Новини турніру

(093)273-57-67
Parimatch Parimatch3 Seco Футбол
Parimatch Укркубок Soccer

«Форсаж» (Одеса) 1:0 ФК «ВіЯр» (Київ) New Tone (Одеса) 5:1 A.F.C Svyatosh (Київ) ФК «ВіЯр» (Київ) 2:1 «Шахтар» (Івано-Франківськ) A.F.C Svyatosh (Київ) 0:3 A. F. C. AVTODZEN «Шахтар» (Івано-Франківськ) 3:0 «Форсаж» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 8:0 АФК «Хунта» (Київ) «Hop Hey Юг» (Одеса) 0:4 FC Dominus (Бориспіль) АФК «Хунта» (Київ) 1:4 ФК «Альянс» (Бровари) FC Dominus (Бориспіль) 0:0 МФК «А-Таксі» (Вінниця) ФК «Альянс» (Бровари) 0:9 GEEK (Одеса) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 6:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:1 «Ібіс» (Київ) Gladiators (Одеса) 1:1 TEC VIT EXPORT (Київ) «Ібіс» (Київ) 0:0 «Поліпласт» (Бровари) TEC VIT EXPORT (Київ) 3:1 Сухачевка (Дніпро) «Поліпласт» (Бровари) 1:5 МФК «Пальміра» (Одеса) Сухачевка (Дніпро) 2:4 Gladiators (Одеса) FC Sofiya-City (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 1:3 VUSO (Київ) «Нікос» (Київ) 1:6 «Арсенал» (Очаків) VUSO (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) «Арсенал» (Очаків) 1:1 FC Sofiya-City (Київ) «Екстрим» (Чернівці) 0:5 AFC Evraztrade (Київ) AFC Evraztrade (Київ) 2:0 «Нікос» (Київ) FC Sofiya-City (Київ) 5:0 «Екстрим» (Чернівці) TEC VIT EXPORT (Київ) 0:1 «Поліпласт» (Бровари) «Ібіс» (Київ) 1:0 Сухачевка (Дніпро) FC Dominus (Бориспіль) 3:4 АФК «Хунта» (Київ) ФК «Альянс» (Бровари) 0:1 «Hop Hey Юг» (Одеса) A. F. C. AVTODZEN 0:1 «Форсаж» (Одеса) ФК «ВіЯр» (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 4:1 AFC Evraztrade (Київ) New Tone (Одеса) 10:9 FC Sofiya-City (Київ) GEEK (Одеса) 2:1 «Поліпласт» (Бровари) МФК «А-Таксі» (Вінниця) 2:0 «Ібіс» (Київ) МФК «Пальміра» (Одеса) 5:0 АФК «Хунта» (Київ) Gladiators (Одеса) 4:0 «Hop Hey Юг» (Одеса) «Арсенал» (Очаків) 1:2 «Форсаж» (Одеса) VUSO (Київ) 0:1 A.F.C Svyatosh (Київ) «Шахтар» (Івано-Франківськ) 1:3 New Tone (Одеса) GEEK (Одеса) 3:1 МФК «А-Таксі» (Вінниця) МФК «Пальміра» (Одеса) 3:0 Gladiators (Одеса) «Форсаж» (Одеса) 4:1 A.F.C Svyatosh (Київ) New Tone (Одеса) 7:3 GEEK (Одеса) МФК «Пальміра» (Одеса) 1:0 «Форсаж» (Одеса) New Tone (Одеса) 1:2 МФК «Пальміра» (Одеса)


Таблиця

і о
1Acorns (Дніпро)37
2МФК НАУМ (Одеса)35
3FC Status+ (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Пімонов 4 6 1.5
2 Ладика 5 6 1.2
3 Потапов 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

1 Шпак Юрій
1 Тижневий Володимир
дивитись
2019-09-20 18:20:38

Рок’н’рол «В9ку» – АФК «Хунта»

Однією з найлегендарніших команд Чемпіонату Києва «В9ку» Parimatch являється АФК «Хунта». Ми вирішили озирнутися назад і пригадати славетні моменти цього клубу, не забувши про «тріумфальний» виступ на Кубку України в Одесі. Коли ти читаєш історію якогось рок-гурту, то перше питання, яке виникає в голові – чому банда має саме таку назву.

«Хунта» – уособлення футбольного рок’н’ролу, тож на це питання треба також дати відповідь в першу чергу. Ідея назви прийшла до хлопців з новин. Після майдану 2014 року та по суті початку війни проти російського агресора, «запоребрикові» ЗМІ почали лякати своїх довірливих громадян тим, що владу в Україні захопила так звана «хунта». Капітан майбутньої команди В’ячеслав Терлецький вирішив, що назва грізна, то нехай всі бояться. Враховуючи патріотичний посил цієї історії, над кольорами екіпіровки двічі думати не прийшлося, логічно, що ними стали червоний та чорний – кольори прапору Української Повстанської Армії та Війська Запорізького.

Двері у новостворений колектив були і є відкритими для всіх, а основними критеріями, щоб туди потрапити, є любов до Батьківщини, пива, футболу та бажано хоча б знати, як виглядає м’яч. Компанія підібралася відповідна, але одразу скажемо, що гравці вміють більше, ніж розказати чим грають у футбол. Так наприклад Андрій Квасов (зараз організатор РСК «Флагман», який також виступає на нашому турнірі) на момент підписання коштував дорожче Кріштіану Роналду, ну а Віталій Жеребцов у свій час навіть залучався до лав збірної України U19.  

За увесь час виступів на «дев’ятці» команда пограла в усіх лігах чемпіонату, якщо ж не в усіх, то в більшості з них так точно. За цей час «революціонери» зарекомендували себе колективом, який може перемогти будь-кого, і в той же час програти кому завгодно. Команда-загадка, команда-сюрприз, команда-рок’н’рол! 

З найбільш пам’ятних матчів В’ячеслав Терлецький виділяє  два протистояння: «Пригадується початок чемпіонату  «В9ку», коли програли на старті сезону всі три гри, а потім вже пішли скальпи знімати. У тому турнірі, а це був наш другий сезон, було дві гри,  які я пам’ятаю досі. Це були протистояння з приставкою топ! Звичайно ж це перемога  над  «Перуном» з рахунком  9:8 та вольова звитяга з «Миротворцем» 4:2, то були нереальні за емоціями матчі. З ними може зрівнятися хіба що нещодавня серія пенальті в Одесі, але там більше за рахунок божевілля трибун». 

От ми з вами й дійшли до минулого Кубку України в Одесі, де окрім чинного переможця одеської «Пальміри», київська «Хунта» – це єдина команда, яка також може вважати себе непереможеною. «Революціонери» прибули до лагідного Чорного моря за день до початку турніру, і як з’ясувалося далі – це була серйозна помилка. Південне повітря одразу сп’янило хлопців, та так, що вони геть забули лік хвилинам і годинам. До готелю гравці добралися близько сьомої ранку та попадали хто куди, терміново розпочавши відпочинок, тому що до першого матчу залишалося трохи менше чотирьох годин.

Зрозуміло, що матчі в групі «Хунта» програла. Усередині колективу було зроблено правельні висновки, і наступної ночі вони скоротили час насолоди одеським повітрям, але команда все одно зранку виглядала виснаженою.  Ще б пак! Українські клуби жаліються, що не можуть грати через два дні на третій, а тут бідолашним «червоно-чорним» довелося кожен день і «дихати», і грати! Не дивно, що більшість фахівців зійшлися на думці, що такий суперник, як FC Dominus буде «Хунті» не по зубах, але все виявилося зовсім інакше. Хлопці мали нагоди перемагати ще в основний час, але зробили це в природній для себе манері – в драматичній серії пенальті.

Стало цікаво, чи зможе колектив просунутися далі по турнірній сітці, але раптово гравці почали збиратися додому. Їм було зараховано технічну поразку, і далі без бою пішла одеська «Пальміра». Цікаво, що остання врешті стала переможницею турніру, тож «Хунта» може справедливо вважати себе непереможеною, і хто знає – чим би все закінчилося, якби «червоно-чорні» продовжили змагання. 

Чому ж команда залишила турнір передчасно? Справа в тому, що дружина одного з гравців Андрія Ястреба була на момент чемпіонату вагітна, і після таких нервових ігор, було прийнято рішення їхати назад до Києва, щоб не ризикувати. Однак рок’н’рол від «Хунти» був таким емоційним, що не встигла компанія від’їхати навіть на 100 кілометрів від Одеси, як терміново довелося повертатися. Як наслідок Анастасія Ястреб народила хлопчика-одесита Данила! З чим ми вітаємо молоду родину та бажаємо всього найкращого! В’ячеслав Терлецький жартома говорить, що вони вже готуються до наступного виїзного Кубку. Де там наступного разу народжувати – в Ужгороді, у Львові?

З плином часу АФК «Хунта» стала місцем, де люди не просто збираються прийти пограти у футбол, це вже справжня сім’я, справжні друзі, об’єднані спільними інтересами та поглядами. У новому сезоні «революціонери» поки не знають гіркоти поразок, і дуже сподіваються, що їм нарешті вдасться оновити це «кладовище» турнірних таблиць, і нарешті потримати в руках Кубок у купі з медалями будь-якого ґатунку. Хоча хто подумки не мріє про золото? Для «Хунти» не існує слова завтра – тільки післязавтра! Можливо саме тоді вони вдарять рок’н’рол у цій дірі, святкуючи здобуття медалей чемпіонату Києва «В9ку» Parimatch. Не зупиняйтеся! 

Автор: Ігор Колодій