Noosphere 4:16 Кузя Роджерс 2:7 Кузя Никма 9:2 Noosphere Юниор 2:1 ХНА-Спартак

3FC Deaf 1016

1 Ямковий 6 13 2.17
2 Колєснік 7 13 1.86
3 Савченко 8 13 1.63

МАТЧ ТУРУ. «Атлант» 2:3 LTM Хтось мусив перемогти у битві аутсайдерів, і звісно що більшість ставила на «Атлант». І господарі з перших хвилин заходилися «тероризувати» захист і перевіряти майстерність Василя Радя

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ЛУК» 4:3 Gulfstream Перед грою з «ЛУКом» на користь «Гольфстріму» промовляли і вище місце в турнірній таблиці, і збір кращий, ніж в опонента, в якого лише один гравець на

Читати

МАТЧ ТУРУ. «ПБФ» 2:2 Tenders Рахунок у зустрічі було відкрито на 12-й хвилині. Блискучий гол вдалося забити Івану Кошевому. Гравець перехопив м'яч у центрі поля, пройшов по флангу, прибрав на замасі

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Liv-Comfort 5:5 ФК «Богданівка» Цей матч став самим яскравим і цікавим у всьому п'ятому турі. Рахунок було відкрито на восьмій хвилині, коли Денис Ленець вколотив м'яч під поперечку.

Читати

МАТЧ ТУРУ. Variant Agro Build 5:4 FC Pegas У цьому матчі редакція ставила на досвід, але вагомішими виявилися бажання та завзятість. Рахунок у зустрічі було відкрито в п'ятій хвилині. Сергій Шувалов

Читати

МАТЧ ТУРУ. J.Daniel’s 4:3 FC Endorphine Рахунок у зустрічі було відкрито вже на п'ятій хвилині. Павло Волошенко отримав м'яч, розгорнувся та пробив з-за меж карного майданчику. Будемо відвертими, незважаючи на класний

Читати

МАТЧ ТУРУ. KFC Leon 4:8 ФК «Нова» Так вийшло, що два з трьох матчів цього туру завершилися з однаковим рахунком 3:1, а от найперший з них, в якому грали KFC Leon

Читати

МАТЧ ТУРУ. «Токіо» 4:1 «Хілті» Оце так гра! Не дивно, що такою запеклою вийшло, бо багато що для обох на кону стояло – суперники билися за значний підйом турнірними сходинками. На

Читати

МАТЧ ТУРУ. Coffelat 3:3 «КиївБіоКлімат» Перед початком зустрічі більшість ставила на впевнену перемогу номінальних гостей, які до цього моменту ще не втрачали залікові бали, але легкої прогулянки «червоно-жовті» не отримали, натомість

Читати

МАТЧ ТУРУ. Imperial 1:1 ФК «Поліція Києва» Це мала бути справжня битва, адже на кону – одноосібне лідерство. Тому не надто видовищною вийшла гра. «Жовто-чорні» постаралися взяти гру під свій контроль,

Читати

МАТЧ ТУРУ. Generals 2:3 MIF Із завзяттям грали обидва суперники, з рівним правом претендуючи на перемогу. Мало в чому один одному поступалися, демонструючи боротьбу за кожен м’яч. Втім, гольовими моментами гра

Читати

МАТЧ ТУРУ. Carleone-VPK_Group 4:5 FC Vtoris Гостросюжетний трилер подарували нам поважні команди. Ледь почалася гра, а Carleone-VPK_Group уже попереду – це Максим Кошевой з правого флангу атаки увігнав м’яч у сітку.

Читати

«Бізони» 3:7 «Юність» Напрочуд впевнено почали гру «Бізони», і доволі швидко відкрили рахунок, відзначився Тарас Данилишин на добиванні. Він же й подвоїв перевагу ближче до середини тайму – за допомоги воротаря,

Читати

МАТЧ ТУРУ. FC Berkut 5:5 Lion Team Ці команди відзначаються тим, що грають у відкриту, тож не дивно, що вони подарували нам найкраще видовище у звітному турі. Володимир Струк, зреагувавши на