(067)451-20-81
Европав Футбол Полиграфия Eldorado
Vuso Фаворит Спорт SELECT Колонки
Фаворит Спорт

МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ 1:2 Торнадо PVM 3:1 Mеталург Торнадо 3:4 FC Vtoris Mеталург 4:2 ФК Аристократ FC Vtoris 1:2 МФК ЗАПОРОЖСТАЛЬ ФК Аристократ 1:1 PVM Торнадо 3:4 Mеталург PVM 7:1 FC Vtoris Торнадо 1:8 FC Vtoris Mеталург 0:5 PVM

1 Тижневий Володимир

МАТЧ ТУРУ. FC Binotel 6:6 AFC Staff+ Найкрутіший результат серед усіх поєдинків, зіграних цими вихідними під знаменами чемпіонату «В9ку». Ви тільки уявіть собі – нічия з рахунком 6:6, та ще й

Читати

Дуже цікава нова для нас команда з’явилася на теренах столичного турніру «В9ку». Команда «Креді Агріколь» (зрозуміло, що на честь банку Credit Agricole) дебютувала в Лізі А, де дала гідний бій

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Маттерхорн» 5:4 «Креді Агріколь Банк» Перший тур у Лізі А по кількості цікавих поєдинків, бойових нічиїх та неймовірних спасінь на останніх хвилинах мабуть перевершив усі інші дивізіони. Головною же

Читати

МАТЧ ТУРУ. MFC Ataman 4:4 Salateira Під час відбіркового етапу MFC Ataman хоч і набрав сім залікових балів, при цьому з футбольного поля команда не в статусі переможеного пішла всього лише

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Скіф» 3:3 Playtika Протистояння між цими командами можна вже вважати принциповим. Вони не вперше грають один проти одного, і кожного разу ці поєдинки опиняються гарячими! Хоча «геймери» і повинні

Читати

МАТЧ ТУРУ. Generals 7:5 AFC Miners «Шахтарі» на початку матчу не могли похизуватися збором від слова «взагалі». Команді довелося розпочинати гру без замін, і лише протягом першого тайму колектив отримав підсилення

Читати

МАТЧ ТУРУ. ФК «Троя» 3:4 Playtech Усі, мабуть, пам’ятають попередню зустріч між цими командами, коли «Троя» поступалася 0:4, потім була попереду 6:5, але врешті-решт поступилася супернику з рахунком 6:7. Цього разу