Порушники ліги
Полиграфия Европав Футбол Фоктрот

FC Vtoris+ 2:0 Rastafari ST Wood 6:2 ФК Фаворит Linevich Group 2:4 Перун VUSO 9:1 S.K.I.L.L. ФК «Троя» 8:0 FC Getman Kyiv Bravo+ 2:3 FC Sorry Бабушка «Фокстрот ГК» 1:13 АФК «Миротворець» АФК НК 0:5 «Укрелітцентр» Talisman 4:11 «Миротворець NewSchool» АФК «Хунта» 2:1 ФК «Талан» Playtech 5:2 Generals


Таблиця

і о
1MFC Donbasenergo 1643
2АФК «Миротворець»1738
3ФК «Талан PC» 1636
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Єременко 15 20 1.33
2 Іванкевіч 9 18 2
3 Мельник 15 18 1.2
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Мельник 15 10 0.67
1 Нечепуренко 15 10 0.67
2 Примачук 13 9 0.69
дивитись

Дискваліфікація

дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ
ПОРУШЕННЯ

Burduja
Dumitru

Talisman

3 тур3 тур5 тур16 тур

Гриценко
Ігор

Talisman

5 тур6 тур7 тур7 тур

Доля
Руслан

«Миротворець NewSchool»

5 тур11 тур11 тур11 тур

Кубенко
Ярослав

АФК «Миротворець»

6 тур14 тур14 тур14 тур

Сеськін
Олександр

«Фокстрот ГК»

14 тур16 тур16 тур16 тур

Березін
Олег

Talisman

2 тур6 тур9 тур12 тур13 тур14 тур

Войхевич
Руслан

«Ібіс»

5 тур6 тур

Грищенко
Олександр

FC Vtoris

3 тур6 тур

Сачок
Ростислав

FC Vtoris

3 тур6 тур7 тур10 тур15 тур16 тур

Соколюк
Дмитро

«Фокстрот ГК»

4 тур9 тур14 тур

Мазур
Микита

FC Sorry Бабушка

2 тур4 тур11 тур14 тур17 тур

Борозна
Мартин

«Фокстрот ГК»

1 тур12 тур16 тур

Кожухов
Руслан

«Миротворець NewSchool»

10 тур14 тур16 тур

Кравченко
Олександр

«Миротворець NewSchool»

5 тур9 тур14 тур

Муха
Борислав

«Ібіс»

6 тур13 тур14 тур

Притика
Олексій

Talisman

2 тур10 тур11 тур

Стратович
Ярослав

ФК «Талан PC»

4 тур13 тур14 тур

Чередніченко
Руслан

FC Sorry Бабушка

5 тур6 тур10 тур

Шевченко
Ярослав

«Ібіс»

4 тур12 тур13 тур

Іванкевіч
Костянтин

ФК «Талан PC»

11 тур16 тур

Ардальянов
Олексій

ФК «Талан PC»

4 тур14 тур

Бодров
Ельдар

FC Sorry Бабушка

11 тур14 тур

Віжунов
Василь*

«Миротворець NewSchool»

3 тур12 тур

Віртюк
Сергій

FC Sorry Бабушка

6 тур7 тур

Воронков
Віталій

АФК «Миротворець»

6 тур9 тур

Галущенко
Денис

ФК «Талан PC»

1 тур16 тур

Горщинський
Владислав

FC Sorry Бабушка

2 тур15 тур

Землянський
Ігор

FC Sorry Бабушка

3 тур4 тур

Колодяжний
Володимир

FC Vtoris

11 тур13 тур

Луганський
Олексій

FC Vtoris

4 тур16 тур

Мітленко
Констянтин

АФК «Миротворець»

5 тур12 тур

Мельник
Віталій

MFC Donbasenergo

7 тур16 тур

Плешаков
Іван

ФК «Талан PC»

9 тур14 тур

Сагун
Максим

ФК «Талан PC»

11 тур15 тур

Свіщов
Віталій

«Ібіс»

3 тур4 тур

Степанчук
Сергій

MFC Donbasenergo

6 тур8 тур

Черемуха
Віталій

«Ібіс»

9 тур11 тур

Іванцов
Володимир

АФК «Миротворець»

3 тур

Алієв
Емін

FC Vtoris

8 тур

Бондарчук
Ілля

MFC Donbasenergo

13 тур

Боярчук
Денис

АФК «Миротворець»

5 тур

Виходцев
Павло

«Фокстрот ГК»

1 тур

Власенко
Юрій

MFC Donbasenergo

9 тур

Вусатюк
Артем

Talisman

8 тур

Грачов
Максим

FC Vtoris

6 тур

Грушецький
Володимир

«Фокстрот ГК»

10 тур

Діхтяр
Сергій

«Миротворець NewSchool»

7 тур

Заверуха
Володимир

АФК «Миротворець»

15 тур

Задорожний
Євген

ФК «Талан PC»

4 тур

Карімлі
Юніс

«Миротворець NewSchool»

5 тур

Кацапенко
Олег

«Ібіс»

14 тур

Кодацький
Микола

ФК «Талан PC»

10 тур

Колесников
Віталий

«Миротворець NewSchool»

8 тур

Лук"яненко
Сергій

MFC Donbasenergo

11 тур

Марканич
Святослав

ФК «Талан PC»

16 тур

Мороз
Максим

MFC Donbasenergo

9 тур

Нікітов
Антон

«Миротворець NewSchool»

1 тур

Негель
Володимир

MFC Donbasenergo

16 тур

Недощак
Ігор

Bravo+

13 тур

Нечепуренко
Дмитро

Bravo+

17 тур

Овдієнко
Павло

АФК «Миротворець»

11 тур

Оверченко
Андрій

MFC Donbasenergo

13 тур

Онищенко
Павло

FC Sorry Бабушка

9 тур

Остапенко
Сергій

Bravo+

16 тур

Потапов
Олексій

ФК «Талан PC»

12 тур

Примачук
Андрій

Talisman

8 тур

Середюк
Олександр

ФК «Талан PC»

14 тур

Серокуров
Андрій

АФК «Миротворець»

3 тур

Стайков
Орлін

ФК «Талан PC»

13 тур

Сюзев
Роман

FC Sorry Бабушка

6 тур

Халупа
Юрій

FC Vtoris

1 тур

Цинський
Максим

Bravo+

3 тур

Чюрленіс
Артур

FC Sorry Бабушка

1 тур

Юзефович
Владислав

FC Vtoris

10 тур

Юречко
Дмитро

FC Vtoris

16 тур