга
Київ 4 тур 31 Березня 19:20 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Generals
Київ 4 тур 31 Березня 20:10 1 FC Vtoris VS Перун
Київ 4 тур 31 Березня 21:00 1 Carleone-VPK_Group VS AFC Staff
Київ 5 тур 07 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS «Віді-трейд»
Київ 5 тур 07 Квітня 17:40 1 Перун VS Carleone-VPK_Group
Київ 5 тур 07 Квітня 18:30 1 Generals VS FC Vtoris
Київ 5 тур 07 Квітня 19:20 1 ФК Авіаліга VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 5 тур 07 Квітня 20:10 1 Ikarus VS FC Sorry Бабушка
Київ 5 тур 07 Квітня 21:00 1 ФК Донецк VS «Ібіс»
Київ 6 тур 14 Квітня 16:40 1 AFC Staff VS Перун
Київ 6 тур 14 Квітня 17:40 1 FC Sorry Бабушка VS ФК Донецк
Київ 6 тур 14 Квітня 18:30 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS Ikarus
Київ 6 тур 14 Квітня 19:20 1 FC Vtoris VS ФК Авіаліга
Київ 6 тур 14 Квітня 20:10 1 Carleone-VPK_Group VS Generals
Київ 6 тур 14 Квітня 21:00 1 «Віді-трейд» VS «Ібіс»
Київ 7 тур 21 Квітня 16:40 1 ФК Авіаліга VS Carleone-VPK_Group
Київ 7 тур 21 Квітня 17:40 1 Generals VS AFC Staff
Київ 7 тур 21 Квітня 18:30 1 Перун VS «Віді-трейд»
Київ 7 тур 21 Квітня 19:20 1 Ikarus VS FC Vtoris
Київ 7 тур 21 Квітня 20:10 1 ФК Донецк VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 7 тур 21 Квітня 21:00 1 «Ібіс» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 16:40 1 «Віді-трейд» VS FC Sorry Бабушка
Київ 8 тур 03 Травня 17:40 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS «Ібіс»
Київ 8 тур 03 Травня 18:30 1 FC Vtoris VS ФК Донецк
Київ 8 тур 03 Травня 19:20 1 Carleone-VPK_Group VS Ikarus
Київ 8 тур 03 Травня 20:10 1 AFC Staff VS ФК Авіаліга
Київ 8 тур 03 Травня 21:00 1 Перун VS Generals
Київ 1 тур 10 Травня 19:00 1 AFC Staff VS FC Sorry Бабушка
Київ 1 тур 10 Травня 19:50 1 Перун VS «Ібіс»
Київ 1 тур 10 Травня 20:40 1 Generals VS ФК Донецк
Київ 1 тур 10 Травня 21:30 1 ФК Авіаліга VS Ikarus
Київ 9 тур 12 Травня 16:40 1 Ikarus VS AFC Staff
Київ 9 тур 12 Травня 17:40 1 ФК Авіаліга VS Перун
Київ 9 тур 12 Травня 18:30 1 Generals VS «Віді-трейд»
Київ 9 тур 12 Травня 19:20 1 ФК Донецк VS Carleone-VPK_Group
Київ 9 тур 12 Травня 20:10 1 «Ібіс» VS FC Vtoris
Київ 9 тур 12 Травня 21:00 1 FC Sorry Бабушка VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 1 тур 17 Травня 20:40 1 FC Vtoris VS «Віді-трейд»
Київ 1 тур 17 Травня 21:30 1 Carleone-VPK_Group VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 10 тур 19 Травня 16:40 1 Generals VS ФК Авіаліга
Київ 10 тур 19 Травня 17:40 1 FC Vtoris VS FC Sorry Бабушка
Київ 10 тур 19 Травня 18:30 1 Carleone-VPK_Group VS «Ібіс»
Київ 10 тур 19 Травня 19:20 1 AFC Staff VS ФК Донецк
Київ 10 тур 19 Травня 20:10 1 Перун VS Ikarus
Київ 10 тур 19 Травня 21:00 1 «Віді-трейд» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
Київ 11 тур 26 Травня 16:40 1 FC Sorry Бабушка VS Carleone-VPK_Group
Київ 11 тур 26 Травня 17:40 1 Ikarus VS Generals
Київ 11 тур 26 Травня 18:30 1 ФК Донецк VS Перун
Київ 11 тур 26 Травня 19:20 1 «Ібіс» VS AFC Staff
Київ 11 тур 26 Травня 20:10 1 ФК Авіаліга VS «Віді-трейд»
Київ 11 тур 26 Травня 21:00 1 Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району VS FC Vtoris