Колонки Европав Футбол Фоктрот
Поле Киев Полиграфия

ФК Фаворит 12:6 Dresdner TURBO 5:0 УкрЕлітЦентр 2 «Авентин» 6:2 ПБФ Петарда 12:0 Hurricane Salateira 0:6 Мустанг Closer United 2:9 ФК Авіаліга Торнадо 8:5 «Прем’єр Палац» ФК Одесcа 7:4 AFC Troya Atletico 2:3 MFC Athletic Rocket Power 12:4 AFC San Grano Казакі 1:3 ФК Донецк МФК Филлер 2:10 БФ "Товариство разом за життя" Оболонь 2:1 Partstore SC Olympia Sport 4:2 S.K.I.L.L. Granda 2:7 СНВ "Миротворець OldBoys" 4:4 Cash Point FC DOMINUS 3:7 KFC Leon ФК Талан РС 2:2 FC Dragons Restorator 2:5 Ikarus ФК Одесcа 13:3 Unity Торнадо 8:2 МФК Филлер TURBO 4:2 БФ "Товариство разом за життя" Ikarus 13:6 Київ Біо Клімат Unity 0:8 WinWinCars РСК Флагман 0:4 Underdog FC Milky Dogs 8:10 «Скіф» AFC Miners 3:0 «Любі Друзі» AFC Bender 5:2 ФК Фаворит КБТ 1:0 «Маттерхорн» FC Phoenix 0:2 МФК «Горняк» Rastafari 3:1 Playtika A.F.C Svyatosh 4:3 Ajax ST Wood 2:1 «Бандерлона» FC Olymp 7:1 Ciklum Перун 7:6 Wolves FC Messa 0:2 FC Pegas «Hermes» 3:7 FC Warriors Кристал 5:4 АФК «Хунта NEXT» VUSO 3:1 Dresdner «Фокстрот ГК» 4:5 «Миротворець NewSchool» AFC Staff 1:3 «Віді-трейд» FC Sorry Бабушка 5:2 Bravo+ Breeze 3:5 ФК «Троя» АФК «Миротворець» 9:2 «Ібіс» MFC Ataman 8:10 Hammers FC Vtoris 3:1 ФК Донбас+ FC Vtoris+ 5:3 Generals АФК «Хунта» 5:10 «Укрелітцентр» Бригантина 5:4 «Ф-Енерджі»

МАТЧ ТУРУ. «Авангард» 4:3 «Титан»
Волею календаря саме ці два колективи завершували сезон у запорізькій Суперлізі. У першому колі «Авангард» і «Титан» продемонстрували справді видовищну гру, де було забито цілих 10 голів. І саме з огляду на це можна було очікувати на по-справжньому красиве завершення чемпіонату, на таку своєрідну «вишеньку на торті». Дебют цього двобою підтвердив усі очікування: лише за стартових 10 хвилин ігрового часу глядачі в Запоріжжі стали свідками трьох забитих м’ячів, а також того, що обидві команди вже встигли примірити на себе «майку лідера» цього протистояння. Справді спочатку Єгор Колесник, капітан «Титану», відкрив рахунок уже на 3-й хвилині, проте ще до настання екватора в першій половині зустрічі номінальні господарі зуміли не просто відновити паритет у рахунку, а й вирватися вперед. У другому таймі гостям вдалося знову встановити рівновагу на табло, і після того гра почала нагадувати своєрідний штиль, проте, як виявилося згодом, це було тільки затишшя перед справжнісінькою бурею! Лише погляньте на текстову трансляцію цього матчу протягом двох хвилин: 37‘ - Віктор Колодяжний своїм результативним ударом знову виводить «Авангард» уперед; 38‘ - невтомний Єгор Колесник оформлює хет-трик гарматним пострілом з дальньої дистанції, і рахунок рівний - 3:3; 38‘ - номінальні господарі явно не мають жодного бажання миритися з подібним розвитком подій на футбольному полі й відразу ж, у черговий раз у цій зустрічі, зусиллями Юхима Лавріненка вириваються вперед у цій запеклій боротьбі! Божевільна розв‘язка двобою та всього сезону в Запоріжжі! Залишається лише уявляти, а що би колективи продемонстрували, якби цей поєдинок мав ще й турнірне значення?

ГРАВЕЦЬ ТУРУ. Єгор Колесник («Титан»)
Досить нетипово бачити серед переможців у цій номінації представника колективу, що зазнав поразки в звітному ігровому дні, проте капітан «Титану» своєю грою довів, що він, як ніхто інший, заслуговує на це. Справді, Єгор постійно загрожував володінням суперників, вів партнерів за собою, самотужки завершував атаки своєї команди, одним словом, був чи не найпомітнішою фігурою на футбольному полі! Інша справа, що трьох голів від форварда «Титану» виявилося все ж недостатньо, щоби на мажорній ноті завершити цей сезон. Але перемога в нашій традиційній рубриці «гравець туру» повинна однозначно дещо підсолодити для Єгора Колесника гіркоту поразки в протистоянні з «Авангардом».

ВОРОТАР ТУРУ. Тихон Бабенко (СП «Радомир»)
ЗАХИСНИК ТУРУ. Юхим Лавріненко («Авангард»)
ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ. «Авангард»
РОДЗИНКА ТУРУ. СП «Радомир» стає другим чемпіоном після харківського колективу Symbol, який закінчує сезон зі стовідсотковим показником набраних очок.