Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Віді-Трейд Чиста Вода Parimatch Seco
Футбол Parimatch3 Soccer Вияр
Parimatch Укркубок Фурніком

FC Goodfellas 4:2 Syndicate В9КУ Team 1:19 ДП "Кюне і Нагель" «Інтергал-Буд» 2:0 AFC Staff Dragons Talisman 1:0 «Фігаро» Auto Energy 3:1 Underdog Dragons Talisman 15:0 FC New Generals «Інтергал-Буд» 4:1 Magic TigerTalisman Auto Energy 2:0 Syndicate AFC Staff+ 0:6 Walzer «Фігаро» 5:0 FC New Generals AFC Staff 4:2 Magic TigerTalisman Underdog 5:1 Syndicate Walzer 2:1 AFC Staff+ ММТ 0:6 FC Vtoris+ FC Getman Kyiv 0:2 «Нікос» FC Aviator 0:2 «Фокстрот» FC EXMO 0:4 FC Liv-Comfort FC Vtoris+ 3:1 ММТ «Фокстрот» 5:2 FC Aviator FC Getman Kyiv 2:1 АФК «Хунта» FC Liv-Comfort 1:2 FC EXMO «Нікос» 4:4 АФК «Хунта» «Фокстрот» 3:1 AFC Staff «Нікос» 0:3 «Фігаро» FC Liv-Comfort 3:0 AFC Staff+ FC Vtoris+ 2:0 Underdog Auto Energy 6:1 ММТ Walzer 5:1 FC EXMO Dragons Talisman 4:2 FC Getman Kyiv «Інтергал-Буд» 4:0 FC Aviator Syndicate 3:1 FC Aviator АФК «Хунта» 2:1 AFC Staff+ FC New Generals 0:5 FC EXMO


Таблиця

і о
1МФК Парма (Київ)1128
2Рідне місто (Київ)1128
3Generals (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Коновалов 10 12 1.2
2 Бур"ян 11 12 1.09
3 Худенко 7 9 1.29
дивитись

Дискваліфікація

1 Куліков Володимир
дивитись




Шулявка Юнайтед (Київ)

Тур Дата Час Поле Матч
11 тур 26 Березня 17:20 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 2 : 4 Рідне місто (Київ)
10 тур 19 Березня 14:00 1 ФК Одеса (Київ) 0 : 5 Шулявка Юнайтед (Київ)
9 тур 12 Березня 14:50 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 2 : 4 Playtech (Київ)
8 тур 05 Березня 17:20 1 Generals (Київ) 5 : 0 Шулявка Юнайтед (Київ)
7 тур 26 Лютого 18:10 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 2 : 3 KFC Leon (Київ)
6 тур 19 Лютого 16:30 1 СКИФ (Київ) 4 : 1 Шулявка Юнайтед (Київ)
5 тур 12 Лютого 16:30 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 1 : 10 ФК Троещина (Київ)
4 тур 05 Лютого 14:00 1 OLYMP (Київ) 1 : 7 Шулявка Юнайтед (Київ)
3 тур 29 Січня 17:20 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 1 : 2 PZU K2 (Київ)
2 тур 22 Січня 14:50 1 СКТ Глобус (Київ) 3 : 2 Шулявка Юнайтед (Київ)
1 тур 15 Січня 18:10 1 Шулявка Юнайтед (Київ) 3 : 4 МФК Парма (Київ)

Іванов Юрій Борисович 1984-10-10 10 1
Євгоровський Михайло Дмитрійович 1986-01-06 8 6
Кондисюк Роман Романович 1986-11-25 9 4 1
Дроговоз Євген Олександрович 1993-08-17 10 2 1
Штомпель Євгеній Юрійович 1979-08-20 9 2 1
Ніколаєвський Назар Русланович 1992-03-09 4 2 1
Федорченко Віталій Владиславович 1983-05-23 9 1
Терещенко Юрій Костянтинович 1986-04-12 7 1
Шубка Олександр Володимирович 1984-12-17 7 1
Кукало Виталий 1900-01-01 1 1
Заверюха Дмитро Володимирович 1986-08-11 9
Дударенко Андрей Леонидович 1981-07-26 6
Запольский Евгений Леонидович 1982-04-16 2
Баков Олександр Миколайович 1985-05-18 1
Жемчужний Дмитро Юрійович 1979-11-13 1