Порушники ліги
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Eldorado Колонки Футбол Vuso
SELECT Фаворит Спорт Европав Фаворит Спорт

Галицька здоба (Львів) 4:1 Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) MFC Donbasenergo (Київ) 2:2 SYMBOL (Харків) ФК «Auxilium» (Дніпро) 1:3 Штурм (Кривий Ріг) Avto.pro (Одеса) 0:3 Майфон (Черкаси) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:5 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 10:2 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:1 Avto.pro (Одеса) Майфон (Черкаси) 2:2 ФК «Auxilium» (Дніпро) Суспільна Взаємопоміч (Запоріжжя) 1:1 SYMBOL (Харків) MFC Donbasenergo (Київ) 1:1 Галицька здоба (Львів) Штурм (Кривий Ріг) 2:3 Майфон (Черкаси) Avto.pro (Одеса) 3:3 ФК «Auxilium» (Дніпро) Майфон (Черкаси) 0:2 MFC Donbasenergo (Київ) SYMBOL (Харків) 1:0 Штурм (Кривий Ріг) Майфон (Черкаси) 7:8 Штурм (Кривий Ріг) MFC Donbasenergo (Київ) 3:0 SYMBOL (Харків)


Таблиця

і о
1Acorns (Дніпро)37
2МФК НАУМ (Одеса)35
3FC Status+ (Львів)34
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Пімонов 4 6 1.5
2 Ладика 5 6 1.2
3 Потапов 4 5 1.25
дивитись

Дискваліфікація

1 Шпак Юрій
1 Тижневий Володимир
дивитись

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Шпак Юрій

FC Status+ (Львів)

3 Тур

Тижневий Володимир

Acorns (Дніпро)

3 Тур

ПОРУШЕННЯ

Єременко
Микола

АРКА (Черкаси)

2 тур2 тур2 тур

Шпак
Юрій

FC Status+ (Львів)

3 тур3 тур3 тур

Тижневий
Володимир

Acorns (Дніпро)

3 тур

Водолажський
Станіслав

CП "Радомир" (Запоріжжя)

1 тур3 тур

Гужва
Дмитро

Mеталург (Кривий Ріг)

1 тур3 тур

Кабак
Іван

CП "Радомир" (Запоріжжя)

1 тур3 тур

Курінний
Андрій

АРКА (Черкаси)

1 тур3 тур

Шумський
Володимир

FC Status+ (Львів)

2 тур3 тур

Білань
Михайло

FC Status+ (Львів)

3 тур

Головко
Микита

CП "Радомир" (Запоріжжя)

3 тур

Гончаренко
Андрій

Mеталург (Кривий Ріг)

2 тур

Зволяк
Сергій

Mеталург (Кривий Ріг)

3 тур

Ладика
Нікіта

МФК НАУМ (Одеса)

3 тур

Мансуров
Максим

Mеталург (Кривий Ріг)

2 тур

Мустафаєв
Шахін

МФК НАУМ (Одеса)

0 тур

Ольховий
Ігор

АРКА (Черкаси)

3 тур

Пімонов
Антон

Acorns (Дніпро)

2 тур

Сініцин
Нікіта

АРКА (Черкаси)

2 тур

Сінчіков
Артем

Acorns (Дніпро)

3 тур

Шапкін
Костянтин

Acorns (Дніпро)

1 тур

Юдін
Роман

Mеталург (Кривий Ріг)

3 тур

Яковенко
Андрій

SYMBOL (Харків)

1 тур