Мини футбол LIVE V9KY
Поле Киев Колонки Фоктрот Европав
Полиграфия Футбол

Uptown 0:6 ДФК Славные парни MFC Athletic 4:7 РСК Флагман Atletico 6:3 «Авентин» LP Team 2:7 Монолит-ST Wood Петарда 9:1 Unity АФК НК 5:5 ФТ Геркулес ФК Донецк 3:1 Restorator Hurricane 1:16 ФК Одесcа V.S.P 13:4 ФК Металлист-Киев ФК Авіаліга 2:2 Торнадо Київ Біо Клімат 4:11 AFC Sparta AFC Lazio 3:1 «Шулявка Юнайтед» Partstore 13:1 Salateira «Прем’єр Палац» 13:2 Closer United Ан Нур 6:5 Дружба УкрЕлітЦентр 2 3:3 БФ "Товариство разом за життя" Мустанг 7:4 Оболонь FC Wings 3:1 Телеканал Футбол 1,2 SC Olympia Sport 3:7 TURBO АФК «Хунта NEXT» 3:2 Granda KFC Leon 8:1 "Миротворець OldBoys" СНВ 5:5 Кристал Cash Point 8:0 FC DOMINUS Ikarus 7:1 Казакі WinWinCars 8:4 AFC Troya ПБФ 3:4 Underdog «Бандерлона» 3:5 FC Milky Dogs МФК «Горняк» 8:6 FC Pegas S.K.I.L.L. 4:3 МФК Филлер Dresdner 9:3 MFC Ataman «Любі Друзі» 1:5 КБТ «Маттерхорн» 1:4 AFC Miners AFC Staff 3:1 FC Olymp Playtika 3:5 Wolves «Ф-Енерджі» 4:7 Перун FC Warriors 4:2 FC Messa «Скіф» 1:1 ST Wood Ajax 5:8 Rocket Power AFC San Grano 3:3 A.F.C Svyatosh «Hermes» 3:3 FC Phoenix ФК Фаворит 3:5 Hammers VUSO 7:1 AFC Bender ФК Донбас+ 1:5 «Укрелітцентр» Ciklum 1:5 FC Dragons «Ібіс» 3:5 FC Sorry Бабушка ФК «Троя» 7:6 FC Vtoris+ Bravo+ 5:3 АФК «Миротворець» «Віді-трейд» 7:2 ФК Талан РС «Миротворець NewSchool» 3:4 АФК «Хунта» Generals 5:0 Breeze «Фокстрот ГК» 2:9 FC Vtoris Бригантина 2:5 Rastafari


Таблиця

і о
1Bravo+ (Київ)1430
2АФК МИРОТВОРЕЦЬ (Київ)1425
3FC VTORIS (Київ)1425
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Нечепуренко 13 16 1.23
2 Шушковський 12 13 1.08
3 Саградян 13 11 0.85
дивитись

Дискваліфікація

1 Василюк Олександр
дивитись


LIVE
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Очікуються
Місто Тур Дата Час Поле Матч
Київ 2 тур 16 Грудня 14:30 3 Uptown VS LP Team
Київ 8 тур 16 Грудня 14:45 2 РСК Флагман VS АФК «Хунта NEXT»
Київ 8 тур 16 Грудня 15:10 1 Closer United VS TURBO
Київ 2 тур 16 Грудня 15:15 3 ДФК Славные парни VS Монолит-ST Wood
Київ 8 тур 16 Грудня 15:35 2 Restorator VS Київ Біо Клімат
Київ 2 тур 16 Грудня 16:00 3 V.S.P VS Ан Нур
Київ 8 тур 16 Грудня 16:00 1 AFC Troya VS Hurricane
Київ 8 тур 16 Грудня 16:25 2 Кристал VS «Авентин»
Київ 2 тур 16 Грудня 16:50 3 ФК Металлист-Киев VS Дружба
Київ 8 тур 16 Грудня 16:50 1 СНВ VS ПБФ
Київ 8 тур 16 Грудня 17:15 2 ФК Одесcа VS Мустанг
Київ 8 тур 16 Грудня 17:40 1 МФК Филлер VS ФК Авіаліга
Київ 2 тур 16 Грудня 17:40 3 Телеканал Футбол 1,2 VS «Шулявка Юнайтед»
Київ 8 тур 16 Грудня 18:05 2 Salateira VS Unity
Київ 8 тур 16 Грудня 18:30 1 «Прем’єр Палац» VS УкрЕлітЦентр 2
Київ 2 тур 16 Грудня 18:30 3 КЗПТО VS АФК НК
Київ 8 тур 16 Грудня 18:55 2 Granda VS Atletico
Київ 2 тур 16 Грудня 19:20 3 FC Wings VS AFC Lazio
Київ 8 тур 16 Грудня 19:20 1 Торнадо VS SC Olympia Sport
Київ 8 тур 16 Грудня 19:45 2 Оболонь VS Петарда
Київ 8 тур 16 Грудня 20:10 1 FC DOMINUS VS Казакі
Київ 2 тур 16 Грудня 20:10 3 Команда 1 VS ФТ Геркулес
Київ 8 тур 16 Грудня 20:35 2 Cash Point VS ФК Донецк
Київ 8 тур 16 Грудня 21:00 1 AFC Sparta VS KFC Leon
Київ 8 тур 16 Грудня 21:25 2 "Миротворець OldBoys" VS Ikarus
Київ 2 тур 16 Грудня 21:45 3 КЗПТО VS Команда 1
Київ 1 тур 17 Грудня 09:40 2 МФК Филлер VS TURBO
Київ 8 тур 17 Грудня 10:00 1 FC Milky Dogs VS Rastafari
Київ 8 тур 17 Грудня 10:30 2 Partstore VS WinWinCars
Київ 8 тур 17 Грудня 11:00 1 Underdog VS MFC Athletic
Київ 8 тур 17 Грудня 11:25 2 БФ "Товариство разом за життя" VS S.K.I.L.L.
Київ 8 тур 17 Грудня 11:50 1 AFC San Grano VS МФК «Горняк»
Київ 8 тур 17 Грудня 12:15 2 Hammers VS Dresdner
Київ 8 тур 17 Грудня 12:40 1 MFC Ataman VS «Любі Друзі»
Київ 8 тур 17 Грудня 13:05 2 AFC Miners VS Dresdner
Київ 8 тур 17 Грудня 13:30 1 «Маттерхорн» VS ФК Фаворит
Київ 8 тур 17 Грудня 13:55 2 Wolves VS «Ф-Енерджі»
Київ 8 тур 17 Грудня 14:20 1 FC Pegas VS FC Warriors
Київ 8 тур 17 Грудня 14:45 2 Breeze VS FC Olymp
Київ 8 тур 17 Грудня 15:10 1 Перун VS «Скіф»
Київ 8 тур 17 Грудня 15:35 2 FC Messa VS Ajax
Київ 8 тур 17 Грудня 16:00 1 A.F.C Svyatosh VS FC Phoenix
Київ 8 тур 17 Грудня 16:25 2 «Бандерлона» VS Playtika
Київ 8 тур 17 Грудня 16:50 1 Rocket Power VS «Hermes»
Київ 8 тур 17 Грудня 17:15 2 FC Dragons VS «Віді-трейд»
Київ 8 тур 17 Грудня 17:40 1 «Укрелітцентр» VS «Миротворець NewSchool»
Київ 8 тур 17 Грудня 18:05 2 FC Vtoris+ VS AFC Staff
Київ 8 тур 17 Грудня 18:30 1 АФК «Миротворець» VS «Фокстрот ГК»
Київ 8 тур 17 Грудня 18:55 2 КБТ VS VUSO
Київ 8 тур 17 Грудня 19:20 1 АФК «Хунта» VS Bravo+
Київ 8 тур 17 Грудня 19:45 2 ФК Талан РС VS ФК «Троя»
Київ 8 тур 17 Грудня 20:10 1 FC Sorry Бабушка VS FC Vtoris
Київ 8 тур 17 Грудня 20:35 2 Generals VS Ciklum
Київ 8 тур 17 Грудня 21:00 1 «Ібіс» VS ФК Донбас+
Київ 8 тур 17 Грудня 21:25 2 ST Wood VS Бригантина
Київ 5 тур 24 Грудня 10:35 2 WinWinCars VS Оболонь
Київ 5 тур 25 Грудня 15:20 2 Bravo+ VS «Фокстрот ГК»