Порушники ліги

(093)273-57-67
Вияр Віді-Трейд Seco Parimatch
Футбол Укркубок Soccer Parimatch
Фурніком

Vartis 6:1 AFC Wintel Astound 10:2 Abilardo «Фокстрот» 3:2 «Бандерлона» ФК «Металіст-Київ» 3:2 Olympic private club «Никос» 5:1 «Комфорт Таун» «Любі друзі» 2:7 FC United МФК «Филлер» 1:5 «Київ НКС» Ф-Енерджи 5:1 Kyiv United FC Endorphine 5:4 «Пироговая Николай» Hammers 2:4 Underdog «ПБФ» 4:8 «Токіо» АФК «Хунта» 3:6 CARLEONE Чиста Вода 6:3 BT-Ukraine «Фокстрот+» 7:1 Tenders Agromat Coffeelat 0:4 Otium S.K.I.L.L. 1:2 DEPS FC Dominus+ 5:3 ФК «Работнички» «Славутич» 3:5 Digital Choo ФК «Талан» 2:5 «КБТ» «Кава Про» 1:16 BarbershopGC РСК Флагман 2:1 Whaleapp «Приход» 10:4 Lontano Mustang Taxi 3:2 ФК «ВіЯр»


Таблиця

і о
1МФК Парма (Київ)1128
2Рідне місто (Київ)1128
3Generals (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Коновалов 10 12 1.2
2 Бур"ян 11 12 1.09
3 Худенко 7 9 1.29
дивитись

Дискваліфікація

1 Куліков Володимир
дивитись



ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Куліков Володимир

Рідне місто (Київ)

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Кириченко
Володимир

ФК Одеса (Київ)

1 тур5 тур5 тур

Куліков
Володимир

Рідне місто (Київ)

11 тур

Прибіга
Микола

СКИФ (Київ)

1 тур2 тур4 тур5 тур

Степаненко
Сергій

СКТ Глобус (Київ)

5 тур6 тур9 тур

Тимченко
Юрий

СКТ Глобус (Київ)

1 тур6 тур10 тур

Білик
Дмитро

ФК Троещина (Київ)

7 тур11 тур

Гмиря
Олексій

KFC Leon (Київ)

2 тур9 тур

Носіков
Станіслав

СКИФ (Київ)

1 тур6 тур

Пасічник
Олег

МФК Парма (Київ)

6 тур9 тур

Петраков
Эдуард

Рідне місто (Київ)

7 тур10 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

4 тур5 тур

Чиж
Олег

СКИФ (Київ)

6 тур11 тур

Ястреб
Андрій

PZU K2 (Київ)

3 тур5 тур

Айрумян
Артур

СКТ Глобус (Київ)

9 тур

Белоусов
Максим

СКТ Глобус (Київ)

6 тур

Василинчик
Сергій

Generals (Київ)

4 тур

Ганжа
Олексій

СКИФ (Київ)

9 тур

Грушко
Віталій

OLYMP (Київ)

7 тур

Дроговоз
Євген

Шулявка Юнайтед (Київ)

3 тур

Дружченко
Олександр

ФК Троещина (Київ)

3 тур

Заболотний
Андрій

Playtech (Київ)

9 тур

Здоровило
Андрій

Generals (Київ)

1 тур

Кожин
Юрій

СКИФ (Київ)

3 тур

Кондисюк
Роман

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Косаренко
Руслан

Playtech (Київ)

3 тур

Кочетов
Сергій

СКИФ (Київ)

4 тур

Кошелев
Максим

ФК Троещина (Київ)

4 тур

Крученюк
Сергій

ФК Одеса (Київ)

7 тур

Ніколаєвський
Назар

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Ніколайчук
Данил

OLYMP (Київ)

2 тур

Носов
Андрій

Рідне місто (Київ)

10 тур

Носовский
Данила

ФК Троещина (Київ)

9 тур

Омелянчук
Богдан

СКТ Глобус (Київ)

5 тур

Орлов
Максим

PZU K2 (Київ)

9 тур

Пільщиков
Андрій

KFC Leon (Київ)

9 тур

Піотровський
Георгій

KFC Leon (Київ)

1 тур

Панфілов
Олександр

СКТ Глобус (Київ)

1 тур

Подобєд
Ігор

OLYMP (Київ)

7 тур

Поліщук
Дмитро

ФК Троещина (Київ)

9 тур

Проценко
Игорь

СКТ Глобус (Київ)

2 тур

Свириденко
Андрей

Рідне місто (Київ)

1 тур

Сержиньо

Generals (Київ)

10 тур

Січкарук
Павло

ФК Троещина (Київ)

10 тур

Соколенко
Сергей

СКТ Глобус (Київ)

5 тур

Хоменко
Іван

Generals (Київ)

11 тур

Черналівський
Євген

ФК Одеса (Київ)

2 тур

Чуйко
Дмитро

PZU K2 (Київ)

3 тур

Шевчук
Сергій

KFC Leon (Київ)

3 тур

Штомпель
Євгеній

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

3 тур