Порушники ліги
Поле Киев Колонки Европав Футбол
Фоктрот Полиграфия

«Шулявка Юнайтед» 6:0 ФК Металлист-Киев FC Wings 7:2 LP Team Cash Point 6:0 МФК Филлер V.S.P 3:8 FC Goodfellas Київ Біо Клімат 7:11 Торнадо Кристал 3:5 Mustang Taxi Uptown 3:7 AFC Lazio Granda 3:3 УкрЕлітЦентр 2 Казакі 3:15 AFC Sparta Indigo project 7:1 ФТ Геркулес Бригантина 10:7 «Авентин» Мустанг 5:1 MFC Athletic Телеканал Футбол 1,2 2:3 Монолит-ST Wood «Прем’єр Палац» 3:9 Closer United FC Pegas 4:3 ФК Одесcа Ан Нур 1:3 Никос ПБФ 6:1 SC Olympia Sport РСК Флагман 9:0 Hurricane АФК НК 2:5 FC ProfiTent FC DOMINUS 5:0 Unity Оболонь 7:2 AFC Troya ФК Родос 2:4 Бризореза «Ібіс» 4:2 АФК «Хунта» Unity 5:2 Hurricane КЗПТО-2 5:3 AFC «Flagman» Partstore 3:4 АФК «Хунта NEXT» WinWinCars 6:1 ФК Авіаліга "Миротворець OldBoys" 2:2 Underdog TURBO 5:2 FC Messa Dresdner 11:2 AFC Bender Hammers 5:3 FC Phoenix FC Milky Dogs 6:3 Rastafari ФК Талан 4:2 Generals «Любі Друзі» 4:4 KFC Leon FC Olymp 9:2 «Віді-трейд» БФ "Товариство разом за життя" 3:2 MFC Ataman Rocket Power 6:2 Playtika ФК Донецк 4:3 «Бандерлона» Wolves 8:3 Перун AFC San Grano 3:5 МФК «Горняк» «Скіф» 0:2 ST Wood КБТ 2:4 AFC Miners «Ф-Енерджі» 1:3 A.F.C Svyatosh СНВ 3:5 Ikarus Salateira 8:2 S.K.I.L.L. FC Warriors 3:4 Atletico FC Sorry Бабушка 2:2 «Укрелітцентр» «Hermes» 8:11 Ajax «Фокстрот ГК» 5:1 Bravo+ VUSO 3:1 ФК Фаворит АФК «Хунта» 0:5 «Ібіс» Breeze 5:3 FC Dragons FC Vtoris 6:3 «Миротворець NewSchool» AFC Staff 6:4 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 8:4 ФК Донбас+ FC Vtoris+ 5:0 Ciklum Restorator 4:2 «Маттерхорн»


Таблиця

і о
1ФК Талан (Київ)1433
2TALISMAN (Київ)1432
3УК ГКФ (Київ)1426
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Плешаков 14 38 2.71
2 Сергута 12 14 1.17
3 Зубарєв 12 13 1.08
дивитись

Дискваліфікація

1 Віжунов Василь
1 Сироєдов Максим
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Віжунов Василь

Віжунов Василь

7 Тур

9 Тур

14 Тур

Сироєдов Максим

Сироєдов Максим

10 Тур

13 Тур

14 Тур

ПОРУШЕННЯ

Кравченко
Олександр

Миротворець NewSchool (Київ)

6 тур6 тур8 тур9 тур9 тур

Бабюк
Сергій

PTG (Київ)

10 тур10 тур12 тур

Сеськін
Олександр

УК ГКФ (Київ)

5 тур8 тур8 тур12 тур

Сироєдов
Максим

Миротворець NewSchool (Київ)

6 тур10 тур13 тур14 тур

Охріменко
Сергій

TALISMAN (Київ)

13 тур13 тур13 тур

Шоробура
Дмитро

TALISMAN (Київ)

4 тур8 тур9 тур

Мехді
Кріра

FC GETMAN KYIV (Київ)

12 тур12 тур

Перепелиця
Максим

АФК НК (Київ)

12 тур12 тур

Сивоконь
Вячеслав

ФК Талан (Київ)

1 тур6 тур

Снопов
Дмитро

PTG (Київ)

12 тур12 тур

Вержбицький
Сергій

PTG (Київ)

1 тур2 тур9 тур12 тур13 тур

Заводчиков
Дмитро

АФК НК (Київ)

8 тур

Барановський
Тарас

FC GETMAN KYIV (Київ)

3 тур

Березін
Олег

TALISMAN (Київ)

2 тур6 тур13 тур

Віжунов
Василь

Миротворець NewSchool (Київ)

7 тур9 тур14 тур

Грушецький
Володимир

УК ГКФ (Київ)

6 тур7 тур9 тур

Кодацький
Микола

ФК Талан (Київ)

1 тур4 тур13 тур

Прокудов
Микита

ФК Талан (Київ)

5 тур8 тур11 тур

Фененко
Володимир

PTG (Київ)

5 тур7 тур13 тур

Burduja
Dumitru

TALISMAN (Київ)

10 тур13 тур

Войцеховский
Вячеслав

ФК Троя (Київ)

1 тур2 тур

В"юненко
Святослав

АФК НК (Київ)

2 тур5 тур

Карімі
Артін

FC GETMAN KYIV (Київ)

8 тур9 тур

Кардава
Гіві

FC GETMAN KYIV (Київ)

8 тур10 тур

Картавцев
Андріей

АФК НК (Київ)

8 тур12 тур

Літвінець
Володимир

АФК НК (Київ)

3 тур12 тур

Мисів
Тарас

АФК НК (Київ)

6 тур10 тур

Павлинів
Ілля

ФК Талан (Київ)

10 тур14 тур

Паламарчук
Юрій

УК ГКФ (Київ)

5 тур8 тур

Сергута
Олег

УК ГКФ (Київ)

1 тур7 тур

Бойко
Євген

Миротворець NewSchool (Київ)

8 тур

Борозна
Мартин

УК ГКФ (Київ)

8 тур

Головатюк
Михайло

PTG (Київ)

11 тур

Гончарук
Максим

ФК Троя (Київ)

12 тур

Горбач
Ігор

TALISMAN (Київ)

1 тур

Дабабса
Джехад

Миротворець NewSchool (Київ)

5 тур

Доманський
Антон

ФК Талан (Київ)

13 тур

Дяченко
Павло

АФК НК (Київ)

2 тур

Євонов
Євгеній

ФК Талан (Київ)

1 тур

Єсаян
Мігран

PTG (Київ)

7 тур

Ільченко
Євгеній

ФК Троя (Київ)

1 тур

Карпенко
Олександр

FC GETMAN KYIV (Київ)

8 тур

Клименко
Сергій

Миротворець NewSchool (Київ)

7 тур

Клімпуш
Роман

УК ГКФ (Київ)

11 тур

Колесников
Віталий

Миротворець NewSchool (Київ)

10 тур

Марканич
Святослав

ФК Талан (Київ)

2 тур

Мілокост
Ілля

ФК Талан (Київ)

1 тур

Плагун
Олександр

ФК Троя (Київ)

11 тур

Плешаков
Іван

ФК Талан (Київ)

5 тур

Примачук
Андрій

TALISMAN (Київ)

12 тур

Притика
Олексій

TALISMAN (Київ)

10 тур

Прокопчук
Олександр

ФК Талан (Київ)

13 тур

Самусь
Ярослав

Миротворець NewSchool (Київ)

9 тур

Світличний
Іван

ФК Талан (Київ)

13 тур

Соловей
Андрій

УК ГКФ (Київ)

4 тур

Теплий
Віктор

АФК НК (Київ)

14 тур

Хомяков
Дмитро

FC GETMAN KYIV (Київ)

12 тур

Чуков
Олександр

АФК НК (Київ)

8 тур

Шаповалов
Віталій

АФК НК (Київ)

3 тур