Календар матчів міста
(095)427-21-55
(073)263-00-10
(067)451-20-81
Колонки Фаворит Спорт Благо Европав
Футбол Vuso Футбольная экипировка Вияр
Фаворит Спорт SELECT Olympia Sport

AFC Evraztrade 4:6 Jysk Прометей 3:7 TEC VIT EXPORT ФК Благо 1:5 Славутич Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві 0:1 Underdog MFC Athletic 2:0 Coffeelat FC Binotel 2:3 АФК «Хунта» FC Unknown 3:3 Zeppelin FC Comfort Life 6:3 Інтергал-Буд ФК Фаворит 4:4 AFC San Grano Vartis 5:1 МФК Филлер FC Sporting 3:7 Tenders Agromat Bronto 4:2 Хилти KFC Leon 4:1 «Прем’єр Палац» Арсенал-17 2:1 Ukrmedias AFC Staff+ 3:1 КБТ ФК Фурніком 2:4 FC Imperial ФК Металлист-Киев 5:1 SC Olympia Sport Ф - Енерджи 8:3 FC Pegas ПБФ 1:3 Никос Tokyo 1:0 AFC Spartan BarbershopGC 0:4 ФК Талан МФК «Горняк» 1:5 Avis ФК Сиба-Вендинг 0:5 Restorator НПУ "Десна" 2:1 Kyiv United Горняк + 0:5 FC ProfiTent FC Alterra 3:1 S.K.I.L.L. AFC Miners 4:4 AFC Sparta «Укрелітцентр» 12:2 Hammers АФК НК 1:3 ФК "ВіЯр Salateira 2:6 Агросем Київ Біо Клімат 5:5 Миротворець OldBoys AFC Bender 4:4 FC Getman Kyiv FC Goodfellas 4:5 FilunetsHome Фокстрот 3:3 FC Olymp FC Dominus 2:3 VUSO МФК "Рух" 7:3 FC Milky Dogs Славутич 3:3 AFC Evraztrade Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району 5:1 Ikarus ФК Донецк 2:0 «Ібіс» Generals 7:2 ФК «Троя» FC Breeze 3:5 FC Sorry Бабушка Оболонь 4:3 Medium Tactics Перун 1:3 FC Vtoris CARLEONE-VPK_GROUP 4:1 Rastafari «Віді-трейд» 0:1 AFC Staff ФК Авіаліга 7:0 FC Vtoris+ АФК «Миротворець» 5:0 Wolves FC Sofiya-City 8:4 «Бандерлона» Talisman Taxi Healthgroup 4:2 A.F.C Svyatosh Mustang Taxi 4:3 D.A.S.T.


Таблиця

і о
1Bravo+ (Київ)1430
2АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)1425
3FC VTORIS (Київ)1425
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Нечепуренко 13 16 1.23
2 Шушковський 12 13 1.08
3 Саградян 13 11 0.85
дивитись

Дискваліфікація

1 Василюк Олександр
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:00 1 Tenders Agromat VS МФК Филлер
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 10:15 2 Zeppelin VS FC Sporting
8 тур 23 Лютого Respect ліга 10:50 1 TEC VIT EXPORT VS VPK Group
9 тур 23 Лютого Друга ліга "А" 11:00 2 FC Unknown VS Vartis
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 11:40 1 Medium Tactics VS Hammers
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 11:50 2 ФК Благо VS ФК Металлист-Киев
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:30 1 «Прем’єр Палац» VS FC ProfiTent
8 тур 23 Лютого Respect ліга 12:40 2 KFC Leon VS ФК Сиба-Вендинг
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 13:20 1 Kyiv United VS FC Imperial
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 13:30 2 ФК Здвиж VS Хилти
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 14:10 1 BarbershopGC VS Арсенал-17
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 14:20 2 Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Tokyo
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 15:00 1 Avis VS FC Comfort Life
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 15:10 2 Ukrmedias VS ПБФ
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 15:50 1 КБТ VS ФК Фурніком
8 тур 23 Лютого Ліга Silver 16:00 2 АФК «Хунта» VS Bronto
9 тур 23 Лютого Друга ліга "B" 16:40 1 Jysk VS SC Olympia Sport
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 16:50 2 AFC Spartan VS Київ Біо Клімат
8 тур 23 Лютого Перша ліга "B" 17:30 1 FC Pegas VS FC Alterra
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 17:40 2 Никос VS AFC Bender
8 тур 23 Лютого Перша ліга "А" 18:20 1 ФК Талан VS Coffeelat
8 тур 23 Лютого Respect ліга 19:10 1 Restorator VS Прометей
8 тур 23 Лютого Ліга Gold 20:00 1 ФК "ВіЯр VS Salateira
8 тур 23 Лютого Ліга Bronze 20:50 1 НПУ "Десна" VS ФК Фаворит
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 08:00 1 Underdog VS S.K.I.L.L.
8 тур 24 Лютого Вища ліга 08:50 1 FC Milky Dogs VS AFC Miners
8 тур 24 Лютого Перша ліга "B" 09:40 1 Миротворець OldBoys VS Ф - Енерджи
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 10:30 1 Інтергал-Буд VS FC Binotel
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 11:20 1 Агросем VS FC Dominus
8 тур 24 Лютого Перша ліга "А" 12:10 1 FC Getman Kyiv VS MFC Athletic
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 13:00 1 FilunetsHome VS AFC Staff+
8 тур 24 Лютого Ліга Silver 13:50 1 Partstore VS МФК «Горняк»
8 тур 24 Лютого Ліга Bronze 14:40 1 AFC San Grano VS FC Goodfellas
8 тур 24 Лютого Суперліга 15:30 1 FC Olymp VS Generals
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 16:20 1 VUSO VS «Укрелітцентр»
8 тур 24 Лютого Вища ліга 16:30 2 D.A.S.T. VS AFC Sparta
8 тур 24 Лютого Вища ліга 17:10 1 «Бандерлона» VS МФК "Рух"
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 17:20 2 FC Sorry Бабушка VS Перун
8 тур 24 Лютого Ліга Gold 18:00 1 Оболонь VS АФК НК
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 18:10 2 FC Vtoris VS ФК Донецк
8 тур 24 Лютого Суперліга 18:50 1 CARLEONE-VPK_GROUP VS Фокстрот
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:00 2 «Ібіс» VS «Віді-трейд»
8 тур 24 Лютого Суперліга 19:40 1 Rastafari VS FC Vtoris+
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 19:50 2 АФК «Миротворець» VS FC Breeze
8 тур 24 Лютого Суперліга 20:30 1 Ikarus VS ФК Авіаліга
8 тур 24 Лютого Прем"єр ліга 20:40 2 Wolves VS AFC Staff
8 тур 24 Лютого Суперліга 21:20 1 ФК «Троя» VS Об"єднання "Самопоміч" Дніпровського району
8 тур 24 Лютого Вища ліга 21:30 2 Mustang Taxi VS Talisman Taxi Healthgroup
8 тур 24 Лютого Вища ліга 22:10 1 A.F.C Svyatosh VS FC Sofiya-City