Порушники ліги
Полиграфия Футбол Фоктрот Европав

AFC Miners 5:0 СКТ "Глобус"-Axxon Cash Point 0:5 Profit Rocket Power 5:6 «Універсал» МФК «Горняк» 4:6 «МаксБудЕнерго» FC Olymp 5:0 Hammers Underdog 2:4 «Шулявка Юнайтед» S.K.I.L.L. 5:8 «Гермес» AFC Staff 3:4 МФК "Сервіт" Playtech 5:0 АФК «Хунта NEXT» «Ібіс» 5:2 Бригантина Playtika 3:6 ФК Фаворит Spice 4:2 FC NIKUNIT «Прем’єр Палац» 1:6 «Любі Друзі» Bravo+ 4:3 FC Vtoris+ Restorator 0:4 «Скіф» ФК «Бортничі» 0:5 АФК «Хунта» Generals 3:1 «Авентин» MFC Donbasenergo 4:2 АФК НК ФК «Талан PC» 2:1 FC Milky Dogs FC Phoenix 2:3 FC Dragons ФК «Талан» 2:4 «Укрелітцентр» FC Sorry Бабушка 5:0 FC Warriors Ajax 4:3 «Бандерлона» FC Getman Kyiv 0:5 «Фокстрот ГК» Wolves 2:1 МФК «Парма» PZU K1 0:8 Unity AFC San Grano 4:5 «Ф-Енерджі» FC Pegas 9:8 FC Messa Перун 4:10 АФК «Миротворець» Linevich Group 3:2 AFC Atletico Kiev «Миротворець NewSchool» 1:5 Алюр FC Vtoris 5:0 FC Partizan Kyiv


Таблиця

і о
1МФК Парма (Київ)1128
2Рідне місто (Київ)1128
3Generals (Київ)1123
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Коновалов 10 12 1.2
2 Бур"ян 11 12 1.09
3 Худенко 7 9 1.29
дивитись

Дискваліфікація

1 Куликов
дивитись


ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ

Куликов Владимир

Рідне місто (Київ)

11 Тур

ПОРУШЕННЯ

Кириченко
Володимир

ФК Одеса (Київ)

1 тур5 тур5 тур

Куликов
Владимир

Рідне місто (Київ)

11 тур

Прибіга
Микола

СКИФ (Київ)

1 тур2 тур4 тур5 тур

Степаненко
Сергій

СКТ Глобус (Київ)

5 тур6 тур9 тур

Тимченко
Юрий

СКТ Глобус (Київ)

1 тур6 тур10 тур

Білик
Дмитро

ФК Троещина (Київ)

7 тур11 тур

Гмиря
Олексій

KFC Leon (Київ)

2 тур9 тур

Носіков
Станіслав

СКИФ (Київ)

1 тур6 тур

Пасічник
Олег

МФК Парма (Київ)

6 тур9 тур

Петраков
Эдуард

Рідне місто (Київ)

7 тур10 тур

Скалевий
Володимир

PZU K2 (Київ)

4 тур5 тур

Чиж
Олег

СКИФ (Київ)

6 тур11 тур

Ястреб
Андрій

PZU K2 (Київ)

3 тур5 тур

Айрумян
Артур

СКТ Глобус (Київ)

9 тур

Белоусов
Максим

СКТ Глобус (Київ)

6 тур

Василинчик
Сергій

Generals (Київ)

4 тур

Ганжа
Олексій

СКИФ (Київ)

9 тур

Грушко
Віталій

OLYMP (Київ)

7 тур

Дроговоз
Євген

Шулявка Юнайтед (Київ)

3 тур

Дружченко
Александр

ФК Троещина (Київ)

3 тур

Заболотний
Андрій

Playtech (Київ)

9 тур

Здоровило
Андрій

Generals (Київ)

1 тур

Кожин
Юрій

СКИФ (Київ)

3 тур

Кондисюк
Роман

Шулявка Юнайтед (Київ)

1 тур

Косаренко
Руслан

Playtech (Київ)

3 тур

Кочетов
Сергій

СКИФ (Київ)

4 тур

Кошелев
Максим

ФК Троещина (Київ)

4 тур

Крученюк
Сергій

ФК Одеса (Київ)

7 тур

Николаевский
Назар

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Ніколайчук
Данил

OLYMP (Київ)

2 тур

Носов
Андрій

Рідне місто (Київ)

10 тур

Носовский
Данила

ФК Троещина (Київ)

9 тур

Омелянчук
Богдан

СКТ Глобус (Київ)

5 тур

Орлов
Максим

PZU K2 (Київ)

9 тур

Пільщиков
Андрій

KFC Leon (Київ)

9 тур

Піотровський
Георгій

KFC Leon (Київ)

1 тур

Панфілов
Олександр

СКТ Глобус (Київ)

1 тур

Подобєд
Ігор

OLYMP (Київ)

7 тур

Поліщук
Дмитро

ФК Троещина (Київ)

9 тур

Проценко
Игорь

СКТ Глобус (Київ)

2 тур

Свириденко
Андрей

Рідне місто (Київ)

1 тур

Сержиньо

Generals (Київ)

10 тур

Січкарук
Павло

ФК Троещина (Київ)

10 тур

Соколенко
Сергей

СКТ Глобус (Київ)

5 тур

Хоменко
Іван

Generals (Київ)

11 тур

Черналівський
Євген

ФК Одеса (Київ)

2 тур

Чуйко
Дмитро

PZU K2 (Київ)

3 тур

Шевчук
Сергій

KFC Leon (Київ)

3 тур

Штомпель
Євгеній

Шулявка Юнайтед (Київ)

6 тур

Ященко
Костянтин

PZU K2 (Київ)

3 тур