Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Укркубок Seco Футбол Parimatch3
Parimatch Вияр Soccer Parimatch
Чиста Вода Фурніком Віді-Трейд

FC Goodfellas 4:2 Syndicate В9КУ Team 1:19 ДП "Кюне і Нагель" «Інтергал-Буд» 2:0 AFC Staff Dragons Talisman 1:0 «Фігаро» Auto Energy 3:1 Underdog Dragons Talisman 15:0 FC New Generals «Інтергал-Буд» 4:1 Magic TigerTalisman Auto Energy 2:0 Syndicate AFC Staff+ 0:6 Walzer «Фігаро» 5:0 FC New Generals AFC Staff 4:2 Magic TigerTalisman Underdog 5:1 Syndicate Walzer 2:1 AFC Staff+ ММТ 0:6 FC Vtoris+ FC Aviator 0:2 «Фокстрот» FC Getman Kyiv 0:2 «Нікос» FC EXMO 0:4 FC Liv-Comfort FC Vtoris+ 3:1 ММТ «Фокстрот» 5:2 FC Aviator FC Getman Kyiv 2:1 АФК «Хунта» FC Liv-Comfort 2:1 FC EXMO «Нікос» 4:4 АФК «Хунта» «Фокстрот» 3:1 AFC Staff «Нікос» 0:3 «Фігаро» FC Liv-Comfort 3:0 AFC Staff+ FC Vtoris+ 2:0 Underdog Walzer 5:1 FC EXMO Auto Energy 6:1 ММТ Dragons Talisman 4:2 FC Getman Kyiv «Інтергал-Буд» 4:0 FC Aviator АФК «Хунта» 2:1 AFC Staff+ Syndicate 3:1 FC Aviator FC New Generals 0:5 FC EXMO Magic TigerTalisman 3:1 ММТ «Фокстрот» 0:2 «Фігаро» FC Liv-Comfort 1:3 FC Vtoris+ Dragons Talisman 6:2 «Інтергал-Буд» Auto Energy 2:7 Walzer Underdog 0:3 АФК «Хунта» «Нікос» 3:4 AFC Staff Syndicate 0:1 FC Getman Kyiv FC EXMO 1:3 Magic TigerTalisman «Фігаро» 1:0 FC Vtoris+ Walzer 0:1 Dragons Talisman FC Getman Kyiv 0:2 Magic TigerTalisman АФК «Хунта» 5:6 AFC Staff АФК «Хунта» 0:1 FC Getman Kyiv FC Vtoris+ 0:3 Walzer AFC Staff 2:1 Magic TigerTalisman «Фігаро» 4:3 Dragons Talisman


Таблиця

і о
1МФК Парма (Київ)1128
2Рідне місто (Київ)1128
3Generals (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Коновалов 10 12 1.2
2 Бур"ян 11 12 1.09
3 Худенко 7 9 1.29
дивитись

Дискваліфікація

1 Куліков Володимир
дивитись




OLYMP (Київ)

Тур Дата Час Поле Матч
11 тур 26 Березня 14:00 1 OLYMP (Київ) 7 : 5 KFC Leon (Київ)
10 тур 19 Березня 14:50 1 СКИФ (Київ) 5 : 0 OLYMP (Київ)
9 тур 12 Березня 14:00 1 OLYMP (Київ) 3 : 4 ФК Троещина (Київ)
8 тур 05 Березня 14:00 1 Рідне місто (Київ) 3 : 1 OLYMP (Київ)
7 тур 26 Лютого 14:00 1 PZU K2 (Київ) 3 : 7 OLYMP (Київ)
6 тур 19 Лютого 14:50 1 OLYMP (Київ) 4 : 5 СКТ Глобус (Київ)
5 тур 12 Лютого 14:00 1 МФК Парма (Київ) 5 : 2 OLYMP (Київ)
4 тур 05 Лютого 14:00 1 OLYMP (Київ) 1 : 7 Шулявка Юнайтед (Київ)
3 тур 29 Січня 14:00 1 ФК Одеса (Київ) 1 : 1 OLYMP (Київ)
2 тур 22 Січня 14:00 1 OLYMP (Київ) 3 : 2 Playtech (Київ)
1 тур 15 Січня 15:40 1 Generals (Київ) 1 : 4 OLYMP (Київ)

Ніколайчук Данил Володимирович 1992-08-29 10 6 1
Смовський Сергій Володимирович 1992-03-09 9 6
Сагань Олексій Миколайович 1992-07-05 5 5
Жамакочян Эдуард Тігранович 1987-12-22 10 3
Грушко Віталій Олександрович 1995-07-19 4 3 1
Курдибаха Андрій Петрович 1992-08-30 3 3
Красний Олексій Юрійович 1988-01-31 8 2
Подобєд Ігор Валентинович 1990-01-01 5 2 1
Овчаренко Олександр Євгенійович 1985-07-26 3 1
Чередніченко Максим Сергійович 1989-10-14 8
Шубський Андрій Леонідович 1983-09-26 7
Иванов Никита Сергеевич 1990-10-25 1
Гуржій Ян Ігорович 1986-08-02
Демченко Александр Григорьевич 1992-07-25
Ковтун Володимир Володимирович 1988-12-15